Jump to content
NuclearMessiah

EFT Emissary from Poland

Recommended Posts

NuclearMessiah

Hi everybody,

I'm NuclearMessiah and I am another emissary from Poland. I'm a fan of Post-Apocalyptic games and tactical shooters, and also urban explorer. This game is very promising, and I want to help to develop this product. And together with Battlestate Games make a great combination of atmosphere, tactics and weapon modification - which EFT does very well :) If you want some help in starting the game, or just simply you wanna talk with me, just send me a message :) 

Goodluck... Escape From Tarkov.

.......................

Cześć wszystkim,

Nazywam się NuclearMessiah i jestem kolejnym emisariuszem z Polski. Uwielbiam gry w klimatach Post-Apo oraz taktycze shootery, jestem także urban exploratorem. Ta gra bardzo dobrze się zapowiada, i chciałbym pomóc w jej produkcji. Chciałbym razem z Battlestate Games stworzyć jeden z najlepszych shooterów jaki będzie dostępny na rynku, połączyć klimat opuszczonego miasta Tarkov, z taktyką i niesamowitą modyfikacją broni - co EFT robi bardzo dobrze :) Jeżeli potrzebujesz informacji jak zacząć grę, albo po prostu pogadać, przekażę ci wszystko co wiem :) 

Powodzenia... Escape From Tarkov.

Image2.jpg

Edited by NuclearMessiah
  • Upvote 8

Natalino
On 5/19/2018 at 12:22 AM, Yargar said:

Miło poznać :-)

You are slightly late to the party.  :) 

Just by over a year.

• Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2