Jump to content

Planowana lista zmian w patchu 0.9

NuclearMessiah
 Share

Recommended Posts

Chyba serwery mają już dosyć. Nie wiem czy jest aż tyle graczy czy serwery są po prostu kartoflane. Przykład z przed chwili, kolega strzelał sie z innym graczem. Wiedział, że nie ma szans. Położył sie i po tym jak juz byl schowany dostał w głowę.... 

Opaski. Świetna sprawa :) Opaskę zaznaczono strzałką.

Desktop Screenshot 2018.07.23 - 01.04.52.38.png

Teraz trzeba jeszcze zrobić opaski do opasek :)

Edited by SkyZeWonsem
  • Like 3
  • Hot 2
  • Upvote 1

47 minutes ago, vinis88 said:

@SkyZeWonsem beka :P wysyłałeś do supportu? 

Tylko co im mam napisać ? Testujecie swoje rozwiązania ? :) Robią na "odwalcie się" - macie opaski.

Jest jeden prosty sposób na rozwiązanie tego "problemu". Generalnie nie wiem dlaczego BSG tego nie zrobiło. Zamiast opasek powinna być możliwość malowania specjalnych miejsc na ubiorze, kamizelce. Taka drobnostka. Tu przykłady

2018-07-23[12-47] (1).png

2018-07-23[12-47] (0).png

Jak już chcieli by ta pierdoła też stanowiła część "ekonomiki" to zamiast kupna opasek kupowało by się "spraj". Oczywiście jestem przeciwnikiem przemalowywania całego "siebie". Tylko jakieś wyznaczone miejsca.

Edited by SkyZeWonsem

Gram w Survarium od momentu pojawienia się na polskich półkach, za dużo obietnic twórców a za mało efektów i jest jak jest. Kolejne patche jednak są wprowadzane bez konieczności robienia wipów pomimo wersji Beta co działa na korzyść Survarium. Da się zrobić? Da się zrobić. Bez konieczności robienia z graczy wałów.

W EFT-a gram od  maja, w końcu się zdecydowałem i kupiłem. Obserwuję wszystko na bieżąco, patche, komentarze, streamy graczy... pomijając  cziterów ( bo oba tytuły nie radzą sobie z ta plagą, na korzyść EFT-a).

"REALIZM", ma być wizytówką EFT-a, przyroda, otoczenie, śpiew ptaków... i pieprzenie głupot przez scavy owszem, aż tryska realizmem. :P Zagrajcie w Survarium jeśli nie graliście nigdy i porównajcie "damage" i jego efekty w grze po trafieniach z rożnego rodzaju broni. "REALIZM" w tej sferze na korzyść Ukraińców. Tam trafiasz kolesia czy scava i pada trupem, jeśli trafisz pierwszy i jak należy... w EFT jest troszkę inaczej :D:P.

p.s. Już widzę hejt po moim wpisie, ale wiecie ze mam na to w****ne !:P

taka sprawa bo po aktualizacji 0.9 nie mogę odpalić gry, jeszcze raz ją instalowałem i wyskakuję tylko strona do wyboru języka i po kliknięciu Accept nic się nie dzieję, to tylko u mnie tak się dzieję ? 

Bez tytułu.jpg

O widzisz, stary bug a nadal losowo aktywny - zgłoś to do supportu.

Dziwne jest to, że tym razem u mnie się nie pojawił - powiem tak - kiedyś pomagał ALT+TAB (zminimalizowanie gry do paska) i ponownie ALT+TAB by ją zmaksymalizować...

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że BSG tego jak i innych zgłaszanych wielokrotnie problemów nie naprawia - tak samo jak losowe zawieszanie się gry na ekranie startowym, którego doświadczam ja i @junx (zapewne ktoś jeszcze by się znalazł) od wersji 0.8.

Nie wiem - może mają jakieś dziwne priorytety...

Edited by caleb59

2 hours ago, Reconic said:

Uwaga:

Następna aktualizacja będzie iteracją poprawek i optymalizacji, całkowicie techniczna łatka.

A kiedy ona będzie bo sporo osób narzeka na wywalanie z gry...

