Jump to content

Aktualizacja 0.8.3.1274

TheWay
 Share

Recommended Posts

Super dyskusyja :D

dorzucę drewna do ognia....

Ja bym wolał nazwy w stylu "bezpieczna walizka" - bo przypomina mi gamma walizke,. Zielone to są "skrzynie". Można przeszukać też torby nie mylić z torbami z biedronki, które raczej nazwał bym reklamówką bo jest na niej reklama sklepu. Chyba że na reklamówce z biedronki nie ma reklamy wtedy to torba,  chociaż torba to z czymś porządniejszym mi się kojarzy więc bardziej siatka ale siatka to jakby nie patrzeć zrobiona jak sieć rybacka, że niby pleciona........... sam już nie wiem ale jazda , brnę dalej....... Kontenery dla mnie są duże czyli takie jak np. na faktorce ,takie niebieski i jak komuś mówię, że w chodzę do kontenera to nie wchodzę do małego kontenera, skrzyni tylko do dużego takiego niebieskiego wtedy to kontener.

Polski to piękny język i ma tak bogate słownictwo... niestety wciąż w koło słyszę "Na wakacjach było fajnie. To fajna gra. Super Fajna giwera, Jest Fajnie...."

Oprócz precli lubię Tytusa Romka i Atomka do tej pory pamiętam toast ".. aby nam się dzieci rakiet nie czepiały"

bla bla bla

Co do interchang-a to miło gra się z botami, optymalizacja map lepsza niż np na shoreline. Chodz mniemam ,że to zasługa nie wrzucania tyle syfu w posaci kamieni, kamyczków, głazów (np. paczta na przeprawe na customsach) niż jakiejś tam większej optymalizacji netcodu czy silnika. Tak czy siak jest na "+" i oby tak dalej :)

aa i śmiesznie wyglądają baunsujące bronie po wyrzuceniu :D

pozdrawiam wszystkich którym odstrzeliłem korpusy w tarkowie i wybaczam tym którzy mnie porobili

Edited by Adamus78
  • Thanks 1

18 minutes ago, Adamus78 said:

Co do interchang-a to miło gra się z botami, optymalizacja map lepsza niż np na shoreline. Chodz mniemam ,że to zasługa nie wrzucania tyle syfu w posaci kamieni, kamyczków, głazów (np. paczta na przeprawe na customsach) niż jakiejś tam większej optymalizacji netcodu czy silnika. Tak czy siak jest na "+" i oby tak dalej :)

Interchange zostało zaprojektowane przy użyciu nowej metody i jak widać metoda ta działa, zapewne wkrótce reszta obecnie dostępnych map zostanie również przerobiona tą metodą. ;) 

56 minutes ago, TheWay said:

Interchange zostało zaprojektowane przy użyciu nowej metody i jak widać metoda ta działa, zapewne wkrótce reszta obecnie dostępnych map zostanie również przerobiona tą metodą. ;) 

No działa nie do końca jednak... doczytujące się w locie tekstury doczytują się za wolno (wchodzisz od tyłu do OBI i widzisz kto stoi przy kasach a po dwoch sekundach już jest kilka rzędów półek między wami). Wczoraj też miałem sytuację, w której brało udział czterech graczy, jeden scav AI i jakieś trzy granaty. Zginąłem bo przeciwnik wleciał na mnie w animacji poklatkowej. 

Tak więc jeśli nowa metoda komponowania map ma być remedium na bolączki... no to cóż. 

1 hour ago, vinis88 said:

No działa nie do końca jednak... doczytujące się w locie tekstury doczytują się za wolno (wchodzisz od tyłu do OBI i widzisz kto stoi przy kasach a po dwoch sekundach już jest kilka rzędów półek między wami). Wczoraj też miałem sytuację, w której brało udział czterech graczy, jeden scav AI i jakieś trzy granaty. Zginąłem bo przeciwnik wleciał na mnie w animacji poklatkowej. 

Tak więc jeśli nowa metoda komponowania map ma być remedium na bolączki... no to cóż. 

i botów mniej niż na shoreline. Ciekawe jak mapa by chodziła z taką samą ilością Scavów.

6 minutes ago, TerrorBilly said:

botów mniej niż na shoreline.

Niestety wydaje mi się, że zmniejszenie ilości botów jest jedynym aspektem wyraźnie i odczuwalnie poprawiającym wydajność map. 

Edited by vinis88

5 minutes ago, vinis88 said:

Niestety wydaje mi się, że zmniejszenie ilości botów jest jedynym aspektem wyraźnie i odczuwalnie poprawiającym wydajność map. 

No cóż mniej botów mniej liczenia ( dla botów imo wszystko liczone jest jak dla pmc co przekłada się na wydajność) dlatego zabiegi takie jak wywalanie z map nie potrzebnych kamieni (mój ulubiony przykład - kamienie), doczytywanie przedmiotów, oświetlenia etc.. poprawia "wydajność". Niestety wczytywanie jest za wolne i w zasięgu wzroku co poprostu wygląda brzydko i mało realistycznie ;P jak na grę dążącą do realizmu :D. Natomiast próby optymalizacji są widać że BSG testuje różne rozwiązania i miejmy nadzieję ,że za jakiś czas albo przewalą na nowo mapy ( oby oby bo to nakłąd duży pracy) albo będą łatać to co mają...

