Jump to content

Aktualizacja pośrednia 0.8.5.1359

TheWay
 Share

Recommended Posts

U ciebie chociaż może na Factory nie zacina na 2 sekundy co 4, ja się wstrzymuje od grania bo nie z mojej winy loota tracić nie będę, Teraz jeśli zobaczę golasa to go rozumiem. 

22 hours ago, TheWay said:

Aktualne znane błędy związane z aktualizacją:

• Zawieszanie i wysypywanie się gry po śmierci, wyjściu z lokacji, włączaniu gry;
  • Medykamenty, które odpinają się od przypisanych klawiszy;
  • Błędy 703 i 707 związane z zadaniami;
  • Move error 228

Pracujemy nad ich rozwiązaniem, pamiętajcie o zgłaszaniu każdego napotkanego błędu, to nam naprawdę pomaga!

@junx

Twórcy wiedzą o tym i pracują nad rozwiązaniem.

3 hours ago, TheWay said:

@junx

Twórcy wiedzą o tym i pracują nad rozwiązaniem.

Wiem i czytałem, ale duża liczba osób, które nie czytają "wstecz" postów. Nie pali się ja poczekamna fixa. 

@junx

Właśnie miałem do Ciebie napisać.

Na angielskim forum jeden użytkownik napisał, że należy "w ekranie stash'u zdjąć ze swojej postaci wszystko, w tym safe container i haczetkę, następnie wszystko założyć", podobno wtedy w rajdzie nie ma crash'a, należy to powtórzyć przed każdym rajdem, sam tego nie sprawdzałem, ale wiele osób to potwierdza.

UWAGA

Dziś planowana jest techniczna aktualizacja gry. W trakcie aktualizacji gra będzie dostępna, lecz może wydłużyć się czas wyszukiwania rajdów.

Przepraszamy za niedogodności.

@TheWay u mnie jest błąd taki, że na Factory mam freezy na 2 sekundy co 4 sekundy, czyli grać się nie da wcale. Na innych jest lepiej, ale też duszy nie urywa. Ja od dwóch dni jak widzę gościa z siekierą to jestem go w stanie zrozumieć.

7 minutes ago, TheWay said:

Dziś planowana jest techniczna aktualizacja gry.

Dzięki za info, później sprawdzę jeśli już będzie. 

Witam, 

Jako, że nie znam języka angielskiego to napiszę tutaj, a mianowicie chodzi mi o zadania spa tour part. 6 u peacekeepera gdzie trzeba oddać 7500 $. Przy oddawaniu zjadło mi ok. 35K $ i nie zaliczyło mi zadania, miałem że oddałem 7/ 7500$ ale po zresetowaniu gry zadanie zostało zaliczone ale wszystkie dolary zostały zresetowane do zera.

@Lukasz1884

W internecie dostępne jest wiele translatorów, które bardzo dobrze działają.

===========================

1 hour ago, TheWay said:

UWAGA

Dziś planowana jest techniczna aktualizacja gry. W trakcie aktualizacji gra będzie dostępna, lecz może wydłużyć się czas wyszukiwania rajdów.

Aktualizacja została rozpoczęta.

• Upvote 1

czy u was po ostatnich aktualizacjach występuje taki problem, że czasem - w losowych miejscach odpala się licznik wyjścia - 5 minut i po tym czasie kończy się rajd? Ostatnio na szorlajnie ( :) ) start mapy, przy murze zdejmuje npc-a, reorganizuje się w krzakach, odpala się licznik jak bym był na wyjściu, pobiegłem na inny koniec ma[y, a rajd i tak się zakończył. To samo przed chwilą na customs. Zdjąłem 3 graczy przy okolicach konstrukcji, odpala się licznik 5 minut, idę dalej, kończy mi mecz przy nasypie. 

@karnol

To nie jest błąd, tylko twórcy robią restarty serwerów, jeśli byłby to błąd to nie miałbyś odliczania.

Dziś była przeprowadzana aktualizacja techniczna i te restarty najpewniej były z nią związane.

Uwaga!

Rozpoczęła się instalacja aktualizacji technicznej. Gra będzie dostępna przez cały czas, jednak możecie doświadczyć wydłużonego czasu wyszukiwania rajdów.

Zamiana kolejności questów u Ragmana jest celowa? Jako pierwszy quest u niego mam Blood of War, który powinien być czwarty. Po zrobieniu go mam kolejny piąty quest. Pierwszy, drugi i trzeci nawet się nie pojawił.

@punx93

Osobiście nie słyszałem o takiej zmianie, najlepiej zgłoś to do support'u i oni to przeanalizują.

Obecnie proszę zgłaszać wszelkie napotkane błędy przez launcher, tak jak poniżej:

launcher.png