Jump to content
Sign in to follow this  
Reconic

Zbanowany - 101 powodów by nie oszukiwać

Recommended Posts

Reconic

Ucieknierzy!

W następstwie nowej aktualizacji, bitwa przeciwko oszustom trwa. Dzisiaj przedstawiamy Wam listę graczy, którzy wpadli pod ciężar naszego młota:

Spoiler

Nympheas
Tapedu
IS_SNIPER
Fishery
TweedleDUMBerrr
MisterWiggles
Killerchaz
SparkBird
niGeriAnWarLock
Fr3ggan
XXXbrainrapeXXX
Gamer_D
BLAZENUP
DrKoonKeeper
adkoemek
realamerimutt1
Magna_Craw
Weeping_Waffle
Bachsterix
frigisgod
silkdaddy
Gh0st20
Tarkov
Aruzi
REDROCKET87
YG_400
AmbientSound
PickleRickREEEE
MusicMan
JimCarrey
Trauma24
Pleb_Reign
VovchikALLO
lDeadManl
ggkorea
N3M3SIS06
DonkeyChub69
_VEN_
Roubles
ArmenianAxper
CrazyLove
Vanchello
Miscreated
SonyaD
PresetSh10ng
SaltyCornDog
IS_GHOST
D3vi0us
SuperConducteur
RiseUP
b00g
ThatGuyFrosty
Thizz
Sndiixz
XxClean_WaterxX
Maskirovka
Lt_Harper
ED11334
Unclius
T0bSeN
NotMeNotYou
UnHolyRaptor523
Timeshare
Kit6134
WhoisYourDaddy
Schteve
skynums
UknownFighter
HARDWELL
jonoPorter
xMaximus
DT_Bobon77
VikaOops
SDR_Bisbigliare
GAS_ALL_THE_JEW
encah
VendeL
Nerdy88
tiBBynaka
COT-madtwister
CuHeng
BeaR_MentoS
Bloodifloor
Fast_Boy
BlyatmanRise
KingoMiddle
bigidiotguy123
PunishedSmoke
JaredLeto
UnDutchable
VeggieMeister
Bottle
CukADuk
75Razer
FPS1_Durasel
ItzRome
DrunkinCover
Magna_C
InDeinHals
Scythe_Faraday
BackPot

390621533_cheatersban.thumb.jpg.8dc55b012f8839b6fbbd02a95e1621dd.jpg.a02f96c1f047e8aacade2d94d73db6c6.jpg

• Upvote 1

K4MP3R
16 hours ago, Reconic said:

Ucieknierzy!

W następstwie nowej aktualizacji, bitwa przeciwko oszustom trwa. (...)

Biorąc pod uwagę moje subiektywne (sytuacje gdy szósty zmysł podpowiada mi że coś było nie tak) i obiektywne (gdy mam pewność że miałem do czynienia z cheater'e= gość próbuje strzelać przez ściany zaraz po respie, widzę lecącego w powietrzu gracza itd.) odczucia z tego patch'a nawet mam pomysł jak nazwać ten nowy etap bitwy: "walka z wiatrakami" :/

Po raz kolejny zwracam się z zapytanie i jednocześnie prośbą, czy tak trudno było by na bieżąco (codziennie, no ewentualnie raz w tygodniu) wrzucać listę banów? Bo jak na razie wygląda mi to jak gra pod publikę. 

Nie chcę wyjść na malkontenta, mam wielką nadzieję że ta gra będzie tym co nam obiecywano, ale na chwilę obecną problem cheat'owania jest naprawdę POWAŻNY, a negowanie i umniejszanie go wcale nie pomaga...

NegativePL

Racja powinno się na bieżąco dodawać np co piątek piatunio listę pedałów by z uśmiechem grać w weekendy.

pacjent_1972

To lista banów dla "świń" z darmowymi i łatwymi do namierzenia przez program antycheat hackami. Ci którzy korzystają z płatnych i profesjonalnych hacków nie zostaną nigdy uziemieni.

Tak było i tak jest w każdej mniej lub bardziej obleganej sieciówce.  Nie czarujmy się tu nawzajem.