Taka ciekawostka po wprowadzeniu możliwości zapisu najciekawszych momentów. W trakcie gry w tymczasowym folderze tworzą się zapisy odpalonych dydków. Więc jak ktoś ma ochotę to zawsze może się upewnić czy dany delikwent nie żyje ;)

2 hours ago, SkyZeWonsem said:

Taka ciekawostka po wprowadzeniu możliwości zapisu najciekawszych momentów. W trakcie gry w tymczasowym folderze tworzą się zapisy odpalonych dydków. Więc jak ktoś ma ochotę to zawsze może się upewnić czy dany delikwent nie żyje ;)

Właśnie wpadłem tu żeby zapytać czy u Was działa... U mnie zaraz po patchu było ok, potem zrobiłem reset żeby dać siostrzeńcowi gammę i tak gram, gram i ciągle zapominam sobie obejrzeć te powtórki... teraz klikam powoli żeby nie przeoczyć a tu wał... nima. W opcjach gry też nic nie ma na ten temat. W ustawieniach nakładki shadowplay nie mam w ogóle opcji EFT

W ustawieniach nakładki nie ma EFT. Włącz to przed wejściem do gry. Później jak uruchomisz grę wejdź skrótem w nakładkę i w najciekawszych momentach włącz co potrzeba.

Edited by SkyZeWonsem

Od Wipe mam problem z grą często wyrzuca mnie podczas wczytywania mapy zanim się połączę potrafi wywalić mnie nawet 3-6 razy.
Czy ktoś jeszcze zasmakował tego problemu albo zna rozwiązanie lub przyczynę??

Support jak to support - składa się z ludzi z tzw. "łapanki", którzy mają jakieś tam pojęcie i są ogarnięci, dostają wytyczne co i jak robić i działają - ogólnie dobrze, że takie osoby inwestują swój czas i mają chęci do pomocy ale też z perspektywy doświadczonego gracza czy też użytkownika PC ich niektóre porady są rzeczywiście żenujące i opierające się o wklejenie prostej formułki "co można zrobić by być może wyeliminować problem".

Chęci mają dobre i to się docenia ale z drugiej strony będąc na ich miejscu w wielu wypadkach robiłbym chyba tak samo bo jednak próba pomocy na odległość nie znając osoby, która napisała ticket i jej sprzętu jest wyzwaniem - nie wiadomo kto kim jest, jaką ma wiedzę i jak obchodzi się z swoim komputerem czy systemem operacyjnym.

Trzeba starać się wykazywać rozsądkiem i zrozumieniem chociaż wiem po sobie, że bywa to trudne kiedy kolejny raz widzisz przeklejoną tę samą formułkę co dwa tickety wcześniej.

• Upvote 1

6 hours ago, SkyZeWonsem said:

W ustawieniach nakładki nie ma EFT. Włącz to przed wejściem do gry. Później jak uruchomisz grę wejdź skrótem w nakładkę i w najciekawszych momentach włącz co potrzeba.

Nic to nie daje. Po prostu po resecie konta nie miałem tego komunikatu, że EFT chce włączyć highlights. W nakładce nie mam EFT niezależnie od tego czy gra jest włączona czy nie. Na reddicie jest kilka osób z tym samym problemem. Niektórym pomogło wyłączenie nagrywania powtórek, ale u mnie nic to nie dało. 

To jest normalne ze gra dzial niby lepiej po kazdym udate Wipe, ale wynika to z tego ze wszyscy maja puste stashe, na sobie pistolet albo nic i gra dzial ok, to znaczy serwery i gra, ale jak tylko zacznie sie kolekcjonowanie itemow w stashu, chodzenie graczy z multum sprzetu serewery niestety zaczynaja padac i gra, tak zawsze bylo i chyba bedzie, to jest ta ruska optymalizacja, wykasujmy raz na jakis czas wszytko z serwera zeby wygladalo nato ze byla optymalizacja, brawo BSG! A to przewijanie w menu gry w stashu itemow i spadki FPS czasem nawet do 20fps podczas tego to juz jest smiech na sali :begreat: w menu sie nieda zmniejszyc trawy, czy zmniejszyc odleglosci renderowania co BSG, moze zlikwidujcie ta kiwajaca sie zarowke, bedzie o 10fps wiecej? :bemaybe::begreat: 

Edited by MIchalC

kiedy ten patch będzie....

PS: szala goryczy się przelewa... dodatkowo teraz zarówno ja jak i mój kompan nie możemy nic ani kupić ani sprzedać... No ja was proszę...

