Jump to content
Sign in to follow this  
TerrorBilly

Lunety i lagi

Recommended Posts

TerrorBilly

Jak wiadomo problem dość popularny ale być może jest rozwiązanie. Trafiłem na filmiki poniżej i postanowiłem spróbować. Efekt jest taki że pierwszy raz mogę pobawić się lunetami. Na razie testowałem PSO, Elcan i Hamr  na Customs i ani razu nie było przycięcia. Może komuś się przyda :)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
caleb59

Nie obraź się ale to również jest "pudrowanie" problemu słabej optymalizacji i braków w silniku Unity tak samo zresztą jak podkręcanie procesora czy obniżanie detali w grze, niektóre z tych trików są znane od czasów Windows XP i owszem mogą się przydać ale statystyczny gracz nie powinien zawracać sobie głowy takimi rzeczami bo domyślnie postawiony system jest na tyle dobrze skonfigurowany, że nie ma prawa zbijać wydajności w grach no chyba, że ktoś ma sporo starszy sprzęt ale w takim wypadku nawet te triki nie pomogą.

Problemu nie sprawia system czy panel Nvidii tylko jak wspomniałem wyżej wersja BETA gry, która nie jest dobrze zoptymalizowana i wiem, że zdajesz sobie z tego sprawę. Te porady są ogólnie dobre i można potraktować je jako półśrodek zapobiegawczy na jakiś czas dopóki BSG nie poprawi optymalizacji w EFT.

Zauważ, że tniesz sobie różne efekty graficzne poprzez panel Nvidii i to nie są mało inwazyjne zmiany dlatego też odczuwasz poprawę w płynności - coś za coś, tak samo wymuszenie high performance mode w systemie między innymi zwiększa zużycie prądu i nagrzewa bardziej procesor bo chodzi on non stop na pełny gwizdek.

Nie chcę wyjść na jakiegoś "profesorka" przemądrzałego ale dosyć dużo bawiłem się tym w przeszłości - jeśli kogoś mocno ciśnie na granie to może się pobawić tymi poradnikami ale ogólnie to tylko półśrodek i czekamy na dalsze optymalizacje gry.

Share this post


Link to post
Share on other sites
TerrorBilly

Możliwe ale pierwszy raz od prawie roku mogę pobawić się lunetkami. Jak BSG ogarnie temat to będzie inna rozmowa. Odnośnie procka to się nie przejmuje mam go już z dobre 3-4 latka i od nowości chodzi na pełny gwizdek. Noctua Nh d14 radzi sobie z nim bez problemu na 4.4GHz.

Edited by TerrorBilly

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2