Jump to content

Planowana lista zmian w patchu 0.9

NuclearMessiah
 Share

Recommended Posts

19 hours ago, NegativePL said:

Kup se nowego kompa lub sama grafikę jeżeli masz radeona 

Jaki masz :bemaybe: problem z grafikami od AMD, bo ja zaden? :betoung: - oczywiscie jesli ktos niema Radeona z przed 10lat to to jest inna sytuacja :begreat:

Edited by MIchalC
  • Upvote 1

W sumie to w co my gramy ekhm testujemy ? Co to jest ? Samo BSG jasno i wyraźnie mówi, że to coś zmieni się diametralnie gdy (może) ta gra wyjdzie. Po co te niby testy skoro w sumie do niczego nie będą przydatne ? Po co te ciągłe resety, blokady kupców, zadania na sztukę itd. ? Przecież będzie inaczej. Wierzy ktoś jeszcze w tą bajkę BSG, że będzie lepiej, inaczej ? Ile można oglądać nędznej jakości filmiki ze strzelania na poligonie lub z otwierania puszki z "kolą" ? Co trzeba oddać BSG to znaleźli sobie niezły sposób na życie. GJ.

• Like 1

5 minutes ago, SkyZeWonsem said:

W sumie to w co my gramy ekhm testujemy ? Co to jest ? Samo BSG jasno i wyraźnie mówi, że to coś zmieni się diametralnie gdy (może) ta gra wyjdzie. Po co te niby testy skoro w sumie do niczego nie będą przydatne ? Po co te ciągłe resety, blokady kupców, zadania na sztukę itd. ? Przecież będzie inaczej. Wierzy ktoś jeszcze w tą bajkę BSG, że będzie lepiej, inaczej ? Ile można oglądać nędznej jakości filmiki ze strzelania na poligonie lub z otwierania puszki z "kolą" ? Co trzeba oddać BSG to znaleźli sobie niezły sposób na życie. GJ.

Niema co juz marudzic nad rozlanym mlekiem, kase co wydalem na EOD spisalem na straty, bo ten stan juz sie nie zmieni, chumor mi tylko poprawi jesli nasi z Gliwic pokaza ze mozna zrobic dobra gre bez zbednych obiecywanek i przechwalek, Mowa o WW3: na GameScom bedzie grywalna wersja, kazdy bedzie mogl zagrac, ktos jedzie? :bemaybe:

@TheWay bedzie tez tam obecny EfT? :bewhatev:

Edited by MIchalC
  • Like 1
  • Upvote 1

1 hour ago, pacjent_1972 said:

To już 0.9? Wipe? Wszechwiedzący mówili że to za trzy cztery tygodnie a nawet dopiero początek września.

Takie głupoty wypisywali tylko oderwani od rzeczywistości malkontenci. Ciężko ich nazwać wszechwiedzącymi, skoro zwykle patche wychodziły do tygodnia po wstępnej liście zmian. Tylko z 0.8 była obsuwa. 

2 hours ago, MIchalC said:

Mowa o WW3: na GameScom bedzie grywalna wersja, kazdy bedzie mogl zagrac, ktos jedzie?

Nie hajpowałbym się na zapas, bo nad WW3 pracuje niewiele więcej osób niż jest w BSG :P już się tutaj wszyscy powinniśmy nauczyć, że małym studiom daje się mały kredyt zaufania :P Ale fakt, sam czekam z niecierpliwościa na to co pokażą. Jedno jest pewne - nasi są mniej oderwani od rzeczywistości bo nie obiecują gruszek na wierzbie. 

Lepiej mi zaśpiewajcie ładnie (w tym momencie dziękuję za uwagę panom z nowymi PC) czy kolejne optymalizacje coś dały bo przez jakiś czas nie mam jak sprawdzić własnoręcznie...

1 hour ago, caleb59 said:

w tym momencie dziękuję za uwagę panom z nowymi PC

ja mam i5 6500, więc żaden mocarz. Na pewno ta ostatnia optymalizacja poprawiła odrobinę działanie gry. Tak na około 10-15 fps w moim przypadku. Wzrosła też stabilność do tego stopnia, że pozwoliłem sobie włączyć FXAA. 

Takie głupie pytanie. Czy Wy też musicie wydać u Tadka 800k dolców na drugi lvl czy może oprócz wywalającego Shorelina BSG uraczyło mnie takim kwiatkiem? Tyle to ja w 2 lata z moją grą nie zarobie Xd.

