Jump to content
Sign in to follow this  
Dimitri468

EFT Hesabı Ticaret Sorumluluğu

Recommended Posts

Sevgili Kaçaklar...

Hesap ticaretinin (Hesap satın alma ve satma) Hizmet Şartları tarafından kesinlikle yasaklandığını size hatırlatmak isteriz. Bu gibi durumlardan, hem alıcı hem de satıcı sorumlu tutulacaktır. Bu nedenle, böyle anlaşmalar yapmamanızı rica ediyoruz. Hesapları ikinci el almayın veya satmayın! Bu durumda, oyuna erişim sonlandırılacak ve alıcı sonsuza kadar parasını kaybetmiş olacak.

Referans için lütfen Hizmet Şartları'ndan özetle;.

 

"13.1 Bu Hizmet Şartları'nın herhangi bir hükmünü ihlal ederseniz, Hizmetleri kullanma izniniz otomatik olarak sona erecektir. Ayrıca, Battlestate Games Limited, kendi takdirine bağlı olarak, Kullanıcı hesabı hizmetinizi herhangi bir zamanda, bildirimde bulunarak yada bildirmeden feshedebilir veya erişiminizi askıya alabilir yada girişinizi engelleyebilir.

5.3 Bir Hesap oluştururken, Hizmetler ile bağlantılı olarak sizi temsil edecek bir 'kullanıcı adı' ve / veya 'persona' sağlamanız gerekecektir. Kullanıcı adları ve kişiler Hesabınıza bağlıdır ve devredilemez (başka birine transfer edilemez). Bir başkası tarafından kullanılan, kaba veya rahatsız edici olan, üçüncü şahıslara taklit eden, üçüncü şahısların mülkiyet haklarını ihlal eden veya bu Hizmet Koşullarını ihlal eden bir kullanıcı adı veya persona kullanamazsınız.

5.4 Hesabınızla ilgili tüm bilgileri gizli tutmalısınız. Hiçbir zaman hesap kimliğinizi veya şifrenizi, gizli sorunuzu veya cevabınızı kimseye açıklamamalısınız. Buna, arkadaşlarınız, akrabalarınız, ebeveynleriniz, çocuklarınız, eşleriniz, iş arkadaşlarınız ve diğer oyuncular dahildir.

5.5 Hesabınızı kullanan davranış ve işlemlerden ve Hesabınızı kullanarak işbu Hizmet Koşullarının tüm ihlallerinden tamamen siz sorumlusunuz. Hesabınızın yetkisiz kullanımı veya kişisel bilgilerinizin yetkisiz erişimi, kullanımı, değiştirilmesi veya ifşa edilmesinden kaynaklanan herhangi bir kayıp veya hasar için size karşı hiçbir yükümlülüğümüz olmayacaktır.

5.6 Hesabınıza ve bilgisayarınıza üçüncü taraf erişimine karşı koruma sağlamalısınız.. Böyle birşey farkederseniz lütfen info@battlestategames.com adresinden hemen bizi bilgilendirin:

(a) Hesabınızın yetkisiz kullanımı veya herhangi bir başka güvenlik ihlali; veya

(b) Hizmetlerle ilgili olarak kullanılmış veya kullanılmakta olan herhangi bir korsan araç.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ben hesabımla evde yukledım fakat işyerinde de oynamak ıstıyorum. iş yerinede oyunu  kursam sıkntı olurmu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
b38e7c858218a416ef714554dce933a2