Jump to content

Zbanowani: Smutna historia 500 zbanowanych osób

TheWay
 Share

Recommended Posts

Drodzy Uciekinierzy!

Więc nie ma żadnej historii. Zostali oni ZBANOWANI! Poniżej możecie zobaczyć 500 nick'ów ostatnio zbanowanych osób za oszustwa. Bany są nadawane codziennie, a my nie poprzestajemy w poszukiwaniach graczy, którzy postanowili zagrać nieuczciwie. Przypominamy, że aktualnie nie przyjmujemy zgłoszeń, zaufajcie nam, każdego z nich dosięgnie sprawiedliwość.

A dla tych, którzy myśleli o oszustwach, niech to będzie nauczka.

Spoiler

APOCMANISBACK
Seanlsy
Keepa
H3didntmak3it
ArkSunx
Antosik
Waldpyk
SinceThen
GT_Pulse
IU_SixSixSix
Jaydens
_DoC_
LDBM
ANANIZIsikerim
jakozeskrrrrrrr
Rexa110
Dobbie88
GCarlinGaming
BLDRN_Sindikat
Limage
hangangtemp
sinian
Tratex
WildcatDan
PwnThem
RevAres
Skilly
Astafurov_00
StraightEdge
HueYaCornDogs
QAQ-F_TD5X
BLAYT
TpShrub
Crooowww
JonnyR
WintexToxic
Walrusguy
Ninja_Special_2
Malti
XvoodooX
Kongman
YOUJYOPANTU
napkinguy
AmmoPack
clxud
MoT_Deadshot
lil_hatchling
Gundamrx93v2
Niko_Ireland
TacoMcDelicious
EDGESevan
MARK06
Nino_Brown
Ki11er13
AdmiralArcherTv
DrRobbie
UNU
luoyi7821
CakePowaaaFR
loyalyc
The102ndGamer
B7LMY
happycows
kanelitaneli
script202
ya-6oX
dmN_de
the-silent-scav
Dibble
Champagnepapixo
VyRoX
Recoson
BattlEyeTM
SamuhAlves
HodgyC4
kyansama
C4-Dropper
RBS-Kuntix
Avicii90
Papa-Bear
Rabitzki
BadAssKick
StinkPot
Kunai
IllEatYourPuddy
XXX-D34DEYE-XXX
Royz
MartFachine
UDRKKK
jerrynb

