Jump to content
TheWay

Aktualizacja pośrednia 0.8.5.1359

Recommended Posts

TheWay

Drodzy Uciekinierzy!

Wcześniej wspomniana przez nas aktualizacja pośrednia będzie tak naprawdę składać się z dwóch aktualizacji: 0.8.5.*** oraz 0.8.6.***. Dziś z przyjemnością prezentujemy wam pierwszą aktualizację pośrednią oznaczoną numerem 0.8.5.1359.

Instalacja się rozpoczęła i potrwa około 1.5 godziny. Serwery gry przez ten czas będą niedostępne.

Lista zmian:

• Aktualizacja systemu anti-cheat
  • Naprawiono glitch związany z pojemnikiem na pistolet (pistol container).
  • Naprawiono glitch'e związane z zabezpieczonymi pojemnikami (secured container).
  • Naprawiono skróty klawiszowe związane z transferem przedmiotów.
  • Boty teraz nie kontynuują ostrzału gracza, który schował się za ścianą
  • Sprzedaż pojemników, które nie są puste została zablokowana (wliczając handel wymienny)

Zmiany w zadaniach:

Do zadań, które wymagają oddania dużej ilości przedmiotów dodano możliwość oddania przedmiotów pojedynczo (np. 30 tushonek teraz można oddać dwie, potem osiem i tak dalej, aż w sumie nie oddamy ich 30) z kilkoma wyjątkami.

Zniesiono wszystkie ograniczenia czasowe, trudność wzrosła poprzez zwiększenie wymagań obecnych zadań.

Zadanie dla Ragman'a Heavy armor zostało ułatwione, teraz musicie przynieść jedną nieużywaną sztukę oraz jedną poniżej 50% wytrzymałości.

Wprowadzono ograniczenia poziomów nieśmiertelników dla niektórych zadań, które wcześniej nie posiadały żadnych ograniczeń poziomu nieśmiertelników do oddania.

• Like 6

KatofGod

Nie chcę szukać dziury w cały ale co z ludźmi którzy nabili siłę i staminę na full na glitchu ??
Teraz załatacie ten bug i będzie przepaść między graczami...
Tylko nie zbijajcie teraz wszystkim tego do 5lvl bo wszystkich szlag trafi...

TheWay

@KatofGod

Jak nadejdzie następny wipe, to wszystko się wyrówna. Gra jest w fazie Beta i do tego służy aby wyłapywać błędy.

lisior

To ja bym jeszcze poprosil o naprawe Error 707... od kilku tygoni nie moge sie doczekac na sensowna odpowiedz z support (ticket #364647) i naprawe tego buga, nie moge Punisher 4 oddac i zaczac nastepny - pieknie dziekuje

2018-06-01[13-17] (1).png

Edited by lisior

TheWay

@woterl

Musiałem przeoczyć, przepraszam.

====

@lisior

Czy "brak sensownej odpowiedzi" oznacza brak jakiejkolwiek odpowiedzi czy support coś odpisał?

NegativePL

Chce zobaczyc ta listę banow vo się tera posypie

lisior
25 minutes ago, TheWay said:

@woterl

Musiałem przeoczyć, przepraszam.

====

@lisior

Czy "brak sensownej odpowiedzi" oznacza brak jakiejkolwiek odpowiedzi czy support coś odpisał?

Nie ma za co przepraszac, wszystkim sie zdarza przeoczyc...

Napisalem 16 maja co i jak, poki co dopowiedz to

Escape from Tarkov Support 13:57 17.05

Hello Mordimer!

Try to enter Shoreline and shoot some PMC to see if it will help.

Your request has been transferred to the developers. It will be closed automatically when solving the problem.

Respectfully yours, the Escape from Tarkov support service.

14:00 17.05 lisior
Hello EFT Support, already tried that - killed a PMC on Shoreline but didn't resolve the quest being stuck.
Escape from Tarkov Support 14:34 17.05

Thank you for additional info. Your request has been transferred to the developers.

Respectfully yours, the Escape from Tarkov support service.

I to by bylo na tyle... znaczy sie support nie ma innej niz standardowa odpowiedz a developerzy maja inne zmartwienia na glowie... Od tego czasu 6 razy sie pytalem czy jest postep i odpowiadala mi glucha cisza... o ile cisza moze byc glucha?

Pozdrawiam,

lisior

TheWay

@lisior

Odpowiedź typu: "Your request has been transferred to the developers. It will be closed automatically when solving the problem." oznacza, że problem został przekazany wyżej, prosto do twórców i pracują nad jego rozwiązaniem, jedyne co pozostaje to czekać, bo support nie może sprawdzić postępu prac.

