Jump to content
TEXIT

0.10 värskenduse info

Recommended Posts

TEXIT

Põgenejad!

Kõigepealt tahame teid tänada kogu armastuse eest mis olete näidanud EFT vastu! Kuigi veel palju on parandada, siiski saame uusi mängijaid, uusi reaktsioone, uusi tundeid. Kõik nii kiiresti! Me oleme sellepärast väga närvilised! 

Hetkel töötame me aktiivselt tehnilise värskenduse 0.10 kallal, mis sisaldab parandusi, parandusi ja veel parandusi. Samuti optimiseerimist ja veel parandusi. Tuleb kindlasti mõningaid uuendusi aga prioriteediks oleme sättinud üldised parandused. Me plaanime värskendusi Augusti lõpuks.

Nii, me räägime lühidalt sellest mida hetkel teeme:

Võrguparameetrite parandused (interpoleerimine, tabamuste avastamine, mitte viga saamise vead, mängu sisenemise lääg, latentsuse vähenemine, uste sünkroniseerimine, keha ja asjade sünroniseerimise parandmine, parandus FPSi seotus kuulide väljumisele , optimiseerimised)

Inventaari uuendatakse vastavalt koodile (parandame inventari kasutmamise ajal peatumised, palju vigu mis on seotud inventuuri haldamisega, tegevuste uuesti laadimine jne.)

seiskumiste ja jõnksutamiste parandus (sisenemisel tekkiv lääg, muru regenereerimisel toimuv lääg, läägid mis on seotud erandvigadega , optimiseerimine)

Täiendav pettustevastase programmi parandamine (järgmine detekteerimistase, stabiilsuse suurendamine)

AI parandused ja täiustused (kuulmise parandamine, positsioonide valimise parandus, initsialiseerimise vead, katkiste käte vead, scav bossi parandamine)

Kokkujooksmise parandamine (vead, mis on seotud eranditega, unity kood)

statistika ümbertegemine ja parandus (mängu lõpu prognooside parandused)

kogu kontrollsideme ümbertegemine – teil on võimalus kõike ise seadistada

Oskuste süsteemi parandamine (ja lisades mõned uued juurde)

Erinevad visuaalsed ja heli parandused (näiteks varustuse lõikumine)

Teised parandused (jah, väga palju parandusi)

Samuti töötame Ragfairi kallal ja kõige tõenäolisemalt toimub selle esimene iteratsioon 0.10. patchis Sha k barygam, a potom po babam!

Samuti animeerime paljud kasutatavad asjad ja lisame animatsioonid AGA! See on suur uus funktsioon ja me lubasime, et töötame selle kallal ja teeme sellele suure mega värskenduse. Nii, et me töötame selle kallal, aga me pole kindlad kas jõuame selle lisada juba 0.10. värskendusse. Ja kindlasti on seal ka hooajalisi hinnanguid meie oma lehel, et võrrelda kes on tegelikult parim.

Nii, minimaalselt uut sisu selles värskenduses, maksimaalselt parandusi, et tunneksite end mängus paremini. Et mäng oleks oskuste baasil, mitte sünroniseeimise-läägamise-vigade-millegi muuga seotuks. PUHAS KVALITEET! Lõpuks kindlasti selleks see ka saab.

Palju armastust teile kõigile. Ja ka sinule, väike poiss kes sa vihkad mängu ja ütled teistele inimestele, et nad lõpetaks lõbutsemise.
Rahu!

PS.

On suur võimalus, et Mosin tuleb ka selle värskendusega.

Ragfair on kirbuturg

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
TEXIT

Tervist kõigile!

Nagu te teate valmistame me 0.10 värskendust mis on täis parandusi. Hetkel töötame me raskel koormusel ja ilma nädalavahetusteta, et parandada vigu ja probleeme. Seega, on meil vaja rohkem aega. Me tahame the sellest teile suurepärase värskenduse ja, et teil oleks võimalikult vähe vigu ja probleeme.

Protsess hetkel on väga lihtne - teeme pidevalt mängu teste, et leida uusi vigu, et kontrollida vanu, et parandata asju, testida uuesti, ja kordame sama. Mõned väga väiksed vead võivad tekitada uusi suuremaid vigu, mõned suured parandused võivad lahendada 10 keskmist või väikest viga. Mõned meeskonna liikmed on väga väsinud, seega me vajame kogunemist ja edasi töötamist. Oleme nagu taktikalises sõjas.

Vabandame viivituse pärast afa 0.10 värskendust ei ole võimalik see nädal veel välja anda. Millal? Oleme 100% kindlad, et järgmisel nädalal - teavitame teid koheselt kui on selge millal.
Värskenduse info on kindlasti palju pikem!
Täname teid toetuse eest, olete parimad!

BSG meeskond.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2