Jump to content

Nadchodzące nowe przedmioty

Reconic
 Share

Recommended Posts

Ucieknierzy,

Mamy Wam do pokazania kilka nowych przedmiotów, które zostaną dodane w najnowszym patchu. Mamy nadzieje, że poniższe przedmioty przypadną wam do gustu. Zdjęcia możecie śmiało udostępniać! :)

nikita-buyanov-steiner-9021-dbal-pl.thumb.jpg.cbe39ac70db804dd792663956f4b620f.jpgnikita-buyanov-.thumb.jpg.8367363777f0ecc98410d2fa88829318.jpgnikita-buyanov-1.thumb.jpg.dcfa4fc0d8ada18436773bd6ce71204a.jpgnikita-buyanov-aalvx35.thumb.jpg.335d0487ab476333be7a3fd1b4351747.jpgnikita-buyanov-ferfrans-crd.thumb.jpg.b449191ed1747ae4de02efa8682330dc.jpgnikita-buyanov-hex-grip.thumb.jpg.077fbed635f0233bbf14194014c0da4a.jpgnikita-buyanov-hk-e1-stock.thumb.jpg.210418cdca3e50d3979130f1f2c8cd9a.jpgnikita-buyanov-primary-arms-2-5x-compact.thumb.jpg.803e0cfe83d64604261af2af63d202d3.jpg

• Like 2
  • Hot 1

3 hours ago, Reconic said:

Ucieknierzy,

Mamy Wam do pokazania kilka nowych przedmiotów, które zostaną dodane w najnowszym patchu. Mamy nadzieje, że poniższe przedmioty przypadną wam do gustu. Zdjęcia możecie śmiało udostępniać! :)

Wiadomo coś odnośnie terminu? Chociaż jakiś przybliżony zakres oczekiwania? I czy mowa o patchu 0.9 czy czymś pośrednim?

34 minutes ago, Metaliczny said:

W sumie to zastanawiam się czy będzie możliwość instalowania na nim pso, lub innej optyki nad spustem.

Tak, posiada on uchwyt do tego typu celowników, taki sam jak w przypadku obecnego OP-SKS'a.

3 (2).jpg

• Thanks 1

Ciekawe czy wipe dadzą tak jak było ostatnio. Czyli nowa mapa i sprzęt. Bo na open betę się nie zapowiada a nawet jestem jej przeciw bo to będzie fala chackow i trollingu.

JA CHCĘ DZIAŁAJĄCY ANTICHEAT !!!

itemy to dziesięciorzedna rzecz do dodania do gry

ps. niepowinni rezygnowac z platnosci za grę przynajmniej zmniejszy to potencjalne "czity" w grze

Edited by thesxw

2 hours ago, LechuPL said:

A co z mp7 które było zapowiedziane chyba pół roku temu?

Zapowiedź mp7 oznaczało, że rozpoczął się proces teksturowania modelu tej broni, jest to bardzo czasochłonny proces.

Jak tylko będziemy mieć jakieś nowsze potwierdzone informacje na temat tej broni, to je opublikujemy.

2 hours ago, TheWay said:

Zapowiedź mp7 oznaczało, że rozpoczął się proces teksturowania modelu tej broni, jest to bardzo czasochłonny proces.

Jak tylko będziemy mieć jakieś nowsze potwierdzone informacje na temat tej broni, to je opublikujemy.

Wiesz, skoro dają screenshooty z produkcji danej broni sądziłem ze maja już końcówkę roboty. Np wiele broni i innych rzeczy nie pokazują miesiące przed udpate'em a jednak dodają takowe .

@LechuPL

Drużyny, które nad nimi pracują są ograniczone, razem z zapowiedzią MP7 zaprezentowano pierwszy raz DSA SA58 i on pojawi się już w aktualizacji 0.9.**, więc być może MP7 też będzie wkrótce, ale tak jak pisałem wyżej, obecnie nie mamy informacji na ten temat.