• Hot 2

K4MP3R

Tak wygląda "walka z cheater'ami" wedłóg BSG: 

Jeśli ktoś dostarcza EWIDENTNE dowody cheat'owania to powinni chociaż odpisać "przyjrzymy się temu graczowi" a nie "obecnie nie przyjmujemy zgłoszeń". Takie podejście do sprawy jest dla uczciwych graczy jak strzał otwartą dłonią w pysk :/

Adamus78
34 minutes ago, K4MP3R said:

Jeśli ktoś dostarcza EWIDENTNE dowody cheat'owania to powinni chociaż odpisać "przyjrzymy się temu graczowi" a nie "obecnie nie przyjmujemy zgłoszeń". Takie podejście do sprawy jest dla uczciwych graczy jak strzał otwartą dłonią w pysk :/

Nie mam pojęcia jak działa antyczit BSG. Natomiast przy obecnym stanie gry/silnika, wyobrażam sobie że i tak manualnie potwierdzają każde zgłoszenie z systemu anticzit żeby wykluczyć ewentualne pomyłki. BSG nie przyjmuje zgłoszeń bo by sie zakopali na wieki.  Nie ma co się spinać, chłopaki z BSG robią dobrą robotę i coś się w tej sprawie powoli dzieje a dopóki to Beta to mnie to nie rusza zupełnie.

Niezdrową satysfakcję robi na mnie lista zbanowanych i tutaj dla BSG łapka w górę. W końcu się odsieje ziarno od plew

Bardziej od cziterów wkurzają mnie te bezsensowne łąjpy. Jestem znudzony robiąc kolejny raz tę samą misje wbijać lewele ale najbardziej wkurza mnie to, że trafiam na takich noł lajfów którzyjuż latają z Bpekami w armorkach a ja z tymi PRSami czy tam innym szitem do nich wale.

Edited by Adamus78

Furiat
29 minutes ago, Adamus78 said:

wyobrażam sobie że i tak manualnie potwierdzają każde zgłoszenie z systemu anticzit żeby wykluczyć ewentualne pomyłki. BSG nie przyjmuje zgłoszeń bo by sie zakopali na wieki. 

To niech sobie zatrudnią gostka tylko od tego i zmienią trochę politykę.Teraz siedzą i przyglądają się x czasu temu co wyłapie system bo od bana nie ma odwołań.Więc jak ktoś kasę wydał a dadzą bana za nic to zrobi się kwas.A tak siedzi sobie koleś który przyjmuje zgłoszenia i decyduje co dalej.Oczywiście zgłoszenia z ewidentnymi dowodami a nie 'sprawdźcie xx bo mnie zabił'.Od bana nadal nie ma odwołań więc gość skupia się tylko na jednym.Kolega wyżej ma rację,ktoś przesyła film a oni że nie przyjmują zgłoszeń (a przyjmowali kiedyś?).Albo się szanujemy albo nie,albo gramy każdy fair albo widzimy co liczy się dla twórców - kasa.W dodatku nie można o tym głośno mówić że ktoś oszukuje.Na factory już mam znajomego cheatera,jak on dostaje heada i nie padnie lub cała mapa do niego wali a on nic to łapię co mogę i wychodzę.Zawsze ten sam gość 5 na 5 przypadków.Ale co zrobię skoro 'obecnie nie przyjmujemy zgłoszeń'.

Adamus78
49 minutes ago, Furiat said:

To niech sobie...

robią co chcą. Mnie już bardziej od cziterów znudziły wieczne wipe, robienie tych samych zadań, znudziła mnie beta w takiej formie.
Panowie wystarczy dać sobie na wstrzymanie a niech BSG sobie spokojnie pracuje. Poczekajmy i zobaczmy co będzie dalej jak nie będzie to świat się nie zawali a w tym roku pokaże się parę fajnych tytułów w które chętnie zagram.

Koyek
21 hours ago, K4MP3R said:

Po raz kolejny zwracam się z zapytanie i jednocześnie prośbą, czy tak trudno było by na bieżąco (codziennie, no ewentualnie raz w tygodniu) wrzucać listę banów? Bo jak na razie wygląda mi to jak gra pod publikę.

Znając życie TO JEST lista wszystkich zbanowanych osób od ostatniej wrzuconej listy... Świetna robota jak na 3-4 tygodnie.

vinis88
2 hours ago, Furiat said:

To niech sobie zatrudnią gostka tylko od tego i zmienią trochę politykę.

Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Jasne - nam się to może wydawać oczywiste: niech zatrudnią. Ale ten koleś musi dostawać pensję, musi mieć stanowisko przy którym będzie siedział, musi mieć zapewnioną infrastrukturę (jak ma działać system zgłoszeń? Formularz z możliwością przesłania filmu? Nawet coś tak prostego wymaga przestrzeni dyskowych do magazynowania "dowodów"). 

2 hours ago, Furiat said:

czywiście zgłoszenia z ewidentnymi dowodami a nie 'sprawdźcie xx bo mnie zabił'.

Popatrz sobie ile na forum (nie mówię tylko o PL sekcji) jest ludzi, którzy mają ewidentne problemy z czytaniem ze zrozumieniem, dodaj do tego wypisujących kompletne bzdury na fejsbuku i jeszcze tych z reddita. Na każde konkretne zgłoszenie przypadałoby przynajmniej kilka takich, które zostały wysłane przez idiotów... Połącz sobie to z tym co napisałem wyżej odnośnie zatrudnienia i zapewnienia infrastruktury... To się tylko wydaje proste, ale dla studia, w którym pracuje kilkadziesiąt osób już nie jest. 

Oczywiście abstrahuje tutaj od tego, że Nikita twierdzi, że ich antyczit będzie rozwiązaniem absolutnym. Dokonaniem, którego nie byli w stanie osiągnąć Ubisoft i DICE razem wzięci... także tego :P Jak mawiał mój dziadek: jak się nie obrócisz, dupa z tyłu. 

Furiat

vinis88 masz rację ALE ;) gra jest płatna,jest droga jak na to co dostajemy po zakupie.Sama podstawka ponad 200zł.Nie mówię  już o EOD.A ludzie kupują,co rusz na streamach pytają jak kupić,czy im pójdzie.Nie tylko w PL.Więc na pensję na pewno się znajdzie,jakiś kąt również.Przestrzeń dyskowa potrzebna zgadzam się zupełnie.Niech nie zaśmiecają ją tworzeniem kolejnych rączek do karabinów a z pewnością się znajdzie.

System wyłapie odpalonego i jakoś to muszą zweryfikować.Ignorancją by było poleganie tylko na programie w dodatku bez możliwości odwołania.Pytanie w jaki sposób to robią,i ile osób to weryfikuje.Jeśli więcej niż jedna osoba to marnują czas,środki.Ktoś od czegoś musi odejść aby zająć się cheaterami.A mógłby głowić się nad optymalizacją.

Pożyjemy zobaczymy :P póki co żaden z mojej listy odpalonych nie widnieje na liście devsów więc tylko liczyć że się ich nie spotka.

• Sad 1

SkyZeWonsem

Interesujące.

kaktus050

Ale że Jim Carrey będzie oszukiwał to się nie spodziewałem. Taki dobry aktor...

RobKul86

Odkąd pamiętam, to Dice nie radził sobie z cheaterami w BF1, a liczycie, że małe studio sobie poradzi? Studio, które ciągle robi wipe'a, a z opinii, które czytam i słyszę wśród streamerów wynika, że nie radzą sobie z podstawowymi błędami? Podobnie jak Dice, BSG dba o pijar. Ludzie kupują tę betę, kasa rośnie, a kiedy gra w końcu oficjalnie wyjdzie? Ludzie w końcu stracą zainteresowanie tym tytułem. Pogrywam w to sporadycznie i od niedawna, ale jak widzę, że parę godzin po "czyszczenie" po mapie ganiają full koksy i koszą wszystko, to dziękuję. Nie jestem no-lajfem...

Może devsi wezmą się w garść, jak ludzie zaczną odchodzić od EfT?

Prywatnie, mam małą nadzieję, na nasz rodzimy WW3, ale jednocześnie obawiam się, czy nie podzieli losu Tarkova...

Edited by RobKul86

Adamus78
21 minutes ago, RobKul86 said:

Pogrywam w to sporadycznie i od niedawna, ale jak widzę, że parę godzin po "czyszczenie" po mapie ganiają full koksy i koszą wszystko, to dziękuję. Nie jestem no-lajfem...

To jest jedna z rzeczy która mnie dobija. Spokojnie wbiłem wczoraj 13lvl ze swoją ammo PRS/T wbijam na customsy gdzie trafim na takiego koksa wpierdzielam w niego pół maga i zdycham.  W podsumowaniu wystrzelonych 18 pocisków, 12 w celu damage 2 :D.

Dlatego wipy wkurzają mnie bardziej od cziterów.

