Jump to content

Planowana lista zmian aktualizacji 0.8.** - część 2.

TheWay
 Share

Recommended Posts

BC2 - początek końca BF-a. Wykastrowali co tylko mogli, mapy nastawione tylko na szturm bo CQ leżał tam po całości. No ale graficznie ładnie.

Mam pytanie co do nadchodzącego wipe i rzeczy które zostaną dodane.

Miało zostać dodane sporo broni

Springfield Armory M1A 7.62x51

Remington 870

APS

APB

W tym dość spora rodzinka kałachów i tu moje pytanie czy możemy liczyć na dodanie też DSA SA58 oraz HK MP7 które były zapowiadane w Lutym ??

24 minutes ago, KatofGod said:

Mam pytanie co do nadchodzącego wipe i rzeczy które zostaną dodane.

Miało zostać dodane sporo broni

Springfield Armory M1A 7.62x51

Remington 870

APS

APB

W tym dość spora rodzinka kałachów i tu moje pytanie czy możemy liczyć na dodanie też DSA SA58 oraz HK MP7 które były zapowiadane w Lutym ??

Raczej wątpię, ale byłaby miła niespodzianka. 

3 hours ago, KatofGod said:

Na 99% nie... poza giwerami, które pojawią się w tym patchu jest jeszcze spora pula broni, które pojawiały się na różnych screenshotach, ale poza tym nic o nich nie wiadomo... dlaczego? Cholera wie. 

Za dni kilka, juz niedlgo, za dni pare, wezmiesz swoj karabin i naboji pare... :begood:

@TheWay My oczyms nie wiemy? film czas: 8:45. czy poprostu Mestre ma kontak z ta Cholera w zespole Devs, o ktorej wspominal @vinis88 :begreat:

Edited by MIchalC

1 hour ago, MIchalC said:

Mestre ma kontak z ta Cholera w zespole Devs, o ktorej wspominal @vinis88 :begreat:

Na pewno ja? Bo nie wiem o co chodzi, ale ja też do takich rzeczy mam czasami pamięć koliberka. 

No i teraz pytanie niczym z szalonych liczb. Mestre ma racje, czy raczej blefuje? Bo kryjówki miały pojawić sie W TRAKCIE otwartej bety a nie wraz z premierą. Czyżby kolejna zmiana planów? Dosyć ciekawa, ale niepotwierdzona. 

@MIchalC

Jeśli mowa o kryjówkach, to nie było żadnej nowej informacji, nie radzę ufać temu co mówią osoby publiczne, chyba, że są potwierdzonym źródłem informacji.

Z Polski raczej takich osób obecnie nie mamy.

1 hour ago, vinis88 said:

kryjówki miały pojawić sie W TRAKCIE otwartej bety a nie wraz z premierą.

Ale w czym jest problem, bo nie rozumiem? Open Beta raczej będzie trwała tylko 2-3 tygodnie, poza tym lepiej żeby w jej czasie nie trzeba było wydawać żadnej aktualizacji, a całą zawartość dodać razem z jej premierą.

Just now, popcio2015 said:

Open Beta raczej będzie trwała tylko 2-3 tygodnie, poza tym lepiej żeby w jej czasie nie trzeba było wydawać żadnej aktualizacji

Ze sposobu w jaki BSG mówi o open becie (czyli dodawaniu elementów W TRAKCIE jej trwania) można wnioskować, że ta open beta potrwa odrobinę dłużej niż 2-3 tygodnie. 

W czym problem? W niczym... poza tym, że Mestre mówi coś na YT, BSG mówi o tym inaczej a potem jest wysyp postów w stylu "huuurrr miały być kryjówki duuurrrr". Dobrze jest pewne fakty ustalić. 

• Upvote 1

@vinis88 ale weź pod uwagę, że kryjówki są dużą zmianą w mechanice gry, więc muszą zostać dodane razem z wipem, a wipe'u w czasie otwartej bety nie będzie, bo tylko zniechęciliby graczy i potencjalnych nabywców EfT. A OBT trwające dłużej niż 3 tygodnie? Przez ten czas można sprawdzić, czy gra nam się podoba oraz BSG mogłoby sprawdzić serwery przy ogromnej ilości graczy. Poza tym przy open becie trwającej 2-3 miesiące twórcy mogliby powiedzieć, że przechodzą na model f2p, a na koniec testów, że zmiana nie wyjdzie jednak grze na dobre.

29 minutes ago, popcio2015 said:

więc muszą zostać dodane razem z wipem, a wipe'u w czasie otwartej bety nie będzie

ale czytałeś jakąś wypowiedź kogoś z BSG, że nie będzie? Bo wg mnie będą. 

31 minutes ago, popcio2015 said:

OBT trwające dłużej niż 3 tygodnie?

To, że BSG nazywa coś zamkniętą betą i otwartą betą to nie znaczy, że mamy to traktować tak jak się przyjęło ;) Nie wiadomo jak będą wyglądać te testy... nie zdziwiłbym się, gdyby OBT oznaczało tyle, że falami będą dodawać ludzi z kodami na np. dwa tygodnie. Czyli nie będzie to klasyczna otwarta beta. 

Jeszcze raz podkreślę: jeśli chcesz, to znajdziesz na forum albo wypowiedź Nikity albo post Blackbirda, gdzie jak byk stoi, że kryjówki zostaną dodane w trakcie trwania OBT. Na tej wypowiedzi ja kształtuję swoje wyobrażenie na ten temat. Jeśli masz jakieś inne materiały pisane lub wideo, które przeczą temu co piszę - chętnie się z nimi zapoznam.

• Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...