Jump to content
TheWay

Planowana lista zmian aktualizacji 0.8.** - część 2.

Recommended Posts

TheWay

Drodzy uciekinierzy!

Poniżej prezentujemy drugą część planowanej listy zmian jakie wprowadzi aktualizacja oznaczona numerem 0.8.**, opisuje ona dokładniej sprzęt jaki ukaże się w grze, pancerze, torby oraz broń.

Pierwszą część możecie znaleźć tutaj -> https://forum.escapefromtarkov.com/topic/66060-planowana-lista-zmian-aktualizacji-08/

Przypominamy, że twórcy cały czas pracują nad naprawą błędów oraz optymalizacją, aby jak najszybciej wprowadzić aktualizację, przepraszamy za opóźnienia i dziękujemy za cierpliwość!

Sprzęt:

• Czapka zimowa z otworami na oczy
  • Balaklawa Cold Fear Infrared
  • Balaklawa Ghost
  • Czapka UX PRO
  • Czapka taktyczna Fleece
  • Kapelusz Cowboy
  • Okulary RayBench Hipster
  • Okulary Dundukk Sport
  • Okrągłe okulary
  • Czapka policyjna
  • Czapka EMERCOM
  • Czapka BEAR
  • Czapka USEC
  • Kefija
  • Aktywne słuchawki Sordin MSA Supreme PRO-X/L

Torby:

• Taktyczna torba na ramię 3x2
  • Wojskowa torba sportowa VKBO 4x2
  • Plecak SSO Attack 2 Raid 5x7

Kamizelki taktyczne:

• Kamizelka ANA Tactical M2 Armor
  • Kamizelka Wartech Chest Rig MK3 TV-104

Pancerze:

• Pancerz BNTI Gzhel-K
  • Pancerz MF-UNTAR

Hełmy:

• Hełm ZSH-1-2M w dwóch wariantach kolorystycznych czarny oraz jasny
  • Wzmocniony wizjer do hełmu ZSH-1-2M
  • Hełm Altyn
  • Wzmocniony wizjer do hełmu Altyn
  • Hełm SSSh-94 SPHERA-S
  • Hełm Tarkov UN Force
  • Hełm 6B47 w kamuflowanej osłonie

Modyfikacje do broni:

• Mocowanie M1A Socom 16
  • Mocowanie Nightforce 34mm do instalacji celowników z Multimount
  • Celownik Nightforce ATACR 7-35x56
  • Mocowanie Nightforce 34mm do instalacji celowników
  • Mocowanie B-3 twin
  • Hamulec wylotowy Rotor 43 5.56x45
  • Hamulec wylotowy Rotor 43 .366TKM
  • Hamulec wylotowy Rotor 43 7.62x39
  • Hamulec wylotowy Rotor 43 9x19
  • Kolba Fab Defense GL Shock
  • Hamulec wylotowy Spike tactical dynacomp 7.62x39 AK
  • Nakładka lufy Strike industries TRAX 1
  • Nakładka lufy Strike industries TRAX 2
  • Szyna Strike industries Bride
  • Szyna Strike industries keymod 6 inch
  • Szyna Strike industries keymod 4 inch
  • Zamek Glock 9x19 Moto Cut
  • Szyna B&T dla MP5
  • Nakładka lufy XRSU74SU Tactical dla AKS-74U
  • Nakładka lufy Aluminium dla MP5 (TL-99)
  • Magazynek PMAG GEN M3 10 5.56x45 NATO STANAG - pojemność 10 naboi
  • Magazynek PMAG GEN M3 30 5.56x45 NATO STANAG - pojemność 30 naboi
  • Magazynek Pmag 30 AK74 GEN M3 5.45x39 - pojemność 30 naboi, dla systemów AK
  • Magazynek SR3M.130 9x39 - pojemność 30 naboi, dla SR3M
  • Magazynek SAI-02 12x76 - pojemność 10 naboi, dla SOK-12

Walizki:

• Ammo case
  • Medicine case

Broń:

• Springfield Armory M1A 7.62x51
  • Remington 870
  • APS
  • APB
  • AKS-74N
  • AKMSN

• Thanks 1
  • Hot 2

LechuPL

Znów brakuje najważniejszej informacji, kiedy?

• Like 1
  • Upvote 1

zber151

Super :D Juz nie mogę się doczekać :)

Forien
Just now, LechuPL said:

Znów brakuje najważniejszej informacji, kiedy?

