Jump to content

Zwiastun aktualizacji 0.8.**

TheWay
 Share

Recommended Posts

Drodzy Uciekinierzy!

Prezentujemy wam zwiastun aktualizacji 0.8.**.

Możecie na nim zobaczyć nową lokację - Interchange, nowe bronie, sprzęt i wiele innych elementów, które dojdą do gry.

• Upvote 1

.....ja sie pytam gdzie jest ten Antialiasing, az oczy bola momentami i ta niestabilnosc fps widac golym okiem, szykuje sie kolejne Shoreline.... :begreat: jeszcze tak zapytam dlaczego niema tego w 1440p na YT? monitor mi sie marnuje :betoung:

Chce byc jutro mile zaskoczony, prosze BSG :x

Szczerze? Nie napalaj się... Będzie jak zwykle - trochę rzeczy na plus, trochę na minus, hotfixy jak to przy tworzeniu gry ma miejsce - część planów udało się zrealizować i dodać w patchu a reszta czeka na swoją kolej lub dalsze poprawki - ja tam jestem spokojny póki co - uważam, że co najmniej cały obecny rok gra będzie dalej w produkcji i czeka nas przecież kolejna aktualizacja silnika gry za jakiś czas...

• Like 2
  • Upvote 1

A ja zauważyłem tam bardzo fajny smaczek ;) zakładanie szybki, zmniejszone pole widzenia przez wizjer i pękanie szyby przy strzale. ;) Będzie to fajna informacja czy powinniśmy uciekać jak dla mnie jest spoko, okaże się jutro ;) bo coś czuję że jutro server meltdown

• Upvote 2

Ciekawe czy beda juz dostepne karty bankomatowe I bankomaty na nowej mapie, juz wczesniej o tym wspominalem ale wszyscy sie smiali :bedizzy:

To jest karta bankomatowa TARBANK z gry.....

karta.png

Edited by MIchalC

Nie, to centrum handlowe i mały teren wokół niego. Porównanie do Shoreline padło dlatego, że Shoreline było niegrywalne i nadal jest mocno niegrywalne w niektórych chwilach, a ludzie na podstawie zaprezentowanego materiału widzą pewne podobieństwa w spadku płynności. Widać nawet leciutki desync w kilku miejscach. xD

1 hour ago, junx said:

A ja poczekam i trochę pogram. Jak będzie wersja 1.0 to ocenie w końcu Tarkov'a bo nie rozumiem ludzi co oceniają pół produkt...

Oceniają półprodukt bo jakby nie patrzeć to wersja 0.8 to zdecydowanie bliżej niż dalej do wersji finalnej, a póki co to nie widać za dużej poprawy względem optymalizacji, ale zobaczymy na dniach. Osobiście jestem dobrej myśli.  

• Upvote 1

A wiesz dlaczego oczekiwania społeczności są ogromne?
Ponieważ obietnice ze strony BSG również były ogromne. :D

Wiele udało się zrealizować, za co chylę czoło.
Wiele nie udało się zrealizować, na co czekam.

Ale patrząc na to, że za momencik będzie 0.8 i biorąc pod uwagę fakt, że od 0.6 do 0.8 czasowo wypadło jakoś pół roku to do 1.0 już bardzo niewiele. Czy podołają? Raczej nie ze wszystkim. Będą ostro łatać i dodawać "nowe rzeczy" przez kolejne miesiące po premierze mówiąc, że to z okazji eventów, a reszta będzie w DLC. Także... No. To tak w skrócie odnośnie oczekiwań społeczności odnoszących się do obietnic. :D

• Upvote 1

46 minutes ago, Crisu said:

Ale patrząc na to, że za momencik będzie 0.8 i biorąc pod uwagę fakt, że od 0.6 do 0.8 czasowo wypadło jakoś pół roku to do 1.0 już bardzo niewiele. Czy podołają? Raczej nie ze wszystkim. Będą ostro łatać i dodawać "nowe rzeczy" przez kolejne miesiące po premierze mówiąc, że to z okazji eventów, a reszta będzie w DLC. Także... No. To tak w skrócie odnośnie oczekiwań społeczności odnoszących się do obietnic. :D

Zdajesz sobie sprawę, że wersja 0.9 może nie być ostatnią ? wersjonowanie jest bardzo powszechne nawet w stylu 0.23.11.54
a nawet jeżeli to mogą być jeszcze wersję 1.0.0-RC-01 - oznaczającą tylko tyle że produkt jest kandydatem do Releasu ale czeka i tak go np wersja 1.0.11 lub 1.12.3 etc. Generalnie zasada jest taka

wyaśnie członowo :)

Streszczając: wersję zapisujesz X.Y.Z, gdzie:

Z zwiększasz gdy nowa wersja tylko naprawia bugi,

Y zwiększasz gdy dodajesz coś nowego ale nie łamiesz kompatybilności,

X zwiększasz gdy łamiesz kompatybilność wsteczną.

(plus wyjątek że gdy X==0, na przykład 0.8.9, kompatybilność nie ma znaczenia i wszystko może się zmieniać.)
każda kolejna kropja może oznaczać konkretny commit (zmiana) w danej iteracji, wersję ficzera, żyg fixowy wymyślony jako pseudo numeracja dla ilości scalonych zmian w jedno dla danej iteracji i inne. Generalnie 3 pierwsze kropki zawsze oznaczają to samo, 4 zwykle oznacza ilość zmian od początku danego releasu (jak tam widzicie 4000+ to się chłopy napracowali :P w danej iteracji)
Tak dla jasności chłopy :)

• Thanks 2
  • Upvote 1

9 hours ago, Crisu said:

Dokładnie, tyle w temacie. Ja poczekam, mnie się tam nie "pali" aby już grać, ściągnę, pogram trochę dla sprawdzenia i zostawiam. Czekam 1-2 dni na hotfix'a (tradycja) i dopiero wtedy zaczynam grać na dobre. 

Ja tak od dawna robie i omija mnie "wkurburza".

2 hours ago, NegativePL said:

Ciekawe o której ten patch się pojawi

Z tego co pisał mod u niemców to jakoś popołudniu albo wieczorem, nie ma jeszcze oficjalnej godziny. Chociaż takie współrzędne mi też za wiele nie mówią, musimy czekać. W sumie przywykłem :D

jak na razie to coś słabo im idzie wdrażanie tego patcha , wręcz nasuwa się myśl że nic z tego w dniu dzisiejszym nie będzie , to by było strasznie podłe. Obym się mylił :]

• Sad 2

3 minutes ago, tomyziom92 said:

jak na razie to coś słabo im idzie wdrażanie tego patcha , wręcz nasuwa się myśl że nic z tego w dniu dzisiejszym nie będzie , to by było strasznie podłe. Obym się mylił :]

No przecież nóż się w kieszeni otwiera jak się czyta coś takiego... Jest ledwo południe, BSG prawie zawsze instaluje łatki późnym popołudniem, więc po co mącisz wodę? 

• Like 3
  • Hot 1