Jump to content

Planowana lista zmian aktualizacji 0.8.** - część 2.

TheWay
 Share

Recommended Posts

22 minutes ago, K4MP3R said:

Sam go usunął. Nie chcę spekulować dlaczego, bo znowu mnie ktoś posądzi o narzekanie/zaognianie atmosfery. Jak znam Eroktik'a to sam nas poinformuje ;]

Pewnie wymiękł :) Tyle w temacie "Jołtuberów". Są "niezależni" do pewnego momentu.

1 hour ago, TerrorBilly said:

Tak przy 60 fps masz ok 600 rpm z M4 a przy 120 ok 692. Dlatego Eroktic radzi by zrobić wszystko by osiągnąć 120fps.

To powodzenia na mapach innych niż faktorka :D

• Upvote 1

6 hours ago, vinis88 said:

A co się stało z filmem Eroktika linkowanym wyżej? 

@SkyZeWonsem czasem jednak warto milczec....

Jest, link dziala, widocznie sie jeszcze wtedy na serwerach YT renderowal I nie byl kompletny.

Ale jedno jest pewne na 100% jest cos nie tak i szkoda ze BSG dalej milczy. Cos tu zalatuje i to nie rybą... :bewhatev:

Wath 01.png

Edited by MIchalC

Just now, aleks9999 said:

do końca tygodnia wytrzeźwiałka albo Władek ich w łagry wyśle :D

Mam cichą nadzieje na update do końca tygodnia :P Żebym się nie przeliczył :(

Polecam nie oczekiwać po tym patchu zbyt wiele, możecie się rozczarować ;)  Lepiej podejść do tego na zasadzie, będzie to będzie jak nie to pogram w coś innego xD 

• Upvote 1

2 hours ago, creXe said:

Polecam nie oczekiwać po tym patchu zbyt wiele, możecie się rozczarować ;)  Lepiej podejść do tego na zasadzie, będzie to będzie jak nie to pogram w coś innego xD 

Tutaj właśnie jest pies pogrzebany... gdyby patch wypuszczony był z lekkim opóźnieniem to byłoby jak zwykle - trochę błędów, ale się je zahotfixuje, za to trochę nowej zawartości, da się żyć. Tymczasem odbywa się taka inba obecnie, że jeśli patch nie okaże się sukcesem to będzie jeden wielki dramat. 

18 minutes ago, vinis88 said:

Tymczasem odbywa się taka inba obecnie, że jeśli patch nie okaże się sukcesem to będzie jeden wielki dramat. 

Tylko, ze po samym pachu nie wiele można się spodziewać. Głownie zostanie wypuszczona kosmetyka, bronie czapeczki etc...

Natomiast zapowiadanie patcha i tak długi okres przestoju nie wróży dobrze, chyba, że zostanie do patcha dodana jakaś niespodzianka...

i jak zwykle brakuje komunikacji. Co, jak, kiedy, dlaczego... wiem , że to trudne i wyglądało by to jak strzał w kolano ale lepiej z otwartą przyłbicą przyznać się do czegoś niż schować głowę w piasek i liczyć, że jakoś to będzie.

Jak dla mnie powinien powstać osobny wątek w stylu "ToDo", gdzie mielibyśmy info nad czym obecnie trwają prace, za co zabiorą się dalej z czym jest problem etc... osobiście mi by wystarczyła informacja wtedy np:
patch 8.x.x.x delayed  usuwanie bug... zakończone
                                                    bug...  trwają    przybliżony termin x.x.x.x.
                                                     bug .. oczekuje
i nie mam więcej pytań bo wiem że coś się dzieje i na spokojnie "będę grał w gre...."

Edited by Adamus78
  • Like 1
  • Hot 1

1 hour ago, Adamus78 said:

Natomiast zapowiadanie patcha i tak długi okres przestoju nie wróży dobrze, chyba, że zostanie do patcha dodana jakaś niespodzianka...

Przyznam, że na to liczę... skoro część ekipy pracuje nad tym "czymś" co spowodowało opóźnienie, to może pomyśleli rozsądnie i inna część robi coś "ekstra" dla uspokojenia klimatu. Chociaż to może byc trochę naiwne myślenie z mojej strony :P

1 hour ago, Adamus78 said:

Jak dla mnie powinien powstać osobny wątek w stylu "ToDo", gdzie mielibyśmy info nad czym obecnie trwają prace, za co zabiorą się dalej z czym jest problem etc... osobiście mi by wystarczyła informacja wtedy np:
patch 8.x.x.x delayed  usuwanie bug... zakończone
                                                    bug...  trwają    przybliżony termin x.x.x.x.
                                                     bug .. oczekuje
i nie mam więcej pytań bo wiem że coś się dzieje i na spokojnie "będę grał w gre...."

Tego samego zdania jestem ja i sporo userów udzielających się w angielskiej sekcji forum. 

