Jump to content
Sign in to follow this  
pacjent_1972

Extraction Points i wylot.

Recommended Posts

pacjent_1972

Dlaczego zamykacie temat? Przeglądam steramy na YT i Twich, wszyscy to mają... zamykanie ust to wasze rozwiązanie problemu? Dawajcie patcha do cholery! Obrzydliwość.

woterl

@pacjent_1972   

Tak jak było napisane na anglojęzycznym forum

**ATTENTION**

Nikita talking about the crashes:

Sorry guys, all of this is due to real-time testing of things. We are working almost 24/7 right now. Please, be aware that it will not be like this for long. Its beta, and we need to test a lot of things in the complex live environment with unpredictable results. Again, sorry for your inconvenience. Much love.

Polecam zaparzyć sobie melisę i zagrac w cos innego. :D

Edited by woterl
  • Like 1

pacjent_1972

My też was BSG kochamy, od 200 po 600 złotych wydanych na grę, w zależności od wydanej kwoty. :P To "szalona" miłość".

Zwróćcie kasę na tony melisy. O.o

Edited by pacjent_1972

Fistach
9 minutes ago, pacjent_1972 said:

My też was BSG kochamy, od 200 po 600 złotych wydanych na grę, w zależności od wydanej kwoty. :P To "szalona" miłość".

Zwróćcie kasę na tony melisy. O.o

Przecież kupowałeś Betę gry -> https://pl.wikipedia.org/wiki/Cykl_życia_programu

Spokojnie dajmy im pracować tak żeby gra była jak najlepsza po premierze.

Reconic

Cześć,

Twój temat to nic nowego na forum, poinformowałem Cię, że dobrze wiemy o tym błędzie i staramy się go naprawić. Nie wiem dlaczego porównujesz to do "zamykania ust" kiedy staramy się wszędzie poinformować naszych graczy. Zamiast tworzyć nowy temat, wystarczyło poświęcić mniej niż minutę na zapoznanie się z ostatnimi tematami, czy to na Polskim, czy na Angielskim forum.

Czy jest coś jeszcze co mogę dla Ciebie zrobić?

pacjent_1972
39 minutes ago, Reconic said:

Cześć,

Twój temat to nic nowego na forum, poinformowałem Cię, że dobrze wiemy o tym błędzie i staramy się go naprawić. Nie wiem dlaczego porównujesz to do "zamykania ust" kiedy staramy się wszędzie poinformować naszych graczy. Zamiast tworzyć nowy temat, wystarczyło poświęcić mniej niż minutę na zapoznanie się z ostatnimi tematami, czy to na Polskim, czy na Angielskim forum.

Czy jest coś jeszcze co mogę dla Ciebie zrobić?

To jest zamykanie "ust".

Po drugie nie zawsze jest się w stanie wychwycić wszystko na gorąco, napisałem temat bo miałem z tym problem. To coś złego pisać o problemach z grą?

1 hour ago, Fistach said:

Przecież kupowałeś Betę gry -> https://pl.wikipedia.org/wiki/Cykl_życia_programu

Spokojnie dajmy im pracować tak żeby gra była jak najlepsza po premierze.

Owszem, kupiłem Betę, ale to "wyjątkowa Beta". Co dzień, NIE, CO GODZINĘ  inna "niespodzianka", niespodzianka za kilka stówek. :ph34r: Sorry ale jedyna taka na rynku gier, trudno się przyzwyczaić. :)

Najbardziej wkurza to że twórcy gry przechwalają się kolejnymi nowościami w grze a nie umieją sobie poradzić z podstawowymi sprawami technicznymi, jak wyloty. Sorry, ale jak dla mnie to chore na maksa.  Dziwi mnie narzekanie na dzwięki w grze, lagi, zacięcia... to przełknę, ale te wyloty to chyba przegięcie.

Edited by pacjent_1972

Reconic
16 minutes ago, pacjent_1972 said:

To jest zamykanie "ust".

Po drugie nie zawsze jest się w stanie wychwycić wszystko na gorąco, napisałem temat bo miałem z tym problem. To coś złego pisać o problemach z grą?

Dalej nie rozumiem porównania do "zamykania ust", Może inaczej, co jeszcze chciałeś usłyszeć w tamtym temacie? 

Jeżeli chciałeś się wypowiedzieć dalej na temat obecnych błędów, mogłeś to śmiało zrobić tutaj:

pacjent_1972

Bez komentarza.

Reconic
2 hours ago, pacjent_1972 said:

Bez komentarza.

No i cudownie :)

#zamykam

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2