Jump to content
Sign in to follow this  
Damiano

Aktualizacja 0.8.6.1424

Recommended Posts

Damiano

Witajcie. 

W przeciągu godziny rozpocznie się instalacja aktualizacji 0.8.6.142. Podczas wprowadzania aktualizacji gra będzie niedostępna.

Lista zmian: 

• zoptymalizowano mapy  Shoreline i Customs
  • naprawiono błędy występujące na mapie Interchange 
  • dodano nowe właściwości pancerzy: materiały i ich naprawianie 
  • dodano nową własność pancerzy: blunt damage ( uszkodzenia bez uwzględnienia penetracji ) 
  • naprawiono zmniejszanie szczegółowość modelu głowy u Scav'ów 
  • AI po pojawieniu się na mapie w przypadku posiadania przyłbicy będzie miał ją opuszczoną 
  • naprawiono drobne zacięcia ( ekranu ) podczas gry i efekt culling'u. 
  • Like 3
  • Thanks 2
  • Sad 1
  • Upvote 1

PrivateLogin

Podobno w Czerwcu miał być  " Przełom " w aktualizacjach... jak na razie , na krzaku zostało kilka poziomek  a resztę żeżarło  ptactwo ?! 

vinis88
31 minutes ago, SendNudesPlease said:

Podobno w Czerwcu miał być  " Przełom " w aktualizacjach... jak na razie , na krzaku zostało kilka poziomek  a resztę żeżarło  ptactwo ?! 

Czemu przełom? Pytam poważnie, coś mi umknęło? Ja kojarzę tylko, że mówili o tym, że będzie 8.5, potem 8.6 jako pośrednie aktualki do 0.9

Pytanie też co nazywamy przełomem i czy można się go spodziewać do 0.9 :P 

TerrorBilly
2 hours ago, vinis88 said:

Czemu przełom? Pytam poważnie, coś mi umknęło? Ja kojarzę tylko, że mówili o tym, że będzie 8.5, potem 8.6 jako pośrednie aktualki do 0.9

Pytanie też co nazywamy przełomem i czy można się go spodziewać do 0.9 :P 

Dla mnie przełom będzie jak chociaż naprawią problem powiązania fps z szybkostrzelnością.

caleb59

Każdy tak ma, cierpliwości, zapewne jakieś dodatkowe testy przy wdrażaniu aktualizacji na serwery live...

MrFozzY

Czy sa jakieś problemy z updatem ? Czy możo godzina w rosji trwa jakoś dłużej ? 

caleb59

Cały proces się wydłuża, widać mają jakieś problemy - z drugiej strony dobrze, że się wydłuża bo być może będzie mniejsza potrzeba hotfixa na dniach i wygląda, że starają się doszlifować aktualizację przed jej wypuszczeniem.

kaarol116

Już widzę pierwszy błąd przy naprawianiu sprzętu okienko wyskakuje w połowie poza ekranem.

TheWay

Aktualizacja jest już dostępna, opóźnienia wynikły z przyczyn technicznych, ale zostały już rozwiązane!

Jak zawsze prosimy zgłaszać każdy napotkany błąd przez launcher gry, dziękujemy!

paulpk83

po aktualizacji ... po ukończonym rajdzie nie dostaje punktów doświadczenia 0.o 

pacjent_1972

Zacięcia jak były tak są, no ale aktualizacja zawiera naprawę takowych więc nie ma się co czepiać. :P

caleb59

No niestety muszę przyznać rację, nawet udało mi się uchwycić takie zacięcie do 3fps podczas robienia screenów do supportu dotyczących dalszych problemów z wydajnością i spadkami fps.

PrivateLogin

Coś mówiłem wcześniej  o poziomkach ?!     pewnie tamte żeżarte zawierały  wasze FPS-y  

pacjent_1972

Dlaczego po rajdzie nie jest naliczane EXP-o? Próbowałem na PMC, Skavie, bez względu na ilość lutu czy Kille... zawsze zero! Co jest do cholery ciężkiej!

woterl
3 minutes ago, pacjent_1972 said:

Dlaczego po rajdzie nie jest naliczane EXP-o? Próbowałem na PMC, Skavie, bez względu na ilość lutu czy Kille... zawsze zero! Co jest do cholery ciężkiej!

Nowy patch nowe problemy :P nic nowego 

SkyZeWonsem

;)

Edited by SkyZeWonsem
  • Like 1

Furiat

Mi exp normalnie zalicza cały czas.Póki co z kilku rajdów na plus - plecak/kamizelkę z zawartością można sprzedawać u Fencea :D duży plus.Minusy - dalej miejscami spadki oraz nie można oddać pojedynczo itemów do questów (duży minus przy podstawce)

TerrorBilly
2 hours ago, Furiat said:

Mi exp normalnie zalicza cały czas.Póki co z kilku rajdów na plus - plecak/kamizelkę z zawartością można sprzedawać u Fencea :D duży plus.Minusy - dalej miejscami spadki oraz nie można oddać pojedynczo itemów do questów (duży minus przy podstawce)

punkty nalicza i przyjmuje pojedyńcze przedmioty bynajmniej u mnie :)

epvpjkmd

Ogólnie jak ktoś chce zobaczyć nowego patcha to niewarto. Grać tymbardziej się nie opłaca. Jak się naprawia forta to traci on po 10-12 wytrzymałości, więc w sumoe opłaca się go używać tylko 2x, a potem sprzedać

KatofGod

Popieram co do fortów to trochę się znerfiło....

Furiat
15 hours ago, TerrorBilly said:

punkty nalicza i przyjmuje pojedyńcze przedmioty bynajmniej u mnie :)

Punkty tak,ale przedmiotów nie mogę oddać pojedynczo.Co do patcha - ogólnie spadki są ale freezy zniknęły :D jakaś poprawa jest

Damiano

Uwaga !

Dzisiaj planowana jest aktualizacja klienta gry mająca na celu zwiększenie stabilności gry. 

QuraK

Jak i spora część ludzi mam te przeklęte freezy regularnie podczas gry. Jak to sie dzieje podczas akcji to jestem w %$%^# :-/ ...

Co do optymalizacji to jest poprawa od juz jakiegoś czasu więc tu nie mam co narzekać za mocno tylko te freezy !!