TheWay

Instalacja aktualizacji oznaczonej numerem 0.8.5.1359 została ukończona.

lisior

@TheWay dzieki ale kumam co ta odpowiedz oznacza :D czyli jak napisalem gdzies tam kiedys tam moze ktos naprawi przy okazji przy kolejnym wipe ;)

TheWay

Za kilka minut zostanie przeprowadzona techniczna aktualizacja serwerów. Nie wpłynie to na dostępność gry, jednak może spowodować chwilowe problemy z wyszukiwaniem gier.

vinis88
7 hours ago, lisior said:

@TheWay dzieki ale kumam co ta odpowiedz oznacza :D czyli jak napisalem gdzies tam kiedys tam moze ktos naprawi przy okazji przy kolejnym wipe ;)

Wiesz, ciężko by im było naprawiać od razu każdy błąd jaki tylko zostaje im zgłaszany - to jest fizycznie niemożliwe. Zapewne Twój ticket został przydzielony do programisty odpowiedzialnego za zadania i kiedy nadejdzie kolej na to zgłoszenie to chłop się nad nim pochyli i albo naprawi albo stwierdzi, że ma za mało informacji (bo błąd nie występuje u każdego, więc trzeba ustalić po co i dlaczego) i odstawi na później. Bardzo możliwe, że po następnym wipe nie będziesz miał tego błędu, mimo, że nie zostanie on naprawiony... 

Pracus

Nie wiem czy to tylko u mnie ale czy ktoś jeszcze zauważył spore spadki fps oraz bardzo długie freezy ( 6 sec czasem dłuższe)?   

Furiat

Mam to samo,nawet jak stoję w miejscu i nic nie robię spadki duże.Freezy również.Zauważyłem na każdej mapie (oprócz Factory bo jeszcze nie grałem).Jak zginąłem na woods (przy spadku do 8 fps ciężko walczyć :P ) freez było ok minuty (myślałem że gra się zawiesiła).Pewnie już mają zgłoszone i oby szybko to naprawili :)

TerrorBilly
22 hours ago, KatofGod said:

Nie chcę szukać dziury w cały ale co z ludźmi którzy nabili siłę i staminę na full na glitchu ??
Teraz załatacie ten bug i będzie przepaść między graczami...
Tylko nie zbijajcie teraz wszystkim tego do 5lvl bo wszystkich szlag trafi...

Dziury ni ma bo nie wszystkie glitche na Endurance/Strengh zostały zlikwidowane więc śmiało możesz podgonić statystyki jak chcesz.

TheWay

Aktualne znane błędy związane z aktualizacją:

• Zawieszanie i wysypywanie się gry po śmierci, wyjściu z lokacji, włączaniu gry;
  • Medykamenty, które odpinają się od przypisanych klawiszy;
  • Błędy 703 i 707 związane z zadaniami;
  • Move error 228

Pracujemy nad ich rozwiązaniem, pamiętajcie o zgłaszaniu każdego napotkanego błędu, to nam naprawdę pomaga!

SkyZeWonsem

Jaki sens mają teraz mapy ? Ja nie mogę go znaleźć :/

TerrorBilly
1 hour ago, SkyZeWonsem said:

Taki jaki miały na początku czyli praktycznie żaden. Ewentualnie nowym graczom może się przydać.

TheWay

@SkyZeWonsem

Twórcy cały czas testują system spawn'ów, kiedyś mieliśmy wejścia tylko z jednej strony, potem z dwóch stron, a następnie możliwość wyboru jednej ze stron, na razie jak widać wycofano się z tego ostatniego, ale nie wiadomo czy twórcy nie wymyślą czegoś jeszcze innego.

Koyek

Wczoraj na podcaście Nikita powiedział, że wybór spawnów został usunięty z powodu problemów z obciążeniem serwerów podchodzącym od dużej liczby graczy wybierającej tylko jedną stronę mapy. Oglądałem bardzo wyrywkowo, więc nie wiem czy pojawiło się coś więcej w tym temacie.

SkyZeWonsem
2 hours ago, TerrorBilly said:

Taki jaki miały na początku czyli praktycznie żaden.

Wybór respu. Teraz jakimś dziwnym trafem respie się non stop w tym samym miejscu. Nie jest to ciekawe.

1 hour ago, Koyek said:

Wczoraj na podcaście Nikita powiedział, że wybór spawnów został usunięty z powodu problemów z obciążeniem serwerów podchodzącym od dużej liczby graczy wybierającej

A więc to jest ta rewolucja w nowym sposobie "pojawiania" się na mapie.

TerrorBilly

Wybór respu. Teraz jakimś dziwnym trafem respie się non stop w tym samym miejscu. Nie jest to ciekawe.

No coś może być bo na 6 rajdów na Customs 4 razy zrespiłem się na Checkpoint choć w sumie to jedna z lepszych miejscówek jak dla mnie.

junx

Ja na razie odpuszczam sobie granie w Tarkov'a, w losowych miejscach oraz mapach teraz co kilka sekund zacina grę, nie można grać "normalnie", przed wersją 0.8.5XXX było ok, teraz to nie warto grać jak dla mnie.

Edited by junx