Soon™

Gdyby wiedzieli kiedy, to by napisali. Na razie informują nas o potwierdzonych nowościach, które się pojawią. Wiesz, Wy spamicie "kiedy?" albo "dajcie już patcha", ale nie pomyślicie, że opóźnienia zwykle wynikają z jakichś ciężkich bugów i problemów. Gdyby twórcy tak "łaskawie" Wam teraz zrobili update, to najbliższy tydzień byście tylko spamili nonstop na forum "gra nie działa", "nie mogę się zalogować", "gra crashuje jak strzelam" etc. 

Oczywiście, też bym chciał patcha, bo wizja zbliżajacego się wipe'a sprawia, że nie chce mi się grać. Więc czekam. Będzie to będzie, znowu będę nerdził i zniknę z życia na tydzień. A póki co to mam inne gry do grania, kilka projektów do zrobienia, seriale do nadrobienia, książki do poczytania. 

• Upvote 1

MIchalC

Soon™ already close, really close.... :bemaybe:

ps. Kapelusz Cowboy - na to wszyscy czekali, bez tego by to niebyl prawdziwy pacz... :begreat:

Edited by MIchalC
  • Hot 1

TheWay

Film prezentujący część nadchodzących przedmiotów.

• Hot 1
  • Upvote 2

MIchalC
20 minutes ago, Forien said:

Gdyby twórcy tak "łaskawie" Wam teraz zrobili update, to najbliższy tydzień byście tylko spamili nonstop na forum "gra nie działa", "nie mogę się zalogować", "gra crashuje jak strzelam" etc. 

A myslisz ze tak nie bedzie nawet jak dosteaniemy ten Patch za miesiac? Czlowieku na jakiej ty planecie zyjesz, odwiedzasz czasem planete Ziemie? :begreat:

Edited by MIchalC
  • Like 2

mamback

Cierpliwo

15 minutes ago, Forien said:

Soon™

Gdyby wiedzieli kiedy, to by napisali. Na razie informują nas o potwierdzonych nowościach, które się pojawią. Wiesz, Wy spamicie "kiedy?" albo "dajcie już patcha", ale nie pomyślicie, że opóźnienia zwykle wynikają z jakichś ciężkich bugów i problemów. Gdyby twórcy tak "łaskawie" Wam teraz zrobili update, to najbliższy tydzień byście tylko spamili nonstop na forum "gra nie działa", "nie mogę się zalogować", "gra crashuje jak strzelam" etc. 

Oczywiście, też bym chciał patcha, bo wizja zbliżajacego się wipe'a sprawia, że nie chce mi się grać. Więc czekam. Będzie to będzie, znowu będę nerdził i zniknę z życia na tydzień. A póki co to mam inne gry do grania, kilka projektów do zrobienia, seriale do nadrobienia, książki do poczytania. 

Cierpliwość ponoć połpaca, zobaczymy jak będzie tym razem, martwi mnie jednak ta tendencja do odpływu społeczności po każdym wipe'je jak się już wszyscy nagrają bo czym nas zatrzyma ukończona gra??? Ale z drgiej strony to temat tak ogległy że chyba szkoda czasu na rozmyślanie o tym narazie. Ta czy siak moje zdanie pokrywa się z cytowanym powyżej Forien'em że lepij poczekać aż wszysko będzie gotowe, wypolerowane i wytestowane.

mamback
5 minutes ago, MIchalC said:

A myslisz ze tak nie bedzie nawet jak dosteaniemy ten Patch za miesiac? Czlowieku na jakiej ty planecie zyjesz, odwiedzasz czasem planete Ziemie? :begreat:

Heh No cóż MY testujemy grę a BSG naszą cierpliwość.... :P

• Upvote 1

MIchalC

Tak se mysle I zastanawiam, dziwne to embargo na film z nowej mapy, znowu zaprezentowany nowy sprzet ale na aktualnych mapach? :bewhatev: (fotki to ja wiem ze byly kiedys tam :betoung:)

Edited by MIchalC
  • Upvote 1

mamback
Just now, MIchalC said:

Tak se mysle I zastanawiam, dziwne to embargo na film z nowej mapy, znowu zaprezentowany nowy sprzet ale na aktualnych mapach? :bewhatev:

Trafna uwaga...:S 

SkyZeWonsem

Pierdylion naprawdę potrzebnych rzeczy a zabrakło zbędnej opaski, o którą wredni testerzy od dawna płaczą. Kiedy będzie highlights do tego klipu bo za bardzo nie kumam o co kaman ?

MIchalC
9 minutes ago, SkyZeWonsem said:

Pierdylion naprawdę potrzebnych rzeczy a zabrakło zbędnej opaski, o którą wredni testerzy od dawna płaczą. Kiedy będzie highlights do tego klipu bo za bardzo nie kumam o co kaman ?

