Jump to content
Sign in to follow this  
Dimitri468

0.9.0.1580 Yama Yüklemesi Bitmiştir

Recommended Posts

Dimitri468

Merhaba kaçaklar,

YÜKLEME BİTMİŞTİR

Öncelikle sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Yamayı yüklemeye başladık. Oyuna 2 saat erişim hakkınız olmayacaktır. Yamanın sadece %80'lik kısmını yükleyeceğiz, test yapabilmemiz için ve en kısa zamanda geri kalanını yükleyeceğiz.

Destekleriniz ve anlayışınız için tekrar teşekkür ederiz!

• Thanks 1

C11TR

Ağustos başlarında, ortalarında beklerken bu kadar erken gelmesi sevindirici.  Aynı hız ile daha stabil sürümlere ulaşma dileği ile.

• Like 1

turco

Ellerinize saglik da,bir sey soracam;Kismi wipe gelecek ve tuccar seviyeleri korunacak filan denildi galiba ama,her sey sifirlanmis???Valla gina geldi hepden gorevleri yapmak dan.

TAW_Exoskeleton
21 minutes ago, turco said:

Ellerinize saglik da,bir sey soracam;Kismi wipe gelecek ve tuccar seviyeleri korunacak filan denildi galiba ama,her sey sifirlanmis???Valla gina geldi hepden gorevleri yapmak dan.

tüccarların reputation yani seninle olan değer puani olan o meret varya ha onlar sabit. genede level atlaman gerekicek.

Tufrul

crash sorunları hala devam ediyor. bazen oyun bazen pc komple donup ardından crash oluyor hala birçok oyuncuda.

Lidaric00

Oyunda şöyle bir sıkıntı oluyor karşıma scav vs adam çıktığında oyun 3-4 saniye arası donmalar oluyor ve şöyle saçma bir durumda var diyelim 2 scav var 1 tanesini indirdim diğerini baktığım an oyun tekrardan donuyor bu normal oyuncu olduğundan tam olarak işkenceye dönüyor zaten %95 ölmüş oluyorum şunuda belirtmek isterim sorun kesinlikle fps sorunu değildir 2k da full ayarlarda 90-120 arası fps alıyorum tamamen oyunla ilgili olduğunu düşünüyorum sorunun cevap verirseniz çok sevinirim