1 hour ago, Adamus78 said:

No cóż mniej botów mniej liczenia ( dla botów imo wszystko liczone jest jak dla pmc co przekłada się na wydajność) dlatego zabiegi takie jak wywalanie z map nie potrzebnych kamieni (mój ulubiony przykład - kamienie), doczytywanie przedmiotów, oświetlenia etc.. poprawia "wydajność". Niestety wczytywanie jest za wolne i w zasięgu wzroku co poprostu wygląda brzydko i mało realistycznie ;P jak na grę dążącą do realizmu :D. Natomiast próby optymalizacji są widać że BSG testuje różne rozwiązania i miejmy nadzieję ,że za jakiś czas albo przewalą na nowo mapy ( oby oby bo to nakłąd duży pracy) albo będą łatać to co mają...

Jak nowa metoda nie wypali to mało prawdopodobne że połatają mapy w zadawalającym stopniu używająć dotychczasowych myków.

5 hours ago, Adamus78 said:

(...) torbami z biedronki (...)

W tych trzech słowach kryje się cała esencja tej dyskusji. Też żądam dodanie lootowalnych reklamówek z biedronki!

5 hours ago, TheWay said:

Właśnie ciężko powiedzieć czy te "dobre" działanie Interchange jest kwestia nowego projektowania czy zwyczajnego zmniejszenia liczby botów. Nawet teraz po dodaniu tych paru Scavów mapa działa znacząco gorzej. Dobrze działała w momencie kiedy ich nie było, a to (przynajmniej dla mnie) nie jest żadnym rozwiązaniem optymalizacyjnym.

10 hours ago, F3AR_PL said:

Z aktualizacji na aktualizacje coraz lepiej.

Akurat tego typu filmy nic nie wnoszą... przecież praktycznie w każdej produkcji jestesmy w stanie znaleźć miejsce, w którym można wpaść pod tekstury. Ja gram od ponad roku i tak sztuka w EFT mi się jeszcze nie udała. 

1 hour ago, vinis88 said:

Akurat tego typu filmy nic nie wnoszą... przecież praktycznie w każdej produkcji jestesmy w stanie znaleźć miejsce, w którym można wpaść pod tekstury. Ja gram od ponad roku i tak sztuka w EFT mi się jeszcze nie udała. 

Takie cuda to nawet w produkcjach AAA to nie rzadkość - patrz Battlefield 1 xd np.

Trwa techniczna aktualizacja serwerów, może ona powodować problemy z logowaniem i szukaniem gier, przepraszamy za niedogodności tym spowodowane.

===

Aktualizacja została ukończona.

Wiele osób po ostatnich aktualizacjach zgłaszało problem związany z hakerami.

Dziś Nikta Buyanov wypowiedział się w tej sprawie w serwisie reddit:

cheat.jpg.85b84e576f56ae2cd902c434477a6cbf.jpg

Tłumacząc: "Tak ja mówiłem wcześniej - pracujemy nad aktualizacją naszego systemu anticheat i jesteśmy pewni siebie (w oparciu o system anticheat), nie myślcie, że nic z tym nie robimy".

A coś będzie w sprawie  makro na handlarzy  m.in. Fence  bo upolowanie  " Okazji " i kupno  graniczy z cudem.  ?!

Edited by SendNudesPlease

@SendNudesPlease

Tak, twórcy nad tym pracują, a ja na obecną chwilę odradzam używania takich rzeczy jak zewnętrzene programy do makr, ponieważ naruszają one EULA, więc jest to niedozwolone i odpowiednie nagrody mogą zostać nadane z tego tytułu w przyszłości.

UWAGA

Na serwerach zostanie zainstalowana aktualizacja 0.8.4.1285.

Aktualizacja jest czysto techniczna. (wprowadza poprawki)

Cały proces rozpocznie się za około 40 minut.

===

16.48 - Rozpoczęła się instalacja aktualizacji

17.49 - Instalacja aktualizacji została zakończona

2 hours ago, TheWay said:

UWAGA

Na serwerach zostanie zainstalowana aktualizacja 0.8.4.1285.

Cały proces rozpocznie się za około 40 minut.

===

16.48 - Rozpoczęła się instalacja aktualizacji

17.49 - Instalacja aktualizacji została zakończona

jakie zmiany??

44 minutes ago, Sknera666 said:

jakie zmiany??

Tak jak podałem wyżej w ogłoszeniu o tej aktualizacji.

3 hours ago, TheWay said:

[...]

[...]

Gdyby była dostępna lista zmian to zostałaby on zawarta w poście zamiast tego zdania.

U9WAA6z.jpg

Znalazłem granat odłamkowy VOG-25 przed chwilą na Shoreline. W pokoju 220 na stole leżał. Czyżby granatniki już wróciły?

3 hours ago, Alienzo said:

U9WAA6z.jpg

Znalazłem granat odłamkowy VOG-25 przed chwilą na Shoreline. W pokoju 220 na stole leżał. Czyżby granatniki już wróciły?

rzecz kolekcjonerska na ten moment ;) 

Twórcy w nocy wprowadzili kilka zmian:

1. Ceny Pistoletów Maszynowych (SMG) oraz pistoletów P226 i Glock zostały zmniejszone.

2. Klasy pancerzy niektóre wizjerów (osłon twarzy hełmów) zostały zwiększone, a wraz z tym ich punkty wytrzymałości.

3. Punkty wytrzymałości kamizelki M2 zostały również zmienione.

37 minutes ago, TheWay said:

1. Ceny Pistoletów Maszynowych (SMG) oraz pistoletów P226 i Glock zostały zmniejszone.

Dobra zmiana w stosunku do wydajności :) Może ktoś zauważył jak bardzo spadły ceny? Szczególnie odnośnie SMG?

Jeżeli ktoś ma problem z akceptacją nowych ustawień prywatności przez launcher (nie pojawia się treść), to zmieńcie proszę język na Rosyjski i zaakceptujcie je, a następnie zmieńcie język z powrotem na angielski.

Twórcy pracują nad tym problemem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...