Jump to content
Sign in to follow this  
Dimitri468

Güncelleme SonrasındaHit Registration (Mermi hasar fiziği) Gelişti Mi ?

Güncelleme Hit Registration (Mermi hasar fiziği) Geliştirdi Mi ?  

23 members have voted

1. 1. Güncelleme sonrasında Hit Registration (Mermi hasar fiziği)'ni geliştirdi mi ?

• Evet
      6
    • Hayır
      17

Recommended Posts

Dimitri468

Merhaba kaçaklar,

Son yaptığımız teknik güncelleme ile birlikte Hit Registration yani mermi hasar fiziğini geliştirdik. Sizlerden ricamız bunu oyunda deneyip burada ki oylamaya katılmanız. Böylelikle bizlere yardımcı olacaksınız ve gelişimimizi hızlandıracaksınız. Destekleriniz için teşekkür ederiz!

Tarkov'da görüşmek üzere!

• Like 1

MentalEnemy

Eskisine oranla çok daha kötüleştiğini rahatlıkla söyleyebilirim. Mermiler havada yok oluyor sanki. Yine de arkadaşların düşüncelerini duymak isterim. 3 hit count sayıp damage bile saymaması en son oyunumda benim için bardağı taşırmıştır. Bir sonraki güncellemede görüşürüz.

Dimitri468
1 minute ago, MentalEnemy said:

Eskisine oranla çok daha kötüleştiğini rahatlıkla söyleyebilirim. Mermiler havada yok oluyor sanki. Yine de arkadaşların düşüncelerini duymak isterim. 3 hit count sayıp damage bile saymaması en son oyunumda benim için bardağı taşırmıştır. Bir sonraki güncellemede görüşürüz.

Lütfen oy kullanın. Geri bildirim için çok teşekkürler.

Creepylord

Ben bi fark gözlemleyemedim hocam :D istersen öyle bir seçenek de ekle. Gerçi beni vuranlara sormak daha doğru olur.

ColdFear-tr

Bu hit regin değişmesi gerçekten ''TR'' serverinda bir fark yarattı ama şunu unutmayın ki adamlar hit reg değiştiriyor diye önünüze çıkan adamı pat pat vurabilirsiniz olmuyor taktiksel dikkatli hem hızlı hem yavaş oynamanız gerekiyor ben ''TR'' serverinda şikayetçiydim bu olaydan attığım mermi adamı vurmuyor diye şimdi terör estiyorum olumsuz yorum yapan arkadaşlarımız ya dikkat etmediler ya da önüne çıkan adam vurmasın istiyorlar bence güzel olmuş çok azıcık daha gelişmesi lazım bazen nadir de olsa uzaktan bi adama sıktığınızda işlemiyor gibi oluyor ama genel anlamda başarılı:D

Spartanbrigade

yok aga yok hala 30 mermı yıyp oturdugu yerden bıle kalkmayan adamlar var

bezelye atıyoz sankı

Skaldy

bi şarjör boşaltıp 500+ damage vurduğum vatandaşlar hala ölmediği için bilmiyorum artık. Yani damage ben öldükten sonra mı kayda geçiyor yoksa başka bişi mi oluyor bende şaşkınım.