Jump to content

EFT Hesabı Ticaret Sorumluluğu


Dimitri468
 Share

Recommended Posts

Sevgili Kaçaklar...

Hesap ticaretinin (Hesap satın alma ve satma) Hizmet Şartları tarafından kesinlikle yasaklandığını size hatırlatmak isteriz. Bu gibi durumlardan, hem alıcı hem de satıcı sorumlu tutulacaktır. Bu nedenle, böyle anlaşmalar yapmamanızı rica ediyoruz. Hesapları ikinci el almayın veya satmayın! Bu durumda, oyuna erişim sonlandırılacak ve alıcı sonsuza kadar parasını kaybetmiş olacak.

Referans için lütfen Hizmet Şartları'ndan özetle;.

 

"13.1 Bu Hizmet Şartları'nın herhangi bir hükmünü ihlal ederseniz, Hizmetleri kullanma izniniz otomatik olarak sona erecektir. Ayrıca, Battlestate Games Limited, kendi takdirine bağlı olarak, Kullanıcı hesabı hizmetinizi herhangi bir zamanda, bildirimde bulunarak yada bildirmeden feshedebilir veya erişiminizi askıya alabilir yada girişinizi engelleyebilir.

5.3 Bir Hesap oluştururken, Hizmetler ile bağlantılı olarak sizi temsil edecek bir 'kullanıcı adı' ve / veya 'persona' sağlamanız gerekecektir. Kullanıcı adları ve kişiler Hesabınıza bağlıdır ve devredilemez (başka birine transfer edilemez). Bir başkası tarafından kullanılan, kaba veya rahatsız edici olan, üçüncü şahıslara taklit eden, üçüncü şahısların mülkiyet haklarını ihlal eden veya bu Hizmet Koşullarını ihlal eden bir kullanıcı adı veya persona kullanamazsınız.

5.4 Hesabınızla ilgili tüm bilgileri gizli tutmalısınız. Hiçbir zaman hesap kimliğinizi veya şifrenizi, gizli sorunuzu veya cevabınızı kimseye açıklamamalısınız. Buna, arkadaşlarınız, akrabalarınız, ebeveynleriniz, çocuklarınız, eşleriniz, iş arkadaşlarınız ve diğer oyuncular dahildir.

5.5 Hesabınızı kullanan davranış ve işlemlerden ve Hesabınızı kullanarak işbu Hizmet Koşullarının tüm ihlallerinden tamamen siz sorumlusunuz. Hesabınızın yetkisiz kullanımı veya kişisel bilgilerinizin yetkisiz erişimi, kullanımı, değiştirilmesi veya ifşa edilmesinden kaynaklanan herhangi bir kayıp veya hasar için size karşı hiçbir yükümlülüğümüz olmayacaktır.

5.6 Hesabınıza ve bilgisayarınıza üçüncü taraf erişimine karşı koruma sağlamalısınız.. Böyle birşey farkederseniz lütfen info@battlestategames.com adresinden hemen bizi bilgilendirin:

(a) Hesabınızın yetkisiz kullanımı veya herhangi bir başka güvenlik ihlali; veya

(b) Hizmetlerle ilgili olarak kullanılmış veya kullanılmakta olan herhangi bir korsan araç.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
  • 1 year later...

Valla arkadaşlar para çıkarırlar mı çıkarmazlar mı o adamların sorunu. Bu önlemlerin alınması kesinlikle gerekiyor. Malesef beş parmağın beşininde bir olmadığı gibi her insan da bir değil neticede dolandırıcılık elbetteki olacaktır. Önlem alınmasına sevdindim. 🙂

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Google'dan satılık hesap ararken denk geldim bu post linkine. Mevcut döviz kuru + vergi gelde al oyunu? Millet çatır çatır EOD alıyor biz standar edition almak için kara kara düşünüyoruz. Rusya gibi bir fiyatlandırma falan yapılsa bari. Alım gücümüz bariz ortada.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...