Jump to content
Dimitri468

EFT Hesabı Ticaret Sorumluluğu

Recommended Posts

Dimitri468

Sevgili Kaçaklar...

Hesap ticaretinin (Hesap satın alma ve satma) Hizmet Şartları tarafından kesinlikle yasaklandığını size hatırlatmak isteriz. Bu gibi durumlardan, hem alıcı hem de satıcı sorumlu tutulacaktır. Bu nedenle, böyle anlaşmalar yapmamanızı rica ediyoruz. Hesapları ikinci el almayın veya satmayın! Bu durumda, oyuna erişim sonlandırılacak ve alıcı sonsuza kadar parasını kaybetmiş olacak.

Referans için lütfen Hizmet Şartları'ndan özetle;.

 

"13.1 Bu Hizmet Şartları'nın herhangi bir hükmünü ihlal ederseniz, Hizmetleri kullanma izniniz otomatik olarak sona erecektir. Ayrıca, Battlestate Games Limited, kendi takdirine bağlı olarak, Kullanıcı hesabı hizmetinizi herhangi bir zamanda, bildirimde bulunarak yada bildirmeden feshedebilir veya erişiminizi askıya alabilir yada girişinizi engelleyebilir.

5.3 Bir Hesap oluştururken, Hizmetler ile bağlantılı olarak sizi temsil edecek bir 'kullanıcı adı' ve / veya 'persona' sağlamanız gerekecektir. Kullanıcı adları ve kişiler Hesabınıza bağlıdır ve devredilemez (başka birine transfer edilemez). Bir başkası tarafından kullanılan, kaba veya rahatsız edici olan, üçüncü şahıslara taklit eden, üçüncü şahısların mülkiyet haklarını ihlal eden veya bu Hizmet Koşullarını ihlal eden bir kullanıcı adı veya persona kullanamazsınız.

5.4 Hesabınızla ilgili tüm bilgileri gizli tutmalısınız. Hiçbir zaman hesap kimliğinizi veya şifrenizi, gizli sorunuzu veya cevabınızı kimseye açıklamamalısınız. Buna, arkadaşlarınız, akrabalarınız, ebeveynleriniz, çocuklarınız, eşleriniz, iş arkadaşlarınız ve diğer oyuncular dahildir.

5.5 Hesabınızı kullanan davranış ve işlemlerden ve Hesabınızı kullanarak işbu Hizmet Koşullarının tüm ihlallerinden tamamen siz sorumlusunuz. Hesabınızın yetkisiz kullanımı veya kişisel bilgilerinizin yetkisiz erişimi, kullanımı, değiştirilmesi veya ifşa edilmesinden kaynaklanan herhangi bir kayıp veya hasar için size karşı hiçbir yükümlülüğümüz olmayacaktır.

5.6 Hesabınıza ve bilgisayarınıza üçüncü taraf erişimine karşı koruma sağlamalısınız.. Böyle birşey farkederseniz lütfen [email protected] adresinden hemen bizi bilgilendirin:

(a) Hesabınızın yetkisiz kullanımı veya herhangi bir başka güvenlik ihlali; veya

(b) Hizmetlerle ilgili olarak kullanılmış veya kullanılmakta olan herhangi bir korsan araç.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
santona

ben hesabımla evde yukledım fakat işyerinde de oynamak ıstıyorum. iş yerinede oyunu  kursam sıkntı olurmu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Renva

İnsan hesabına baktığı zaman gözünde anıları canlanmalı. Emeğinin karşılığını görmeli. 2.el hesap alanlar hissedemez bu duyguları

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
alparslan66

ama çok pahalı 300tl ne demek ? İçim acır 2.el alınmaz ise kimse para çıkaramaz bu oyuna :D bilginiz olsun...

Share this post


Link to post
Share on other sites
SametArslnts

Valla arkadaşlar para çıkarırlar mı çıkarmazlar mı o adamların sorunu. Bu önlemlerin alınması kesinlikle gerekiyor. Malesef beş parmağın beşininde bir olmadığı gibi her insan da bir değil neticede dolandırıcılık elbetteki olacaktır. Önlem alınmasına sevdindim. 🙂

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2