Jump to content
Seyozin

Profile Loading ekranındaki Error sorunu..YARDIM

Recommended Posts

Seyozin

dün bu konuda discord türkiye sunucusunda yardım istemiştim ama belki buradada gören biri olur diye düşündüm  Sorun şu;tarkovsey.thumb.jpg.08941a7ca840a0a0d6799ce937e73968.jpg

Bir sürü teknik destek aldım fakat hiçbiri sorunumu çözmedi zannedersem karakterim bir türlü bug a girmiş bulunmakta.bunun yanında yakın zamanda EOD Edition almak istiyordum fakat oyun ve desteği hakkında düşüncelerim netleşti çünkü bu yaşadığım sorun hakkında hiç bir fikrim yok ve adam akıllı yardım aldığımıda düşünmüyorum.. senelik izin günlerimi malesef bu oyunun BİLİNMEYEN bu sorunu ile uğraşmakla harcıyorum...Lütfen şu konuda destek verebilecek birilerinin yardımını bekliyorum

Creepylord

Oyunun hala geliştirilme aşamasında olduğunu biliyorsunuz değil mi ? Size karakterlerinizin yada ilerleyişinizin garantisini vermiyor hiçkimse. Bu tarz durumları yaşayacağınızı kabul ederek satın aldınız sonuçta. Tamam yaşadığınız hoş birşey değil kesinlikle ama profilinizi sıfırlamanız tek çözüm olabilir. Ben Genelde güncellemelerden sonra birkaç gün oynayıp karşılaştığım sorunları iletip bir sonraki güncellemeye kadar girmiyorum oyuna. Oyun kendine bağlıyor. Başka hiçbir oyunda olmayan bi havası var evet, ama bağlanmamak gerek. Çünkü bağlanıp devam etmek istesenizde oyun şu an o aşamada değil. Sizin örneğinizdeki gibi yarı yolda bırakabiliyor malesef.