3 minutes ago, TerrorBilly said:

Czy Wy też musicie wydać u Tadka 800k dolców na drugi lvl czy może oprócz wywalającego Shorelina BSG uraczyło mnie takim kwiatkiem?

a nie chodzi o 800k rubli? W sensie wczesniej było tak, ze u niego kupowałeś i sprzedawałeś za dolary, ale przeliczało to na ruble. Niemożliwe, żeby to było 800k dolców, bo ja na przykład od alfy tyle nie uzbierałem :P

1 hour ago, vinis88 said:

a nie chodzi o 800k rubli? W sensie wczesniej było tak, ze u niego kupowałeś i sprzedawałeś za dolary, ale przeliczało to na ruble. Niemożliwe, żeby to było 800k dolców, bo ja na przykład od alfy tyle nie uzbierałem :P

To sprawdź, sprzedałem 2 pompy za 500 dolców i nie przelicza na ruble tylko zostawia te 500.

1 minute ago, TerrorBilly said:

To sprawdź, sprzedałem 2 pompy za 500 dolców i nie przelicza na ruble tylko zostawia te 500.

Chciałem wskoczyć scava zagrać to awaiting session start 3 minuty... więc odpuściłem. Jeśli jest tak jak mówisz to albo błąd, albo BSG już totalnie odlatuje w swoich "eksperymentach". 

3 hours ago, vinis88 said:

Takie głupoty wypisywali tylko oderwani od rzeczywistości malkontenci. Ciężko ich nazwać wszechwiedzącymi, skoro zwykle patche wychodziły do tygodnia po wstępnej liście zmian. Tylko z 0.8 była obsuwa. 

To ze pisalem ze 0.9 bedzie w Wrzesniu to bylo myslane ironicznie, bo wlasnie BSG nie daje konkretnych dat i stawia na niespodzianki :begreat::bewhink:

3 minutes ago, MIchalC said:

To ze pisalem ze 0.9 bedzie w Wrzesniu to bylo myslane ironicznie, bo wlasnie BSG nie daje konkretnych dat i stawia na niespodzianki :begreat::bewhink:

A to nawet nie widziałem, że pisałeś coś takiego, bo nie widziałem, na forum takiej wypowiedzi... za to na fejsbuniu było ich od cholery

2 minutes ago, pacjent_1972 said:

Po wejściu na Woods od razu wyskoczyło mi 9:59 do extraktu z mapy. Czary czy nowy smaczek Tarnowa? O.o

Reset/update serwera. Niestety mają taką modę, że dowiadujesz się dopiero w grze.

• Upvote 1

na i7 7700hq gtx 1060 6 gb max q 8gb ram 2400mhz single channel mam stabilne 60 na customs/shoreline to samo na otwartej przestrzeni/zabudowaniach. Ofc zdarzy sie raz na jakis czas jakis spadek na sec/przycineczka, ale i tak jest sztosik na ta chwile.

Wersja: 0.9.11590

Poprawki 21.07:

•  Boty nie wchodzą już w stan niekończącego się uzdrawiania
  •  Ilość przehandlowanych pieniędzy będzie teraz wyświetlana poprawnie.  
  •  Szef SCAV i jego strażnicy będą teraz trochę dokładniejsi
  •  Usunięto priorytet celowania w głowę, przez standardowe boty.
  •  Częściowo naprawiono błąd, kiedy boty wchodziły w siebie
  •  Naprawiono błędy w algorytmie botów - zatrzymywały się, i reagowały na to co się dzieje
  •  Naprawiono dupowanie itemów. (podejrzane konta, zostały wyczyszczone) 
  •  Zakaz sprzedaży kontenerów z dołączonymi przedmiotami dla Fence'a.
  • Like 1

@caleb59

Sprawdź kilka rzeczy:

1) Zawsze odpalaj launcher jako administrator;

2) W ustawieniach launchera wybierz Borderless Display mode

border.png

3) Po wybraniu opcji Borderless Display mode pamiętaj, aby odznaczyć w ustawieniach w grze Fullscreen.

Daj znać czy pomogło.

@junx jak możesz to sprawdź u siebie bo też masz ten sam problem, ja nie mam czasu ani cierpliwości na takie "workaround'y" - śmieszą mnie...

Może wyjaśnię dokładniej bo powyższa wypowiedź może mylnie wydawać się nieco arogancka, tak więc:

1. Zawsze mam odpalany launcher jako admin.

2 i 3. Wolałbym raczej konkretną poprawkę na ten problem, który zgłaszałem już od wersji 0.8 i to dwa razy! Poza tym w internecie są opinie jak i testy, które potwierdzają od dawna znaną sprawę, że na Borderless/Windowed w zależności od konfiguracji sprzętowej występują dodatkowe spadki fps lub input lagi, a tego mi nie potrzeba "w gratisie".

Edited by caleb59

Jeżeli mogę dodać coś od siebie. Od czasu wprowadzenia 9.0 ja i pozostali koledzy z którymi próbujemy grać mamy straszne ścinki/dropy fpsów/warpy (jak zwał tak zwał). Przed patchem było ich więcej ale były mniej irytujące. Obecnie gra freezuje sie na 1-3s. Ile to już razy przez to ginąłem. Czy ktoś ma podobny problem? Dodam tylko, że mam i7 4790k 4.5ghz/1060 6gb/16gb ramu oraz gre na ssd.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...