Ja moge chodzic w niebieskim kasku I niebieskiej kamizelce, to chyba bedzie dosc rozpoznawalne na mapie? :begreat:

V0rt3X

Nie płacz o opaski jak się ubierzesz w sprzęt UN i założysz te żółte google to nie ma szans że koledzy z drużyni cię zastrzelą xD

SkyZeWonsem

A kiedy będzie szafa na te ciuchy ?

MIchalC
10 minutes ago, SkyZeWonsem said:

A kiedy będzie szafa na te ciuchy ?

To bedzie skorzana waliza i w srodku 100x100 slotow na plaszcze, palta I kapelusze do kupienia u tego typa z IDEi. :begreat:

Edited by MIchalC

SkyZeWonsem

O. Dzięki. Moja wiara w BSG wróciła.

SCvTyson
1 hour ago, Forien said:

Soon™

To soon Tm moga sobie w **** wsadzic. Tu nie chodzi o ETA z dokladnoscia co do minuty ale nie wierze ze nie potrafia sie okreslic miedzy dniem a kilkoma. Jest prosta zasada w IT i zawsze byla " there will be delays no matter what " i to jest ok, ale to ze oni nie potrafia wprost napisac co i jak, tylko jakiemus streamerowi info daja, to sorry, ale mamy pelne prawo do spamienia "kiedy". 

Mi to bardzo nie pasuje ze nie wypusicili tego patcha w swieta, z najprostszego w swiecie powodu. mialem 2 tyg luzu a teraz spowrotem na uczelnie i wkuwanie na egzaminy... do d***. Ale to nie to jest najbardziej wku tylko to ze spamuje ten website jak dzieciak w nadzieji ze zobacze release noty a oni nawet nie potrafia napisac "sorry ale jeszcze ok tyg" ...

z doswiadczenia w programowaniu jakie mam, a poki co nie jest tego duzo, potrafie sobie wyobrazic ze to co sie tam dzieje teraz jest czyms w stylu jakiegos kawalka kodu ktory im spieprzyl zabawe, Nikita mowil cos o zmienianiu staff;u wiec moze jest to powiazane...i po prostu nie moga tego namierzyc...to dla mnie jest jedyne sensowne wytlumaczenie dlaczego nie napisza "conajmniej tydzien" "conajmniej kilka dni". 

Naprawde testuja cierpliwosc wielu ludzi. I wiem beta, sami sie na to pisalismy itd, ale wszystko mozna po ludzku zalatwic a nie takie granie w kotka i myszke...

a co do posta;p fajnie sie zapowiada.

I pytanie, 

Wie ktos czy mozna swoja wersje gry "odsprzedac" komus ? i jak dokladnie dzialaja te rejony? jest EU i NA AU itd czy jest w pelni podzial na kraje? 

Edited by SCvTyson

MIchalC

Jakiego operatora wybrac USEC czy BEAR? bo wtej chwili juz ciuchy maja znaczenie jesli jest juz namiastka customizacji postaci? Jak myslicie? :bewhatev:

Edited by MIchalC

TheCappy
5 minutes ago, MIchalC said:

Jakiego operatora wybrac USEC czy BEAR? bo wtej chwili juz ciuchy maja znaczenie jesli jest juz namiastka customizacji postaci? Jak myslicie? :bewhatev:

BEAR FOR EVER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MIchalC

To dla nowych w Takovie, zeby zrozumieli dlaczego stare wygi w Takov tak marudza.... :besuspicious:

KatofGod

Aż mi się mokro zrobiło jak to zobaczyłem listę zmian ALE jak zobaczyłem ten film od MIchalC to aż mnie dreszcze przeszły.

TO JEST GRA TO JEST KLIMAT I GRAFIKA !!!!

TheWay
38 minutes ago, SCvTyson said:

Wie ktos czy mozna swoja wersje gry "odsprzedac" komus ? i jak dokladnie dzialaja te rejony? jest EU i NA AU itd czy jest w pelni podzial na kraje? 

Sprzedaż kont jest naruszeniem ToS.

• Thanks 1

MIchalC
3 minutes ago, TheWay said:

Sprzedaż kont jest naruszeniem ToS.

A co jak napisze ze sie przeprowadzam?

SCvTyson
2 hours ago, KatofGod said:

Aż mi się mokro zrobiło jak to zobaczyłem listę zmian ALE jak zobaczyłem ten film od MIchalC to aż mnie dreszcze przeszły.

TO JEST GRA TO JEST KLIMAT I GRAFIKA !!!!

musze to napisac. sorry.

mokro sie moze zrobic kobieta.

jestes facet.

facetowi moze co innego.

mozesz sie np spocic albo cos. 

facetowi sie nie robi mokro.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2