Jump to content
Sign in to follow this  
Dimitri468

0.8.0.1208 Yama Yayınlandı!

Recommended Posts

Dimitri468

Merhaba kaçaklar,

Kapalı betada olan multiplayer online FPS oyunu olan Escape From Tarkov'un büyük güncellemesi 0.8.0.1208 'i duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu güncelleme yeni harita Interchange'i, Tarkov'un geri kalanına kıyasla daha modern ve sıra dışı bölgelerini sunar. Interchange haritası açık otoyolların yanı sıra, mağazaların ve restoranların olduğu büyük bir alışveriş merkezi içermektedir.Yeni harita, yeni kapalı alan savaş taktikleri için şartlar sağlıyor. Güncellemeden bir süre sonra, yerde herhangi bir AI düşmanının olmayacağı, aşağıdaki yamalara ekleneceği not edilmelidir. Ayrıca, geleneksel olarak, yeni bir yer ile birlikte, yeni bir tüccar - Ragman, giyim ve ekipman ile ilgili her şeyi satan tanıtıldı.
 

Ayrıca, mevcut güncellemede, oyun fiziğinin istemcisi ve sunucu üzerindeki kullanımını optimize etmek için yeni ve deneysel yöntemleri ve pingin azaltmanın yeni yollarını da uyguladığımızı duyurmak isteriz. Ek olarak, özellikle yeni Interchange haritası için yeni nesne oluşturma optimizasyonu teknolojisi uygulandı. Yapılan testler sonucu, bu yöntemler diğer haritalara da uygulanacak ve bu da ek bir performans kazancı sağlayacaktır. Yeni güncellemeyi test etme sürecinde, yeni optimizasyon yöntemleri ve yeni oyun özellikleriyle ilgili çeşitli problemler yaşayabilirsiniz. Tüm ortaya çıkan sorunlar hata raporları sistemi ile işlenecek ve derhal düzeltilecektir. Üstelik launcher, diğer birçok düzeltmeler ve değişikliklerle birlikte güncellendi. Yeni Escape From Tarkov güncellemesi, yeni oyuncuların oyunun temel tekniklerini daha hızlı ve daha iyi anlamaları ve onlara yardımcı olmalarına yardımcı olacak temel bir eğitim de sunuyor.

"Söz verdiğimiz gibi; sürekli yeni içeriklerin, geliştirmelerin ve gerçekçi mekaniklerin bilgilendirmesini yapıyoruz" - Nikita Buyanov ( Battlestate Games ) "Evet, bu güncellemeden sonra oyuncular yeni şarjör ve mermi sistemi için daha çok zaman harcayacaklar. Farklı şarjör tipleri farklı dolum hızlarında seyredecek. "Mag Drills" yeteneği sayesinde şarjörler boşaltım ve dolum süresi, hatta ne kadar merminizin kaldığına dair daha çok bilgiye ulaşabileceksiniz."

Diğer eklenen içerikler ise yeni silahlardır. Bunlardan bazıları Springfield Armory M1A, Remington 870, AAR, APB ve yeni AK varyantlarından 100 serisidir. Toplamda 60'dan fazla yeni parça ve ekipmanlar oyuna ekleniyor. Bunlardan bazıları çantalar, yeni güvenli kutular, gözlükler, maskeler, silah parçaları, taktik yelekler, kasklar ve zırhlardır. Daha detaylı liste daha önceki bir tarihte tarafınızla paylaşılmıştı. Buradan ulaşabilirsiniz

Sona gelirken, bu güncelleme ile birlikte tekrar bir sıfırlama olacaktır. (Wipe)

Gelecek güncellememizde, projemizdeki geliştirmeler değişiklikler, bağlantı optimizasyonları, performans geliştirmeleri ve hata düzeltmeleri, ve yeni oyun mekaniklerini içermektedir. Yakında, ilerde planlanan bir tarihte Escape From Tarkov daha gelişmiş bir zırh sistemine sahip olacak, bit pazarı, sığınak ve diğer geliştirmeler 2018 planları içerisinde gerçekleşecektir. Gelecekteki geliştirmelerin testleri şimdiden yapılmaya başladı. Öte yandan bu testlerin sonuçları bize "Açık Beta" için bir tarih belirleyici olarak dönecektir. Eminiz ki siz de bizim kadar heyecanlısınız. Hepinize teşekkür ederiz!

NOT : Yama geldikten sonra ilk saatlerde sorunlar yaşayabiliriz. Bunun nedeni aşırı yüklenmedir. İlerleyen saatlerde bu durum normale dönecektir.


EfT_Post_GLOBALupdate_080_Eng.jpg.86e2312e30238e916b1c7cec939ab268.thumb.jpg.6b4348abdea7fe5bc7d96548f20d650e.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2