Jump to content

Czesć Wszystkim :)

NuclearMessiah
 Share

Recommended Posts

Cześć Koledzy. :begreat:

Wziąłem się z DayZ, Army3, Breaking Point i Miscreated. Czekając na Tarkova zahaczyłem jeszcze o PlayerUnknown's Battlegrounds.

Lubię włóczyć się po mapie, zaglądać tu i tam oraz zwiedzić każdy centymetr terenu. Lubię grzebać w broni, poić, karmić i ubierać "ludzika". Nie przeszkadza mi że zabijecie mnie 100 razy pod rząd, nadal będę doskonalić swój styl gry.
Chodzi mi o przetrwanie i dobrą zabawę, jako "stary" gracz rpg bo +40 jestem mocno zdyscyplinowany i cieszę się każdą
minutą gry. Nie przeszkadzają mi błędy w Alfach, (zresztą do pracy jeżdżę Alfą) Betach i innych Wczesnych Dostępach choć nie stronię od konstruktywnej krytyki. Stawiając za przykład DayZ jestem mocno zniesmaczony, ale nadal będę grać. Bo jestem
Graczem od najmłodszych lat i zaraziłem graniem Córkę. Tu uspokajam, do końca czerwony pasek i prawo na Uniwersytecie Wrocławskim. Jak się Człowiek postara to się da Dziecko jakoś poprowadzić.:)

Dołączam do tej społeczności jeśli tylko mnie przyjmiecie...

• Upvote 1

55 minutes ago, Ajgor said:

Bo jestem Graczem od najmłodszych lat i zaraziłem graniem Córkę. Tu uspokajam, do końca czerwony pasek i prawo na Uniwersytecie Wrocławskim. Jak się Człowiek postara to się da Dziecko jakoś poprowadzić.:)

Dołączam do tej społeczności jeśli tylko mnie przyjmiecie...

córka na UWr? chętnie poznam :D (sam w tym roku kończę i mam andzieję, że w czerwcu się obronię)

Witam wszysktich wlasnie zakupilem edycje EoD:) Pogram troszke w tryb offline aby obadac mapki a pozniej pogramy razem panowie :) W razie czego slyszymy sie na ts.Pozdrawiam serdecznie

Czołem ''STALKERZY" 

Znacie przybliżony czas premiery gry?
Albo czy będą kolejne upgrady  do wersji alpha ? Gra jest bardzo droga, ale widzę że warta tych pieniędzy ,a nie stać mnie na EoD . Czy jeśli kupię werjse Left Behind to mogę w każdym czasie ulepszyć do lepszej wersji ? Czy wiążą się z tym większe koszty niż kupienie lepszego dodatku ? 

Pozdrawiam ;D 

@DamnDude Witaj!

1) Premiera jest planowana na koniec tego roku lub początek następnego;
2) Tak, jeśli kupisz dowolną edycję, to możesz ją potem upgrade'ować, jednak wersja EOD jest limitowana tylko na czas testów Alfa;
3) Koszty upgrade'u są nie zmienne jednak za każdym razem doliczany jest podatek VAT.

Witam wszystkich, witam was ja czyli Dastro! o/

Muszę przyznać, że dopiero teraz zainteresowałem się tą grą i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem co ta gra oferuje obecnie, a to dopiero alfa (można powiedzieć, że jestem alfo-lubem bo jestem bardzo mocno zaangażowany w Star Citizen który również jest w fazie alfa :P).

Mam nadzieję, że polskie community będzie tutaj prężnie i sprawnie działało bo zapowiada się na to, że spędzę mnóstwo godzin z tą grą. Po prostu jestem pod jej wrażeniem! :D

Pozdrawiam i do nie-zastrzelenia się podczas spotkania in-game. ;)

Edited by Dastro

Battlestate Games mianowało mnie trzecim polskim emisariuszem.
Mam nadzieję, że pomoże to w rozwoju naszej społeczności i że sprawdzę się w tej roli, a na pewno będę robił wszystko co w mojej mocy, aby tak się stało :)

Witam wszystkich w Tarkov!