Jump to content
Sign in to follow this  
Reconic

Zbanowany - 101 powodów by nie oszukiwać

Recommended Posts

NegativePL

To fajnych masz kolegow. A skoro wiesz kto to i ze maja haki a ty z nimi grasz to jak dla mnie jesteś taka sama pipka jak oni bo oni muszą grać z dopalaczami a ty cwaniaku biegasz z nimi i loot zbierasz na pewniaka wiedząc że masz postawę. Gardze takimi ludźmi bo są słabi i się potem dziwią ze nikt nagle nie gra w grę która sami zniszczyli.  

Ps. I jak trzeba być bezczelnym i mało inteligentny by się jeszcze tym chwalić na forum. No proszę cię ehhh.

Edited by NegativePL
  • Like 1
  • Upvote 2

caleb59

Dokładnie - to trochę jak z paserem - niby nie ukradł ale puszcza dalej kradziony towar...

Szkodzisz całej społeczności i grze nie raportując takich typów i szczerze nie wiem co jest gorsze - cheatować czy wiedzieć o tym i nic z tą wiedzą nie robić bo jesteś wielkim kolegą, który chroni "kumpli" - wierz mi, że gdybyś też oszukiwał, a BSG dałoby Twoim "kumplom" ultimatum to bez chwili zastanowienia wsypaliby Cię by ochronić swoje konta, za które wydali kupę pieniędzy.

To się nazywa hipokryzja...

Edited by caleb59
  • Like 1

Yolocaust00
On 7/30/2018 at 2:26 PM, NegativePL said:

To fajnych masz kolegow. A skoro wiesz kto to i ze maja haki a ty z nimi grasz to jak dla mnie jesteś taka sama pipka jak oni bo oni muszą grać z dopalaczami a ty cwaniaku biegasz z nimi i loot zbierasz na pewniaka wiedząc że masz postawę. Gardze takimi ludźmi bo są słabi i się potem dziwią ze nikt nagle nie gra w grę która sami zniszczyli.  

Ps. I jak trzeba być bezczelnym i mało inteligentny by się jeszcze tym chwalić na forum. No proszę cię ehhh.

Ale o co wy się plujecie? Przecież bsg nie akceptuje zgłoszeń od graczy, więc co ma zrobić?

kaktus050
25 minutes ago, Yolocaust00 said:

Ale o co wy się plujecie? Przecież bsg nie akceptuje zgłoszeń od graczy, więc co ma zrobić?

Jest parę opcji. 

1. Możesz przemówić im do rozsądku żeby przestali i wyszli na ludzi.
  2. W razie niepowodzenia, możesz zmienić towarzystwo. 
  3. W przypadku gdy 2 pierwsze punkty nie wchodzą w grę, po prostu się tym nie chwalić, bo nie ma czym. 

A z ciekawości. Zakładając że policja nie przyjmowałaby zgłoszeń na pedofilów z jakiegokolwiek powodu, a ty miałbyś znajomego który jak by się okazało, takim pedofilem jest, to nic by się u Ciebie nie zmieniło? Policja nie przyjmuje zgłoszeń, to jest ok? Wpadam dzisiaj na grilla i piwo?

Porównanie może ostre, przyznaję, ale w obu przypadkach mówimy o jednym z najgorszych elementów społeczeństwa. 

• Upvote 1

NegativePL

Mnie najbardziej rozpierdala to jakim ty jesteś kolega. Bo rozpowiadajac to na forum nie dość ze zniechęcasz ludzi do gry i zachęcasz innych do zakupu cheats premium. To jeszcze z głupoty poczęsci kablujesz na kolegów nieświadomie bo bsg może dojść do nich patrząc np w historię twoich gier kto z kim itp. Inteligencja nie grzeszy kolega.