Jump to content
Sign in to follow this  
Kabudurcan1

Diğer bölgelerden oynamak...

Recommended Posts

Kabudurcan1

Ben Türkiye sunucusu açılınca bu sorun ortadan kalkar diye düşünüyordum ama görünen o ki, yanılmışım. Şöyle açıklayayım, diğer bölgelerden gelen oyuncular Avrupa sunucularında diğer oyuncuları zora sokuyordu. Türkiye sunucusunun düzelmesiyle ve oynanabilir hale gelmesiyle bu oyuncular Türkiye sunucularında görmeye başladım. Ben bu oyuna bir amaç uğruna para verdim, oyunu desteklemek ve oyunun gelişimini izleyebilmek için... ve biraz da olsun eğlenebilmek için. Ama "ışınlanan" oyuncular bu olayı zora sokuyor. Attığım mermiler zaten bir insanı zar zor öldürüyor, bi' de dünyanın öbür ucundan oynayan oyuncuların gelip beni 5-10 metreden bıçaklaması ya da olmadığım bir yere ateş ederek (desync diyeceksiniz ama bendeki ping maks. 70)  beni öldürmeleri beni çıldırtıyor desem doğru olur. Yöneticilerin bu konuya el atmasını rica ediyorum.

Creepylord

Bunun sonu Bölge kilidine doğru gidiyor ama sanmıyorum Türkiye'ye özgü bir ayrıştırma yapacaklarını. Başka türlü engel olmak zor. Miaximum Ping olayına falan girilse diyeceğim de Türkiye'deki internet altyapısı malum. Kendi memleketindeki servera 80-100 pingle giren insanlar var.

Dimitri468

Merhabalar Kabudurcan1,

Öncelikle sunucular şuan için tüm bölgelere açık. Yani isteyen oyuncu istediği bölgeye sahip olduğu ping değerleriyle bağlanabiliyor. Evet bu çok can sıkıcı bir durum 300 pingle bağlanıp ölümsüz olan oyuncular var. Bu konuda gerekeni yapacağız en kısa zamanda. Ufak bir not düşmek gerekirse desync aldığınız pingle alakası yoktur. 15 ping alırsınız ama desync vardır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Tarkov'da görüşmek üzere!

Kabudurcan1
On 7/26/2018 at 9:17 AM, Creepylord said:

Bunun sonu Bölge kilidine doğru gidiyor ama sanmıyorum Türkiye'ye özgü bir ayrıştırma yapacaklarını. Başka türlü engel olmak zor. Miaximum Ping olayına falan girilse diyeceğim de Türkiye'deki internet altyapısı malum. Kendi memleketindeki servera 80-100 pingle giren insanlar var.

Yok, o ara sıra bende de yaşanıyor. 300 ping ve üstü için söylemiştim.

7 hours ago, Dimitri468 said:

Merhabalar Kabudurcan1,

Öncelikle sunucular şuan için tüm bölgelere açık. Yani isteyen oyuncu istediği bölgeye sahip olduğu ping değerleriyle bağlanabiliyor. Evet bu çok can sıkıcı bir durum 300 pingle bağlanıp ölümsüz olan oyuncular var. Bu konuda gerekeni yapacağız en kısa zamanda. Ufak bir not düşmek gerekirse desync aldığınız pingle alakası yoktur. 15 ping alırsınız ama desync vardır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Tarkov'da görüşmek üzere!

İlginiz ve alakanız için teşekkürler. Umarım yakın zamanda bir şeyler düşünülür. İyi forumlar dilerim.

• Like 1

Skaldy

abi senin gene iyi yani maks 70 demişsin. Bendeki mevzu 20-40 ile açılış yapıp zırt pırt 200-300'e çıkması. Nedir sebebi bilemiyorum ama taaa aldığım günden beri stabil bir bağlantı yaşayamadan oynadım.

Edited by Skaldy