Edited by MrFozzY

On 7/24/2018 at 7:55 PM, MIchalC said:

To jest normalne ze gra dzial niby lepiej po kazdym udate Wipe, ale wynika to z tego ze wszyscy maja puste stashe, na sobie pistolet albo nic i gra dzial ok, to znaczy serwery i gra, ale jak tylko zacznie sie kolekcjonowanie itemow w stashu, chodzenie graczy z multum sprzetu serewery niestety zaczynaja padac i gra, tak zawsze bylo i chyba bedzie, to jest ta ruska optymalizacja, wykasujmy raz na jakis czas wszytko z serwera zeby wygladalo nato ze byla optymalizacja, brawo BSG! A to przewijanie w menu gry w stashu itemow i spadki FPS czasem nawet do 20fps podczas tego to juz jest smiech na sali :begreat: w menu sie nieda zmniejszyc trawy, czy zmniejszyc odleglosci renderowania co BSG, moze zlikwidujcie ta kiwajaca sie zarowke, bedzie o 10fps wiecej? :bemaybe::begreat: 

Widze stali bywalcy... Mialem na mysli placzki... Zawsze najmniej wiedza, a najwiecej gadaja. Nigdy wam sie nie znudzi? Madrzenie sie na temat supportu czy optymalizacji to juz standard waszych wypocin. 

Gra idzie do przodu, postep jest widoczny,  nie ma co plakac jak to robicie od x czasu

• Like 2
  • Sad 1

O @SnupGogg jak zwykle w gotowości do "poprawności politycznej i jedynej słusznej prawdy" i dalej nie rozumie, że niektórym ta gra po prostu nie działa dobrze i ma masę problemów niezależnie od posiadanego PC...

Człowieku zrozum w końcu, że gra ma problemy i nie nazywaj ludzi, którzy starają się podzielić każdym problemem "płaczkami", poczytaj czasem inne opinie niż te z polskiego działu...

A kiedy widzę jak @Reconic przyklepuje Ci pod takim postem "piąteczkę" to zaczynam wątpić w dobre intencje ekipy i ogólnie całego BSG bo wychodzi na to, że "jest super tylko gracze głupi i marudzą, nie doceniają gry w obecnej, dziurawej postaci a my przecież tak ciężko pracujemy"...

Nikt nie twierdzi, że nie,  tylko efektów jakoś nie widać - te same błędy i problemy ciągną się od Alphy i dochodzą nowe - nie wiem, może najlepiej wszyscy kupmy komputery za 10000zł i wszystko będzie nagle działać dobrze, dodatkowo zmieńmy łącza na 100/100MB/s to może nie będzie lagów/desynców - jeśli wyznajecie taki "tołk" myślenia to nie mamy o czym dyskutować...

Ludzie, bądźcie bardziej otwarci na krytykę, nie wszystko złoto co się świeci, szczególnie w obecnej formie, prace idą do przodu i widać postęp - racja - ale też jak wspomniałem wcześniej stare błędy są przenoszone z wersji na wersję więc co się dziwicie, że sporo osób czy to od nas czy z innych działów językowych narzeka - oni nie narzekają dla sportu by drażnić BSG tylko stwierdzają fakty...

Siedzenie i "klepanie się po pleckach" w zamkniętej grupie na temat "jaka to gra jest obecnie super i tylko narzekacze psują jej wizerunek" niczego nie zmieni...

Nie wiem jak inni tutaj ale osobiście cały czas wspieram jak mogę BSG, raportuję każdy napotkany błąd i informuję czy jest dobrze, czy źle bo zależy mi na ogólnym dobru tego tytułu, a nie żeby była to gra dla wybranych z nowymi komputerami i szybkimi łączami...

Edited by caleb59
  • Like 5
  • Upvote 2

Lemingów jest masa.

@caleb59

Po co się męczysz. Widać BSG lubi tych lemingów bo prościej, łatwiej. Jest dobrze. Gra działa świetnie, grafika rewelacyjna, misje są świetne, resety konta to kwintesencja EFT, cena adekwatna do produktu.

ps. Żal mi tylko tych co teraz kupili tą grę. Mają głębokie gardło i łykają wszystko jak pelikany. Jest super.

Edited by SkyZeWonsem
  • Like 1
  • Upvote 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...