Zapadlo
GrineBK
krezi121212
huskerredblood
PA3YMHbI
Tom_Chandler
Celestial_1
MERC_KillerPRO
IconicEnigma
BillNye663
KS_MOBY
Oxytocine
VikingAus
S0l0
AlexBauer
Carter77
CodeinDeef
MrAndersone
KVAD_Rokki_RIP
Dickey_Needles
MeGustaJkeee
ITookAllUrLoot
Monah62
ekk
Debeanftw
eZstah
EZ_PANDA
xILioIN
czesctereska
SpeckillHolden
SK-Xin
Joe_K23
Ck1f
fegase
xAluzions
IDGF
AndyLewis
-krik-
TsukuyomiXD
Skrumpie
KISA_EST
DEADdem
McBaegul
Suni120mm
Laocainiao
Daw3
Johnny77
meyer9
Berkut428
FRM_hardsmaill
I_FUCK_RUSSIANS
molodoi921
GETSNIPED
Neomisantrop
Stasiva
Baey_Desola
Elk
I3OBR
Steiyl
mazilla228
coldaT
JackSkelll
ROC_guber86
DD-Krovisha
Berkut-by
STELLLE
NobodyGG
Nighthawks
LEGION_MERC
baribal
GuardOfNightmar
KEFIR818
Cec
FRM_ssskifff
YOYOXQ
Strok
MrJerry
jtreiman
Fact-Mustafa
DIEU
G-Loc
DimonKua
Assassin5161
JamieWhall
hipavel
AngryProtos
Redoxin
RocknRolla552
Loyce
balintohungary
X_Vinnie_X
xSniivy
shapedragon
Gvardiya
GetYeeted
Souske
Kevolech
BenjiTM
SKFlint
ETNCrane
Subarist
Blazhensky
_bondik_
zCi_ALEGATOR
Camper_89
Znaphanetv
RuyRun
Boroda26
BRO_KaDbIrov
Qip
Apeks89
Glukonaft
Archone
Twich_USEC2
_Xrym_
VinnyPuh
Abic
Derpina
IIDragonite
CecBK
_aLN_
Dyer23Rus
MurMurMur
Fenaron
GONER1
OutStaff
StalkerStatuz
BumpNUglies
lnForTheKill
Kopral
Twitch_csmolten
alfred_klein
figrsponr
Snk
xILiioIN
M4dara
Rmzn0
Slavowitz
BestDictator
PUNISHING
Altengard
DMITRY
UNDERTAKER_DVL
SgtR3cker
TigerMafiaXD
GsStarwoods
SirThorup
NemoIsMyName
shaitan81
Mxers
oTMeHuTbBocxog
Mike_t_44
sunkinht
-Eklips-
Mobidig656
GraveGuardian
DSilviaJJ
CinicalDanger
TWlTCHtvUsta
OUR_POWER
Unknow98
Gurvinok
Skalety
Night_Lion
MjoelnirHH
DOLGoeb_4Pok3r
uzbek
PUNISHINGER
Kapersky71
TECHTECHS11
prospect_
Brendielan
Whisky-Kilo
Shermanio
Kadrovi4ok
SakiAi
RedEyeJedi808
TwinRox
HARD_BzichO
RuthlessBear78
Archangell
Stonewall
druidqwerty
estwist
Marook
Suatyy
dexxter116
Professional
Chewbacca29
GreeZ
UNIVGRAV
TempestStar
TPPP_TEpaneBT
LyzeOfKeil
Sarmax_youtube
Deniskka
Tom24
Druno
WPVP_Morgan
Solidus_
Lowflyingcow
UNDERTAKER_WL
Pe4ersk
ZugraiN
Xenoxia
Sazdek
YOBA_TAPOK
WBARS_WiingMaan
Omych
penispoop
SS_Heydrich
I_love_TITS
xXMakarowXx
UnknownNikName
Deadpool-Imp
Gvin
NazariteRay
TYT
DenRyzhiy
Switch_Back
AbjectMa3lstrom
MrBigGod
Kard1452
NIMENDOUSHIsb
Mika_Klashini
St0rmx
FRX__Joker
Drogen371
AS7RONAU7
4ukucT_v_TapkaX
Takch
xbazille
greyanashel
ScottyNubz
ESPonlybyVEGA7
Do_Kolena
_Mili
DMITRYs
Malibii
monomax13
Kmazaki
sPb_Fox
Analitik
ngving
Tarkov2015
Psixo86
CO6P_Cr1stal
S_y_x_a_p_b_76_
Denchik-26
Flip0uT
Rikal
FiLipoK
_Ab1k_
Maximusx
winroo
VonBon
ViciousJonte
Foxcry
Kenod1n
KVAD_Isotoxin
OtterBat
H3is3nBerg
lilHollowpoint
FORDMAN123
hzoangel
brown1401
CRooZZEERR
Tarzan-Legenda
Jopa_Sfinktor
SinisterMax
re4d
Zloy_Papa
DoDJEEEr
foxbat
Arie770
Den78
BLDRN_PREDATOR
7tyt7
DomoBou
_Overlord_
CKPOMHUK
KoTe_Twitch
FRX_Ghost
MADEINRAY
GADGOH
LoViPlYxY
razvedcka_
JuIcY-Lobster
Quality4130
Bonjorno
DarnokRoss
ISA3_Nazzy
Krazle
nyf
__AB1K
RamonXS
Bluesoul
AKS-SOBR
m20180226
Zloy_Antichiter
Sanya-4ij
Ubivashka
Ogo_Jeka
Jove_TV
marlin37rus
Twitchtv_sehkt
MrJQK
KILERPL
_Gektor_
Kroto
panzerschoki
Sinple
CAMO3BAHKA
QUANZHUANGDALAO

bany.jpg

• Like 1
  • Hot 2
  • Upvote 2

Twitch_csmolten   czasami trafiają się tacy co grają w tarkova  na twitchu  i  że niby normalnie grają bez wspomagaczy ..  co ci ludzie mają w głowach ? 

