Jump to content
Sign in to follow this  
Reconic

Pomoc graczy z Polski

Recommended Posts

Reconic

Uciekinierzy, 

Potrzebujemy pomocy graczy z Polski, proszę ustawcie wasze serwery na Amsterdam, Holandię I podzielcie się Waszymi odczuciami.

caleb59

A co ma Polska do tych krajów i w czym to ma pomóc? Lepiej odpalcie wreszcie Warszawski serwer bo był na liście do tej pory jako wygaszony/nieaktywny...

Edited by caleb59
  • Upvote 1

TerrorBilly
1 hour ago, caleb59 said:

A co ma Polska do tych krajów i w czym to ma pomóc? Lepiej odpalcie wreszcie Warszawski serwer bo był na liście do tej pory jako wygaszony/nieaktywny...

bo może chodzić lepiej niż pozostałe. Od siebie dodam że po 2 rajdach jest oki i w dodatku chojny ten serwer, dwie wizyty na Stacji benzynowej i 2 razy  Case wpadł :)

Edited by TerrorBilly
  • Like 1

MIchalC

Jaki jest sens ustawiac serwery z wiekszym Pingiem, a jeden z wymienionych do tego ma porownywalny z Moskwa2 :begreat:

Ja mam ustawiony: fr, z pingiem: 12

Nastepnie  jest: sbg, z pingiem: 15, dalej Amsterdam, z pingiem 25

Reszta to juz leci z pingiem od 40 w gore :begreat:

Edited by MIchalC
  • Upvote 1

TerrorBilly
1 hour ago, MIchalC said:

Jaki jest sens ustawiac serwery z wiekszym Pingiem, a jeden z wymienionych do tego ma poruwnywalny z Moskwa2 :begreat:

Paradoksalnie w porównaniu do pozostałych serwerów europejskich amerykański lub ruski serwer chodzi lepiej z wyższym pingiem. Ja osobiście mam ustawiony 1 amerykański i 1 ruski serwer. Aktualnie pogram troche na tym w Amsterdamie.

MIchalC
12 minutes ago, TerrorBilly said:

Paradoksalnie w porównaniu do pozostałych serwerów europejskich amerykański lub ruski serwer chodzi lepiej z wyższym pingiem. Ja osobiście mam ustawiony 1 amerykański i 1 ruski serwer. Aktualnie pogram troche na tym w Amsterdamie.

Nie grasz na dwoch serwerach rownoczesnie, zawsze cie polaczy z jednym z nich, pytanie czy z lepszym? :bemaybe::begood:

Amerykanski i Ruski? A potem becz na forach ze lagi i desync :begreat: i marudzac nie napisza tacy jak ty ze graja na serwerze co stoji milion kilometrow od twojego domu :betoung:

Edited by MIchalC

TerrorBilly
3 hours ago, MIchalC said:

Nie grasz na dwoch serwerach rownoczesnie, zawsze cie polaczy z jednym z nich, pytanie czy z lepszym? :bemaybe::begood:

Amerykanski i Ruski? A potem becz na forach ze lagi i desync :begreat: i marudzac nie napisza tacy jak ty ze graja na serwerze co stoji milion kilometrow od twojego domu :betoung:

Zdradze ci tajemnicę, sporo osób tak gra i nie narzekają. Zwykli gracze jak streamerzy. Zapytaj np. Lucasa czy narzekał, jest też gościu z UK co cały czas tak gra i zdecydowanie ruskie, amerykanckie serwery lepsze.

Reconic

Jakbyśmy się mogli utrzymać w temacie, to będzie super :)

TerrorBilly

Po jakichś 20 rajdach nie stwierdziłem żadnych anomalii, oby tak dalej :)

• Like 1

Reconic
On 7/20/2018 at 2:38 PM, TerrorBilly said:

bo może chodzić lepiej niż pozostałe. Od siebie dodam że po 2 rajdach jest oki i w dodatku chojny ten serwer, dwie wizyty na Stacji benzynowej i 2 razy  Case wpadł :)

On 7/20/2018 at 3:05 PM, MIchalC said:

Jaki jest sens ustawiac serwery z wiekszym Pingiem, a jeden z wymienionych do tego ma porownywalny z Moskwa2 :begreat:

Ja mam ustawiony: fr, z pingiem: 12

Nastepnie  jest: sbg, z pingiem: 15, dalej Amsterdam, z pingiem 25

Reszta to juz leci z pingiem od 40 w gore :begreat:

4 hours ago, TerrorBilly said:

Po jakichś 20 rajdach nie stwierdziłem żadnych anomalii, oby tak dalej :)

Przekazane do developerów, dziękuję!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2