• Like 1

Już w innym wątku wspominałem w jaki sposób ogarnia kwestię komunikacji studio Facepunch. Nie ma srania po krzakach w stylu planned™ czy soon™, tylko proste, jasne informacje od poszczególnych członków studia. Ludzie zapłacili, więc ludzie dostali. I nie spotkałem się nigdy tam z drwinami z graczy, co niestety czasem można wyłapać w przypadku BSG. Przed ukazaniem się Rust (czyli przed wyjściem z early access) devblogi były cotygodniowe, obecnie comiesięczne, ale i tak wciąż wrzucane są pełne informacje i bieżący spis wszystkiego, co zostało zrobione.

Fajnie, gdyby TEN ADRES był wzorem dla BSG.

Edited by Crisu
  • Like 3

25 minutes ago, Crisu said:

Fajnie, gdyby TEN ADRES był wzorem dla BSG.

Tu pytanie do emisariuszy. Czy takie rozwiązanie było przedstawione BSG ?. Dobrze by było mocno cisnąć w tym temacie a każdemu się opłaci od graczy na BSG kończąc

27 minutes ago, Adamus78 said:

Tu pytanie do emisariuszy. Czy takie rozwiązanie było przedstawione BSG ?. Dobrze by było mocno cisnąć w tym temacie a każdemu się opłaci od graczy na BSG kończąc

To juz tu proponowal nasz jeden kolega prawie rok temu @AssApple, dot. jak opisu wszytkich paczy w jednym miejscu tak i informacji zwiazanych z rozwojem gry i postepy prac, co jest gotowe a co nie. Co sie stalo z nim:  zostal zbanowany.... :begreat: Pisze prawde @caleb59 wtedy byles jeszcze po innej stronie barykady, pamietasz? :betoung:

Edited by MIchalC

Gdyby to byl 1 Kwiecień to bym sie zasmial, ale nie jest mi do smiechu..... :bedizzy: (nie bede sie rozpisywac wiecie o co mi chodzi)

wwwupdate.png

Edited by MIchalC

4 hours ago, MIchalC said:

Co sie stalo z nim:  zostal zbanowany.... :begreat: Pisze prawde @caleb59 wtedy byles jeszcze po innej stronie barykady, pamietasz? :betoung:

Ej, ej... po pierwsze nie permanentnie, bo widziałem go tu jakoś niedawno a po drugie karę dostał za odzywki, które z normalnym poziomem dyskusji nie miały nic wspólnego. Pamiętam to doskonale.

20 minutes ago, MIchalC said:

Gdyby to byl 1 Kwiecień to bym sie zasmial, ale nie jest mi do smiechu..... :bedizzy: (nie bede sie rozpisywac wiecie o co mi chodzi)

Szczerze? ja bym strzelił w łeb kolesiowi, który zajmuje się twitterem. Zwłaszcza, że drugi post brzmiał: Update is complete. Przypuszczam, że niejednej osobie sie włos zjeżył na głowie. 

11 minutes ago, SendNudesPlease said:

Jeśli chodzi o patch notes ...  mogli by dodać  do tego Remington-a 870  jego odpowiednik a mianowicie   Mossberg 590 .

Mogli by tez dodac kilka nowych wersji noży, bo jest malo :betoung:

13 minutes ago, TheWay said:

Dodatkowo wraz z nadchodzącą aktualizacją zostaną dodane nowe wersje karabinków z rodziny AK:

• 74M
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105

Niech zgadnę ? Data aktualizacji nadal nieznana ? :P

Ludzie dobra powiem wam coś i może w końcu zrozumiecie dlaczego te patch się opóźnia.
UWAGA SPOILER (NIE CZYTAJ JEŻELI CHCESZ TALEJ BEZSENSOWNIE HEJTOWAĆ)

1. BSG zapowiada patcha
2. Wszystko cacy - w głowach im się urodziło po świętach jedziemy
3. O kurzapiał filmik o słabym dmg naboi
4. Trza poprawić
5. O kurła filmik o fpsach
6. Ło SUKA BLYAT zeżrą nas jak tego nie naprawimy w tym patchu
7. Chopy z graficznego napierdzielajcie kontent, my za ten czas naprawimy to bagno
8. Hejt społeczności
9. Fuuuuuu dobra dawajcie filmiki, pacznoty dodatkowe content, dalej pracujemy z tym bagnem ale jest bliżej
10. Już prawie - hejt społeczności nasila się
11. JEST ZROBIONE DAAWAĆ TESTY
12. nie działa - poprawki delay delay, dajcie kontent
13. Testy
14... soon TM - Testy i hotfixy
15. Obsunięty patch - społeczność o kurzapiał ale zajebiście nie ma desynców BSG takie piękne.

Generalnie zachowujecie się jak typowy polski Janusz, jak zawodnik wygrywa największy fan( fan VP z CS-a xD) przegrywają to Hejt na całego

SPOLER END

Prosze was, przez połowę forum widzę ciągle te same nicki, które nakręcają gunwo burze na prawo i lewo, dajcie se na wstrzymanie. Jak będzie patch spieprzony wtedy będziemy mogli MERYTORYCZNIE GO SKRYTYKOWAĆ I WSKAZAĆ CO JEST ZEPSUTE.
Ta napinka tylko skręca się w kierunku społeczności tempych dzid. Tak się zastanawiam ile wy macie ludzie lat, bo serio zachowujecie się jak 18 latkowie co gówno widzieli, a na grę dała Babcia na urodziny...

• Like 3
  • Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...