Jump to content
Sign in to follow this  
Luxxx_Maximus

Ideje i predlozi

Recommended Posts

Luxxx_Maximus

Pozdrav prijatelji,

Ako imate bilo kakve sugestije ili želje da vidite nešto na ovoj sekciji Escape from Tarkov foruma, Možete pisati ovde, poslati mi privatnu poruku na forumu, ili me kontaktirati putem linkova u potpisu posta.

orion310591

Pogledaj sta imaju ostale multi-lang sekcije pa ako moze copy-paste i kod nas... sekcija za klanove, trade topic, i ostalo...

Prijatno iznenadjenje da vidim Srpski odeljak na forumu... Ovde sam dosta dugo i super sto se skupljamo i sto smo dobili sekciju na forumu :)

Trenutno sam na sluzbenom putu pa ne igram vec dugo ali kad se vratim isprobao bih neku partiju s nasima :)

Luxxx_Maximus
31 minutes ago, orion310591 said:

Pogledaj sta imaju ostale multi-lang sekcije pa ako moze copy-paste i kod nas... sekcija za klanove, trade topic, i ostalo...

Prijatno iznenadjenje da vidim Srpski odeljak na forumu... Ovde sam dosta dugo i super sto se skupljamo i sto smo dobili sekciju na forumu :)

Trenutno sam na sluzbenom putu pa ne igram vec dugo ali kad se vratim isprobao bih neku partiju s nasima :)

Forum sekcija se zove Srpski, ali se nadam da cu uspeti u skorije vreme da je pretvorim u Balkan, za celo, istojezično, govorno područije. Nedavno sam izabran kao predstavnik, tako da je s razlogom sve slabo populisano. Ne bih nasumično prevodio sve i svašta, jer mi obaveze ne dozvoljavaju, zato sam i kreirao ovaj post kako bih video šta ljudima najviše treba i žele da vide. U razvoju je EFT Balkan Discord server, koji radim sa divnim ljudima sa svih naših prostora. Potrudiću se maksimalno da spojim što je više moguće ljudi kako bi svi dobili najkvalitetniji sadržaj i naravno, da zajedno učestvujemo u kreaciji ove odlične igre. Zato, ideje na vidalo! :uhappy:

• Like 1

Vedran76

Svaka cast ali potrebno je da bude ili ex Yug ili balkan ne srpski jer puno igtaca ima sa ostalih delova ex Yuge...

Luxxx_Maximus
9 hours ago, Vedran76 said:

Svaka cast ali potrebno je da bude ili ex Yug ili balkan ne srpski jer puno igtaca ima sa ostalih delova ex Yuge...

Možda nisi baš najbolje video moj odgovor na Orionov post? :bewhink:

Vedran76

verovatno ne snalazim se bas najbolje sa ovim ali mi zanimljivo hahaha