Chodzi oto że podczas streamowania robi się specjalną ramkę oddzielającą  , czyli gość który gra  widzi interfejs cheata  a  widz  widzi normalny gameplay bez tego widocznego interfejsu ...  

Taki przykład ... 

Edited by SendNudesPlease

1 hour ago, SendNudesPlease said:

Twitch_csmolten   czasami trafiają się tacy co grają w tarkova  na twitchu  i  że niby normalnie grają bez wspomagaczy ..  co ci ludzie mają w głowach ? 

Chodzi oto że podczas streamowania robi się specjalną ramkę oddzielającą  , czyli gość który gra  widzi interfejs cheata  a  widz  widzi normalny gameplay bez tego widocznego interfejsu ...  

Akurat przykład zejx'a jest kompletnie bezsensu w tym filmiku, bo jego konto zostało zbanowane i odbanowane około trzech razy, a sam zejx praktycznie zawsze grał używając legit cama. Do tego te wyjątki dla streamerów i dyskusje z Artemisem (devem warZ/iss) aż ręcę opadają.

2 minutes ago, NegativePL said:

Jak bardzo trzeba być upośledzony by oszukiwać podczas bety.

Wczoraj znajomy mi mówił, że odinstalował PUBG Mobile po tym jak trafił na cziterów. Pytam go: cziterów na telefonie? Jak? Na co on: na kompie instalują emulatory androida i grają na myszce i klawiaturze. 

Ja myślę, że to jest tak głęboki poziom upośledzenia społecznego, że normalny człowiek nie jest w stanie tego zrozumieć. 

• Like 2

1 hour ago, vinis88 said:

Wczoraj znajomy mi mówił, że odinstalował PUBG Mobile po tym jak trafił na cziterów. Pytam go: cziterów na telefonie? Jak? Na co on: na kompie instalują emulatory androida i grają na myszce i klawiaturze. 

Ja myślę, że to jest tak głęboki poziom upośledzenia społecznego, że normalny człowiek nie jest w stanie tego zrozumieć. 

poo happens, kiedyś oglądałem film gościa co tworzył sobie i grał na cheatach. Tłumaczenie - Gra mi się znudziała, więc zacząłem pisać programy i poznałem gre na nowo (chodziło o CS-a). Głównie są 4 typy cziterów według mnie:
 - Nie umiem grać, ciągle ginę - cheat
 - OMG OMG ktoś czituje, walić sam będę czitował
 - Streamer Cheaters - fame bro its Fame
 - Script Kiddies - lubię niszczyć gre innym, just 4 fun

• Upvote 1

Gratulacje dla graczy z Polski, co by gadac, jestescie takie male..... :ublush:

male.gif

ps.: ten klan CO6P_ to już jest norma, to powinno się banowac caly team, bo wiedza ze maja jednego kreta :scwhistle: w zespole!

@TheWay sa to nazwy graczy widoczne w grze w lobby, czy nazwy kont profilowych graczy?

Edited by MIchalC

Nigdy tego nie zrozumiem dlaczego niektórzy nie umieją grać "normalnie". Ewidentne "czity" to przesada, nie mam natomiast nic przeciwko jeśli ktoś sobie jakieś nieszkodliwe makro ustawi, jakiegoś reshade'a zainstaluje (sam używam, polecam), ALE jakąś godzinę temu spotkałem osobnika który miał GRACH'a "zmakrowanego" na fullauto :/ Jak bardzo trzeba mieć nie równo pod kopułą żeby zrobić coś takiego...

11 hours ago, K4MP3R said:

Nigdy tego nie zrozumiem dlaczego niektórzy nie umieją grać "normalnie".

