Jump to content
Sign in to follow this  
Damiano

Aktualizacja 0.8.7.1448

Recommended Posts

Damiano

Drodzy uciekinierzy.

Właśnie rozpoczęła się instalacja aktualizacji 0.8.7.1448. Podczas instalacji gra będzie nie dostępna. Przewidywany czas aktualizacji ~ 1 h.

Lista zmian:

• naprawiono wizualne błędy na mapach Customs i Shoreline
  • optymalizacja map Customs i Shoreline
  • naprawiono punkty patrolowania AI na mapach Customs i Shoreline
  • aktualizacja systemu anticheat 
  • zwiększono stabilności klienta gry 
  • Like 1
  • Thanks 2
  • Upvote 2

Reconic

Aktualizacja może potrwać jeszcze około godziny, przepraszamy!

tomyziom92

oby ta aktualizacja faktycznie wniosła cokolwiek z tego co jest napisane , ostatnio coś nie wyszło...

• Upvote 1

Reconic

Aktualizacja zakończona!

Xizlo

Masakra, nawet nie idzie gry uruchomić. Wiesz się po starcie.

TheWay

@Xizlo

Z tego co widzę na streamerzy Twitch oraz gracze, których znam, nie mają takich problemów i gra działa im normalnie.

Zgłoś proszę tą sytuację do support'u (w języku angielskim) przez launcher gry.

Xizlo

Dzięki, zainstalowałem ponownie launcher i poszło.

caleb59

Niestety ale w moim wypadku dodatkowo wraca problem zawieszania się gry na ekranie startowym, który zaczął się przy poprzednim patchu, problem naturalnie zgłosiłem supportowi.

KIq6djV.jpg

junx

U mnie (lecz nie tylko) jest inny błąd, po każdej śmierci wywala mnie do pulpitu, przed aktualizacją nie była AŻ takich problemów.

Reconic
11 minutes ago, junx said:

U mnie (lecz nie tylko) jest inny błąd, po każdej śmierci wywala mnie do pulpitu, przed aktualizacją nie była AŻ takich problemów.

Wiemy o tym, zostało to już zgłoszone.

• Thanks 1

NegativePL

Tez mam tak ze po zginie wywala grę na pulpit

LechuPL

Nie da sie grac normalnie :( crashuje gre po zgonie lub zakończonym rajdzie

Furiat

Niestety to samo,co rajd ALT+CTRL... bo nawet nie wywala do pulpitu.Kiepsko.Oby szybko to naprawili

SkyZeWonsem

Ja tam czekam na 0.9???????. Tylko i tak nie wiem kiedy wbiję. Może na 0.943247 lub  0.943463681236

• Like 1

thesxw

*interchangeroof nadal dostępny
*factory nieśmiertelka nadal dostępna
*wpadanie pod mape (cieżkie ale nadal dostepne)
*dodanie floor of death pod interchange ;) poprostu piekne ;)

*ah te crashe pewnie gdzieś brakuje ) lub ' lub ; xD
*AI aimboting/snapping
*nadal mozna sprzedawac plecaki z itemami ...
*i wiele wiele wiecej

jedyny plus to poprawienie fizyki i naprawienie bunkra na faktorze ;) ta immortalka przy bunkrze załatwiona pieknie i estetycznie

Edited by thesxw

Furiat

Plecak z itemami tylko u Fenca i dla mnie to olbrzymi plus (zwłaszcza przy małym stashu).Plus ponieważ sprzedajesz co prawda taniej u Fenca (niż poprzednio np u Skiera) ale nie kombinujesz z przepakowywaniem czy wypakowywaniem i sprzedawaniem osobno.Duży plus :) minus dla małych stashy nie można oddawać pojedynczo itemów do zadań....karty graficzne czy kable jednak w kilka sztuk trochę zajmują miejsca.Miało być lepiej ale jak wyszło wszyscy widzą....

pacjent_1972
3 hours ago, SkyZeWonsem said:

Ja tam czekam na 0.9???????. Tylko i tak nie wiem kiedy wbiję. Może na 0.943247 lub  0.943463681236

:D na 0.9."997"  ma być już "prawie" idealnie ! :D

jeremiasz
3 hours ago, Furiat said:

:) minus dla małych stashy nie można oddawać pojedynczo itemów do zadań....karty graficzne czy kable jednak w kilka sztuk trochę zajmują miejsca.Miało być lepiej ale jak wyszło wszyscy widzą....

hmm... chyba masz jakis indywidualny problem z tymi itemami. ja bez przeszkod oddaje pojedynczo itemy do questow. to duuuzo ulatwia.

