Jump to content

Czesć Wszystkim :)

NuclearMessiah
 Share

Recommended Posts

On 1.02.2017 at 4:06 PM, Kapitan_kox said:

mi przy 8 gb ram nic się  takiego nie działo więc nie wiem o czym mowa. Bez przesady ale taka gra nie będzie wymagała więcej niż 8 gb. Zresztą koszt kolejnych 8 gb ram nie jest wysoki. Ale czy kupować dla jednej gry. Bardziej rozbudowane gierki nie wymagają więcej niż 8 gb w komputerze i można w nie spokojnie grać na FHD i ultra.  

U mnie nic nie poprawili jak 9,5 papusiało tak dalej papusia ale mam nadzieje że nvidia jakieś sterowniki wypuści 

1 hour ago, TinyAnnie said:

Hej wszystkim :)

Miło widzieć, że ktoś wpadł na pomysł zgrupowania polaków. 

W zasadzie wiekszość nacji ma swoje własne subfora ;) inna rzecz, że nasze community jest chyba wyjątkowe, bo mamy trzech emisariuszy - podobnie jak USA.

Witam. Jestem strasznie podjarany tą grą tylko nie wiem czy gra będzie płynnie chodziła na moim sprzęcie i z moim internetem...

Nie wiem gdzie  można zamieścić moje zapytanie dlatego piszę tutaj  

Pytanie jest dość oryginalne hehe 

CZY ZNAJDZIE SIĘ OSOBA KTÓRA POŻYCZY MI KONTO NA DZIEŃ, MAX 2 DNI?  

Chciałbym sprawdzić czy i na jakich parametrach gra mi bedzie chodziła. Głupio by było wydać kasę na grę która u mnie nie pójdzie. Nie jestem z gimbazy ani jakiś Paź  Mam 29 lat więc gadasz z dorosłą osobą. Jeżeli ktoś się orientuję to proszę o pomoc gdzie mogę spotkać tak życzliwą osobę która mi udostępni konto albo gdzie zamieścic takie pytanie jeszcze raz 

Pozdrawiam

Artur

Intel Core i5-2400 CPU @ 3.10GHz 3.4GHz, 8 GB RAM, AMD Radeon HD 7700 Series

Jakiego typu to zabezpieczenia? Czyli jak bym kupił grę i chce pożyczyć bratu konto to nie może z innego kompa sie zalogować? Czy chodzi tu tylko o potwierdzenie maila, że ktoś loguje się z innego komputera i, że potwierdzam: Tak to ja.

Łącze:

Download predkość pobierania  8.35 Mb/s

Upload prędkość wysyłania  2.63 Mb/s

Ping opóźnienia 16 ms

Wieczorami trochę słabiej to wygląda bo to radiówka. 

Edited by Hans0Kloss

@Hans0Kloss Na pewno kupno kolejnego 8 gb powinieneś rozważyć, ponieważ całe ładowanie leci na pamięci.

Nie jestem też pewien tej grafiki. Na gtx970 chodzi bezproblemowo, ale ten amd ma już swoje lata.

Edited by TheWay

No właśnie :D Dlatego chciałem sprawdzić czy pójdzie u mnie na kompie czy jednak muszę żonę namówić na inwestycję w kompa haha  A na nadmiar kasy nie narzekam bo zaczynam wykończeniówkę budowanego domu i każdy grosz się liczy a ramy/grafika fajnie by było procek i zasilacz haha i zbiera się spora kwota ;D a komp ma już swoje lata. Dlatego się pytałem się czy ktoś by pożyczył mi konto na dzień lub dwa :) mogę dodać do znajomych na steam i w rewanżu pożyczyć konto na steam/Rockstar żeby nagrał sobie ktoś jakąś gierkę której może nie ma :) 

gre jako tako mozna pozyczyc Bratu czy komus zaufanemu . Podczas logowania do gry na innym sprzecie , zostaje wyslany kod aktywacyjny na email przypisany do konta gry. Wlasciciel konta wchodzi , podaje nam kod , wklepujemy u siebie i gramy. Wpisanie takiego kodu jest wymagane co kazde logowanie na innym sprzecie.

ps: gram w domu a potem w pracy [tak wiem w pracy sie nie gra :P ] i sam musze wpisywac ten kod 

Ryszard, the time has come!

Welcome to the Alpha testing admittance wave!

We'd like to remind you that you now have access to the closed section of the forum dedicated to the Alpha testing:
http://forum.escapefromtarkov.com/forum/51-alpha-testing-forum/

The Alpha testing implies playing the most early and raw versions of the game, which may be ridden with different bugs, optimization issues, problems with client and server stability. The testing will be accessible both online and offline (i.e. locally, without having to connect to server).

The game build can be downloaded here: Download client

Also, please follow our dedicated Alpha-testing Twitter to keep yourself informed about the planned servers uptime or forthcoming updates: https://twitter.com/AlphaEft