Są na tym świecie rzeczy których nie da się ogarnąć a w tej sytuacji wystarczy zbanować i się nie zastanawiać.
Wczoraj na ten przykład latamy sobie po customsach i widzimy gracz, scav. Kumpel podbiega i ładuje z pompy ze dwa magazynki i nic. Cheater spokojnie czekał aż kumplowi emocje opadną a później pokiwał się na boki i pobiegł w swoją strone.

17 hours ago, K4MP3R said:

nie mam natomiast nic przeciwko jeśli ktoś sobie jakieś nieszkodliwe makro ustawi

No właśnie, może troszkę nie w temacie, ale nie chcę dla tej jednej bzdury tworzyć osobnego wątku. Rzecz właśnie w makrach. O ile makro robiące z RSASSa pełen automat czy nawet z Makarowa (do którego jest przecież magazynek bębnowy) można brać pod uwagę jako faktyczny cheat, o tyle jestem ciekaw jak wygląda sprawa prostego makra na skróty klawiszowe?

Nie jest to chyba uznawane za oszustwo, bo na przykład Eroktic używa MMORPGowej myszy z dwunastoma przyciskami, pod które przypisane ma właśnie skróty klawiszowe. Trudno to spamiętać, a w chwili stresu pod ostrzałem bardzo łatwo o przypadkowe naciśnięcie nie tego, co się chciało, dlatego jak to jest z tą kwestią? Kupię myszkę, użyję programiku, by przypisać skróty klawiszowe do przycisków i... I co dalej? Nie muszę się bać, że któregoś dnia wylecę, bo ich "flawless anticheat" uznał to za zagrożenie równe aimbotowi?

18 hours ago, K4MP3R said:

....nie mam natomiast nic przeciwko jeśli ktoś sobie jakieś nieszkodliwe makro ustawi...sam używam, polecam....

18 hours ago, K4MP3R said:

....ALE jakąś godzinę temu spotkałem osobnika który miał GRACH'a "zmakrowanego" na fullauto :/ Jak bardzo trzeba mieć nie równo pod kopułą żeby zrobić coś takiego...

@K4MP3R Na schizofrenie to tylko ty chorujesz, czy to uwas genetyczna wada? Czytasz czasem co napiszesz? :bemaybe:

Jak bardzo trzeba mieć nie równo pod kopułą żeby zrobić coś takiego...(tu dokoncze twoje zdanie)....i uzywac makra! :bewhatev:

pppp.gif

Edited by MIchalC

@K4MP3R powiem tyle mysz za co najmniej 60zł program freeware  trochę wiedzy i lecisz z "macro" bo samego klikania mozna sie nauczyc ale na kompie i serwerach ktore nie laguja i nie mają zmiennego tick rate'u macro pozwala utrzymac firerate na stałym poziomie mimo lagów i innych rzeczy (chociaż nie zawsze)

ja np. kożystam z macro ktore ustawia mi klawisz 5 i 6 na myszce z autoklikaniem w odstepach 64ms (czyli ludzkich hehe)

19 minutes ago, thesxw said:

ja np. kożystam z macro ktore ustawia mi klawisz 5 i 6 na myszce z autoklikaniem w odstepach 64ms (czyli ludzkich hehe)

@thesxw a ty myślisz za każdy ma reke cyborga i klika zawsze co 62ms? Wlacz sobie nagrywanie macra klikania i zobaczysz ruznice pomiędzy każdym klikiem, wtedy zrozumiesz jak bardzo oszukujesz innych graczy.

@K4MP3R tu masz wlasnie tego twojego potencjonalnego gracza z "zmakrowanym" GRACHem..... :begreat:

Czy gra tu ktoś jeszcze normalnie w gry, bez makr i innych ułatwiaczy?!

Edited by MIchalC

A ja próbowałem na swojej myszce ustawić kombinacje na zmienianie celownika, ale coś nie "pykło", może dlatego, że pierwszy raz mam myszkę gdzie mogę makro ustawić. Poza tym chyba dam sobie spokój z tym i przypiszę sobie na dodatkowy przycisk delete, czasami nawet nie ma czasu wyrzucić w ogniu walki.