RobKul86
5 minutes ago, Adamus78 said:

wbijam na customsy gdzie trafim na takiego koksa wpierdzielam w niego pół maga i zdycham

Przed chwilą miałem dużo weselszą sytuację. Gram scavem na faktorce, przyczajam się w biurze i wiem, że inny scav na mnie poluje. Kitram się w kącie, koleś wchodzi i widzę jego plecy. Strzelam do niego może z 2-3 metrów, wypalam 3 razy ze strzelby, a on... odwraca się w ułamku sekundy i kładzie mnie jednym strzałem. Przez takie akcje, aż się odechcewa w to grać...

NegativePL

Jak nie umiecie strzelać to tak się dzieje. Wali se w głowę a takiego koxa idzie odjebac łatwo celuje w nogi albo ręce.  Widać że bardzo mało gracie ze jeszcze strzelać nie umiecie. Dajcie sobie troszkę jeszcze czasu a skill sam przyjdzie wraz z wiedzą i rutyną.

• Like 1

pacjent_1972

Na 10-ciu zbanowanych przybywa 30 nowych w tym 10 z hackiem premium.  :)

epvpjkmd

Poprawię:

101 powodów, żeby nie używać DARMOWYCH cheatów*

• Upvote 2

pacjent_1972

Płacisz od 40 do 60 Funtów lub Euro i jesteś FullGear pełną mordą. Nie do namierzenia przez BSG i nie do okiełznania przez innych graczy. Może zamiast inwestować sześć stów w EOD-a wystarczy 200 bieda pln-ów na Bieda Edition,  a resztę na premium hacka. :)

Edited by pacjent_1972
  • Hot 1
  • Upvote 1

SnupGogg
5 hours ago, pacjent_1972 said:

Płacisz od 40 do 60 Funtów lub Euro i jesteś FullGear pełną mordą. Nie do namierzenia przez BSG i nie do okiełznania przez innych graczy. Może zamiast inwestować sześć stów w EOD-a wystarczy 200 bieda pln-ów na Bieda Edition,  a resztę na premium hacka. :)

xD

Reconic
5 hours ago, pacjent_1972 said:

Spróbuj, jak uda Cie się po tym jeszcze wejść na forum, to daj nam znać! :)

• Sad 1
  • Upvote 1

epvpjkmd
11 hours ago, Reconic said:

Spróbuj, jak uda Cie się po tym jeszcze wejść na forum, to daj nam znać! :)

Daję znać: znam osoby, które od ponad roku korzystają z płatnych cheatów, a na forum mają już nawalone po 500-600 postów xD Powiedziałbym o kogo chodzi, ale hej, przecież nie akceptujecie zgłoszeń od graczy x)

Jesteście zbyt pewni siebie jeśli chodzi o ten tragiczny anticheat.

@pacjent_1972 nawet nie 40-60 funtów, wystarczy 15-20 XD

Tak jak napisałem, bany dostają osoby, które korzystają z darmowych cheatów, które stają się wykrywalne po 2-3dniach lub osoby, które używają płatnych cheatów grając tzw "rage" czyli aimbot + kd 30 + survival rate 70-80. Ci co grają "normalne" są w pełni bezpieczni.

Co jest jeszcze śmieszniejsze? Przechwalanie się devsów, że za cheat engine jest instant ban - beka, bo znów znam osoby, które korzystały z CE od połowy 2017 aż do teraz, żeby kopiować kasę i też żadna z nich nie została zbanowana.

Gadanie, że anticheat w tej grze jest dobry można włożyć między bajki.

Edited by epvpjkmd
  • Hot 1

Reconic

Eh, no nie atakujcie już tekstami typu "znam typa" "mój znajomy" też "ZNAŁEM" pewnych streamerów, ktorzy grali odpaleni, i wiesz co? Już ich tu nie ma.

epvpjkmd
26 minutes ago, Reconic said:

Eh, no nie atakujcie już tekstami typu "znam typa" "mój znajomy" też "ZNAŁEM" pewnych streamerów, ktorzy grali odpaleni, i wiesz co? Już ich tu nie ma.

Zacytuję siebie

Tak jak napisałem, bany dostają osoby, które korzystają z darmowych cheatów, które stają się wykrywalne po 2-3dniach lub osoby, które używają płatnych cheatów grając tzw "rage" czyli aimbot + kd 30 + survival rate 70-80. Ci co grają "normalne" są w pełni bezpieczni.