Jump to content
Reconic

Informacje na temat aktualizacji 0.10

Recommended Posts

3 hours ago, kaktus050 said:

Mylisz się, EFT jeszcze nie wyszedł. Obecnie jest w fazie zamkniętej bety. 

Zamknięta beta, która po zakupie robi się otwarta z możliwością publikowanie zawartości itd. by zachęcić innych do zakupu. 

Niby gramy, niby testujemy, niby beta itd.

53 minutes ago, SkyZeWonsem said:

Zamknięta beta, która po zakupie robi się otwarta z możliwością publikowanie zawartości itd. by zachęcić innych do zakupu. 

Niby gramy, niby testujemy, niby beta itd.

A kto powiedział że w zamkniętej becie nie można publikować zawartości? Beta oznacza fazę w produkcji, a zamknięta oznacza że nie każdy ma do niej dostęp - w tym wypadku trzeba go wykupić. Tutaj nie ma niby. Jest po prostu zamknięta beta. 

On 7/31/2018 at 8:14 AM, MIchalC said:

@Gizmomochu a ile razy miales Wipe? Bo chyba jestes nowy, to jeszcze cie to bawi :bemaybe::begreat:

Michałku nie mam zamiaru robić gówno burzy czy jak to zwą ale proszę cię zanim zaczniesz pisać głupoty to wykonaj następujące czynności:
- wyszukaj informację, zbierz dane (spójrz na date założenia konta gościa a następnie swoją)
- zrób ich analizę (wyciągnij wnioski kto gra w "tom gre durzej")
- a na koniec dopiero pisz (i tu uwaga trudne wstrzymaj się od nabijania postów )
prawda że proste. I zapamiętaj to że ktoś tu mało pisze bądź wcale nie znaczy że nie gra/testuje grę i nie zgłasza błędów do supportu.

Edited by Gizmomochu
  • Like 2
  • Hot 2

5 minutes ago, Gizmomochu said:

Michałku nie mam zamiaru robić gówno burzy czy jak to zwą ale proszę cię zanim zaczniesz pisać głupoty to wykonaj następujące czynności:
- wyszukaj informację, zbierz dane (spójrz na date założenia konta gościa a następnie swoją)
- zrób ich analizę (wyciągnij wnioski kto gra w "tom gre durzej")
- a na koniec dopiero pisz (i tu uwaga trudne wstrzymaj się od nabijania postów )
prawda że proste. I zapamiętaj to że ktoś tu mało pisze bądź wcale nie znaczy że nie gra/testuje grę i nie zgłasza błędów do supportu.

daj sobie spokój z tymi PŁACZKAMI , oni i ich super pomysły są śmieszne , to są znaFcy od wszystkiego 

• Like 1

11 hours ago, fenarid said:

Czy mamy już jakieś informacje kiedy aktualizacja 0.10 będzie wprowadzona ? Tydzień ? Miesiąc ?

Do końca sierpnia miał być patch

• Thanks 1

16 hours ago, fenarid said:

Czy mamy już jakieś informacje kiedy aktualizacja 0.10 będzie wprowadzona ? Tydzień ? Miesiąc ?

W trakcie publikacji informacji o 0.10 Niki twierdził, że pojawi się ona do końca sierpnia. Podczas ostatniego talking tarkov padło info, że przed 0.10 będzie jeszcze jeden mniejszy patch z nową zawartością. 

• Thanks 1

fajny film :) dlatego przestałem grać i czekam aż coś z tym zrobią..  nie sprawia mi przyjemności bieganie czołgiem i zabijanie niewinnych bambików :) 

Czekam na WW3   to będzie piękna zamiana  , zanim tarkov  wyjdzie  jako pełny produkt  

Na tą chwile granie w Tarkova  to strata czasu  

• Sad 1
  • Upvote 3

On 8/18/2018 at 8:03 PM, SkyZeWonsem said:

Oby coś z tym zrobili bo obecnie to komedia a nie gra niby HC

Huuurrr duuurrr a chcesz filmik na YT jak naprawdę działa armor 6 klasy durrrr? Poszukaj sobie i zobacz hurrrrr! A potem się wypowiadaj duuurrrr huuurrrr. Idź graj w Fortnite.

Już dwa razy dostałem na reddicie odpowiedź podobną do tego co napisałem powyżej :P Aż czasami szkoda strzępić ryja. Pięknie ktoś kiedyś napisał: armor powinien być zrobiony tak aby "dawać drugą szansę" w przypadku popełnienia błędu a nie latać jak czołg po całej mapie. Niestety mam podobnie - kiedy widzę filmy tego typu to nie mam ochoty odpalać EFT. 

• Sad 2
  • Upvote 1

1 hour ago, MiG74 said:

A czy wiadomo coś jak wyglada sprawa że spolszczeniem... bo miało być ale cis temat uczcił

Kiedyś będzie, jak na razie to maja 4 dni na wprowadzenie patcha wedle tego co Nikita powiedział ze będzie do końca sierpnia.

filmik jak sie strzela z gownianej ammo to tak jest niech sie nauczy ammo dobierac a nie strzelac z gownianej ammo w kamizelki lv4-5 z zwyklym ammo to sie ma pecha jak sie spotka takiego typa  polowy to nawet nietrafia z magazynka haha

Gościu........ O.o

Weź użyj innej amunicji to od razu zobaczysz jak sie goście kładą !

Jak typ ma gena lub forta a na głowie altyn i Ty wyskakujesz z g##nianą amunicją to czego sie spodziewałeś ?

Wsadź BS’y do AK i zobacz różnice. 

On 8/18/2018 at 8:03 PM, SkyZeWonsem said:

Oby coś z tym zrobili bo obecnie to komedia a nie gra niby HC

Mam tak samo od tego wcześniejszego patcha. Amunicja PP nie robi już nic strzelasz jak ślepakami. Jedyna jak jest zabójcza to BS dostępna na 4 lvl u PrPora. I ja się pytam jak mam strzelać w tej gierce. Niech mi to ktoś wyjaśni. Biegasz z amunicją PP jak ze ślepakami

To miał być realizm..  nie ważne z czego się strzela nie ma pancerza który wytrzyma 70 strzałów w klatę :) chyba z wiatrówki ;) 

poza tym nawet jeśli pancerz by nie przepuścił to w najlepszym wypadku połamało by mu klatkę od samej siły uderzenia :D 

Edited by creXe
  • Like 1

Zapomniałem dopisać, pancerz powinien dawać szansę na przeżycie w przypadku popełnienia błędu.. im lepszy pancerz tym większa szansa na przeżycie, im lepsze ammo tym większa szansa na zabicie.  

To co mamy teraz bliższe jest Destiny albo The Division :D chyba nie o to chodziło prawda ?