Żebynie było offtopic, kilka nicków znam i dobrze że już więcej nie pozbawią nikogo loota 

• Upvote 1

Ale dodam od siebie żeby nie było ze jestem stronniczy lub cos w tym stylu, BSG moglo by przemyslec cala klawiszologie od nowa, bo jest naprawdę nielogiczna, np. dwa klawisze żeby sprawdzić magazynek? itd...... :bewhink:

Teraz jeśli przytrzymiesz RELOAD to wyskoczy po chwili manualny wybor magazynka do przeladowania jednego z kilku jake posiadasz w kamizelce, mało kto tego używa, nie lepiej było by gdyby wlasnie po przytrzymaniu RELOAD postac sprawdzila stan magazynka? :bemaybe:

Edited by MIchalC

BSG najpierw powinno udostępnić pełną konfigurację klawiszy. Obecnie mamy tylko część, Osobiście najbardziej brakuje mi możliwości wyboru nagłego wychylania poprzez jedno wduszenie przycisku - tak samo jak mamy wybór: celujemy trzymając PPM/klik PPM.

2018-04-27[19-21] (0).png

1 hour ago, szafir1978 said:

Panowie, macie pełne prawo (a w pewnym sensie obowiązek) zgłaszać swoje uwagi do studia.

My to wiemy, właśnie od tego jest reddit i forum, gdzie pojawia się dyskusja i jeśli ma ona potencjał konstruktywny to wszelkie ciekawe koncepcje mogą zostać przekazane dalej przez emisariuszy, których rolą jest między innymi taka właśnie czynność - kontrolowanie zawartości forum oraz przekazywanie głosu społeczności.

I jak rozumiem makro w kwestii przypisywania skrótów klawiszowych jest... Nie wiem jak to nazwać, legalne?

16 hours ago, MIchalC said:

@K4MP3R Na schizofrenie to tylko ty chorujesz, czy to uwas genetyczna wada? Czytasz czasem co napiszesz? :bemaybe:

Jak bardzo trzeba mieć nie równo pod kopułą żeby zrobić coś takiego...(tu dokoncze twoje zdanie)....i uzywac makra! :bewhatev:

pppp.gif

Rozumiem że dla ciebie "polska być trudna język", ale w mojej wypowiedzi  zwrot "nieszkodliwe makro" nie jest w tej samej części zdania co GRACH "zmakrowany" na fullauto. Dodatkowo te dwa zwroty oddzielone są napisanym DUŻYMI LITERAMI słowem "ALE", żeby osoby słabiej znające język polski (jak ty) wiedziały że są to dwie różne rzeczy. Podsumowując, makro na sprawdzanie magazynka jednym klawiszem z myszki dla mnie jest OK=nie szkodliwe/nie dające przewagi, makro na fullauto pistolet jest NIE OK=taka osoba powinna dostać banana. 

• Upvote 1

ja chciałem tylko pozdrowić całe community Tarkova. to prawdziwa przyjemność grać z najlepszymi graczami na świecie. po prostu zaszczyt. od wejścia bety chyba nie miałem okazji zginąć w inny sposób niż strzał w głowę. bez względu czy to scav czy main, dystans i okoliczności. w tym patchu była chyba jakaś łatka podnosząca skilla. mi nie pobrało, bo pewnie mam launcher jeszcze z alphy.  koledzy z teamu twierdzą, że zamiast głowy mam znak drogowy i stąd ta częstotliwość headów. nie wierzyłem, a może powinienem. szkoda, może w następnej łatce bardziej się przyfarci. przy okazji pragnę podziękować twórcom za wspaniały kontent. zdecydowanie grze brakowało kolejnych wersji kałasza i większego zakresu kolorystycznego kamizelek. idziemy dobrą drogą,  czuć, zę dużo się dzieje. pudrujemy, panowie :*

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...