Jump to content
Sign in to follow this  
NuclearMessiah

Czesć Wszystkim :)

Recommended Posts

NuclearMessiah

Witam Polską społeczność gry Escape From Tarkov :) 

Życzę powodzenia w Alphie i nadchodzącej Becie ;)

• Upvote 1

krasnal595

pytanie do was :) jak przeiegl zakup produktu i jakie podzespolu macie w  swoich kompach.. zastanwiam sie nad kupnem i pogranie mw  wiekszej spolecznosci ;)

• Upvote 1

Prorok_

Cześć. Zakup bez problemu a sprzęt mam w miarę mocny (i7,gtx970) i jak na razie nie mam problemów z płynnością przynajmniej na mapach które są dostępne w tej chwili.

krasnal595

no ja niestety i5, gtx 980, 8 gb ramu wiec troszke sie martwie ;)

krasnal595
On 12/18/2016 at 5:21 PM, Prorok_ said:

Cześć. Zakup bez problemu a sprzęt mam w miarę mocny (i7,gtx970) i jak na razie nie mam problemów z płynnością przynajmniej na mapach które są dostępne w tej chwili.

a  i pytanie jestes w  fazie Alpha testow? czy mozesz sobie pograc sam dal siebie ;)

jareckas

Również witam wszystkich. I przy okazji wesołych świąt 

Agressive1E9F9T

Witam wszystkich, wesołych świąt! Waśnie chłopaki jak z  tą alfą/betą (kiedy ta beta dokładnie startuje?) ;-)! Bardzo pozytywna gra, ale mi tak szczerze brakuje otwartego świata...  te lokalizacje będą duże ale jakby była mapa na cztery części podzielona i  1 cześć  to był by Tarkov całe miasto, i tak dalej bo szczerze nie znudzi się nikomu grać na takim "małym obszarze" w realu było to naprawdę duże miasto jak widać było na filmie, co dziś dodali... ;-)  

DekAnvi

Wesołych świąt ! Wie ktos moze kiedy rusza beta ?

BadGrey

Witam ,kupiłem własnie najtańszy preorder wiec czekam na  betę

mam nadzieje że gra będzie ok  

Agressive1E9F9T

Gra będzie super, tylko Z ekipą! max 5 osób ;-)! 

BadGrey

To będziemy organizować jakąś ekipę  

Emn

a jak to jest w końcu z losowaniem darmowej wejściówki do bety- bo ponoć wśród zarejestrowanych na stronie/forum mieli wybrać jakaś grupę szczęśliwców ;)

Agressive1E9F9T

Kiedyś były zapisy do bety może coś z tego... nwm nie mam pojęcia :( 

Trevor_2004
W dniu 7.12.2016 o 10:25 rano, krasnal595 powiedział:

pytanie do was :) jak przeiegl zakup produktu i jakie podzespolu macie w  swoich kompach.. zastanwiam sie nad kupnem i pogranie mw  wiekszej spolecznosci ;)

Witam zakup przebieg normalnie na  01.16  wersja Edge of Darkness  Limited Edition ,a dostepu do alfy i tak nie mialem. Czekalem cierpliwie do czerwca. Wyslalem pare emaili,a oni mi na to dlaczego chce byc testerem EFT, przekonalem ich podajac przy jakiej grze bralem udzial w  testach. Wymagania czy to Titan czy 2x 1080 nie widze wielkiej roznicy, to jest alfa i czasami gdzies losowo przytnie, mam nadzieje ze porawia pewne bledy.

krasnal595

Ja tez dzis w urodzinki kupilem ;)  sobie jako prezent ;) pytanie takie  czyli jednak nie mozna grac offline samemu w domu  etc ? chodzic zwiedzac i wgle?

• Upvote 1

Emn
1 hour ago, krasnal595 said:

Ja tez dzis w urodzinki kupilem ;)  sobie jako prezent ;) pytanie takie  czyli jednak nie mozna grac offline samemu w domu  etc ? chodzic zwiedzac i wgle?

poniżej zamieszczam gameplay i tam jakiś typ gra raid offline przeciw botom (mnie o nic nie pytaj bo gry nie mam :P )

a pytanie techniczne- grał ktoś może na AMD FX 8350 lub grafce GTX 1060 (6gb)? (a najlepiej na obu naraz). jak z wydajnością?

HardManiac

Witam kolegów graczy na tym zacnym forum.

Mam takie pytanka czy nadal istnieje możliwość zakupu paysafecard-em?

I czy są jakieś przecieki wymagań tej gry?

Kapitan_kox

Grę kupiłem wczoraj - wersja Prepare For Escape Edition. Dostęp do alfa natychmiastowy. Po paru minutach dostałem e maila i po rejestracji do alfa testów pobralem klienta gry 5.5 gb. 

Sprzęt na jakim gram to : i5 4690k 4.1 ghz, gdyż 1070, 8 gb ram.

Gra chodzi płynnie 40-70 fps. Zdarzają się przycinki. 

Myślę że po wydaniu finalnej wersji płynność zostanie poprawiona

Nivt

Witam wszystkich:)

Jeżeli chodzi o wymagania to niestety, ale na ta chwilę trzeba się liczyc z tym, ze 16 gb ram to troche za mało i może gra zapchac nasza pamieć, a co za tym idzie zobaczymy pulpit. oby w nadchodzącym patchu optymalizacja się pojawiła. 
Pozdrawiam! 

Kapitan_kox
2 hours ago, Nivt said:

Witam wszystkich:)

Jeżeli chodzi o wymagania to niestety, ale na ta chwilę trzeba się liczyc z tym, ze 16 gb ram to troche za mało i może gra zapchac nasza pamieć, a co za tym idzie zobaczymy pulpit. oby w nadchodzącym patchu optymalizacja się pojawiła. 
Pozdrawiam! 

mi przy 8 gb ram nic się  takiego nie działo więc nie wiem o czym mowa. Bez przesady ale taka gra nie będzie wymagała więcej niż 8 gb. Zresztą koszt kolejnych 8 gb ram nie jest wysoki. Ale czy kupować dla jednej gry. Bardziej rozbudowane gierki nie wymagają więcej niż 8 gb w komputerze i można w nie spokojnie grać na FHD i ultra.