Furiat
1 hour ago, jeremiasz said:

hmm... chyba masz jakis indywidualny problem z tymi itemami. ja bez przeszkod oddaje pojedynczo itemy do questow. to duuuzo ulatwia.

Możliwe,zrobię reinstalkę i zobaczymy.Oj duuuuużo ułatwia :D a u mnie klops

MrFozzY

Sam już nie wiem czy to ja tak warzywie  lub po prostu mam pecha. Dzisiaj 2 sytuacje. Wychodzę na typa w forcie mając vepra. Wale w kolesia 30 kul z czego około 20 trafia w niego. Kompletnie nic mu nie zrobiłem. On trafił mnie 2 razy (miałem gizele i fasta) z jakiegoś ak i padłem.

Druga sytuacja. Gramy we 3. Zachodzi nas 2 od tyłu. Zostaje sam. W miedzy czasie jeden z nich umarł. Zachodzie ostatniego żywego od tyłu. Staje mu za plecami. Otwieram ogień. 30 naboi w cel i nic. Dostaje 2 razy. Miałem gizele i sfere....

Furiat
1 hour ago, MrFozzY said:

Sam już nie wiem czy to ja tak warzywie  lub po prostu mam pecha. Dzisiaj 2 sytuacje. Wychodzę na typa w forcie mając vepra. Wale w kolesia 30 kul z czego około 20 trafia w niego. Kompletnie nic mu nie zrobiłem. On trafił mnie 2 razy (miałem gizele i fasta) z jakiegoś ak i padłem.

Druga sytuacja. Gramy we 3. Zachodzi nas 2 od tyłu. Zostaje sam. W miedzy czasie jeden z nich umarł. Zachodzie ostatniego żywego od tyłu. Staje mu za plecami. Otwieram ogień. 30 naboi w cel i nic. Dostaje 2 razy. Miałem gizele i sfere....

Są takie smaczki.Mam podobnie.Najbardziej mnie śmieszy fakt że np idąc skavem lub tylko z grachem idzie porobić czasem fulla.On wypluwa pół magazynku i ja jak Neo w Matrix unikam cudem kul,oddaję 3 strzały ,celuję w czachę,ciało i gość pada....z fortem 40 i fastem 60...u mnie kamizelka wędkarska :P...Smutne....Sporo takich akcjii....Przed chwilą porobił mnie bot jednym strzałem na Factory....przez ścianę.Cały Tarkov :) czasem masz pecha a czasem ktoś po drugiej stronie

Furiat
3 hours ago, jeremiasz said:

Niestety przeinstalowanie gry nie pomaga.Może z kolejnymi aktualizacjami się 'naprawi' :P

Screenshot_3.png

epvpjkmd
2 hours ago, MrFozzY said:

M2 + fort i jest sie praktycznie niesmiertelnym przy strzałach w klatę/brzuch., bo do przebicia najpierw masz chest rig z 3lvlem pancerza i pod nim jeszcze forcik z 6lvlem. Nawet as val czy m1a ledwo daje z tym radę :D

No i następnym razem celuj w nogi.

Edited by epvpjkmd

jeremiasz
13 hours ago, Furiat said:

Niestety przeinstalowanie gry nie pomaga.Może z kolejnymi aktualizacjami się 'naprawi' :P

Screenshot_3.png

A czy problem ten masz tylko z tym jednym questem? czy sprawdziłeś inne też? bo coś mi się kojarzy, że któregoś questa też nie mogłem oddać partiami. Nie pamiętam czy to ten był, ale jeden taki był. A gdzieś chyba czytałem, że oddawanie na raty ma być nie we wszystkich questach możliwe. Może to ten quest właśnie...

Edited by jeremiasz

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2