Jump to content
Sign in to follow this  
Dimitri468

Soru&Cevap (F.A.Q.)

Recommended Posts

On 10/6/2017 at 2:41 PM, turco said:

Merhaba.

Oyunda sigortalattigimiz esyalar.Sigortalama suresi sonunda kesin iade olarak bize geri veriliyor mu???

Tamamı garanti değil. Sanırım loot edilirse geri alamıyoruz. lootlanmayanlar geri dönüyor.

Oyunu almak yada almamak da kararsızdım gelip forma şu Türkçe desteğini gördükten sonra gerçekten gözüm kapalı olarak aldım. Umarım Türkiye ye ve Türkçeye vereceğiniz destekleri devam ettirirsiniz. Bu bizi gerçekten çok sevindirir. Başarılarınız devamını dilerim.

On 6-10-2017 at 1:41 PM, turco said:

Merhaba.

Oyunda sigortalattigimiz esyalar.Sigortalama suresi sonunda kesin iade olarak bize geri veriliyor mu???

Bence hayir, Okadar mazeme sigortalattirdim silah vesayre hic birini geri alamadim. sigorta isi bence calismiyor.. gitti 5 tane full sigortali m4 silahlarim..

On 17-11-2017 at 12:41 PM, Creepylord said:

Tamamı garanti değil. Sanırım loot edilirse geri alamıyoruz. lootlanmayanlar geri dönüyor.

bence cok sacma, hadi birde hilecile karsilasirsan? bu ozellik tamam cok gercekci ama yapimci boyle dusunurse cok oyuncu kayip eder.. oyun oyunlukdan cikiyor sinir bozucu duruma dusuyor cunku..

On 06.10.2017 at 2:41 PM, turco said:

Merhaba.

Eşyaların sigortalanmasına dair ufak bir açıklama yapmak isterim. 

Sigortalanan eşyalar; raid içerisinde her hangi bir sebepten ölmeniz durumunda  eşyalarınızın size geri verilmesini sağlayan bir sistemdir. Ancak bu sistemde dikkat edilmesi gereken nokta; eşyalarınızın bir başkası tarafından extract edilmemesi gerekmektedir. Yani siz öldüğünüzde başka bir oyuncu eşyalarınızı alırsa ve çıkıştan çıkarsa o eşyanızı geri alamazsınız. Şöyle bir durum var; siz öldükten sonra eşyalarınızı lootlayan oyuncunun çıkıştan çıkması gerekiyor. Eğer sizi lootladıktan sonra raid içerisinde ölürse ve biri tarafından lootlanmaz ise size eşya geri dönecektir veya eşyalarınız lootlansa bile o eşyanız lootlayan oyuncu tarafından raid içerisinde bırakılırsa da dönecektir. Özetle; siz öldükten sonra eşyanız bir oyuncu tarafından extract edilirse o eşyayı alamazsınız, extract edilemeyip raid içerisinde kalırsa geri alırsınız. 

Unutulmaması gereken bir diğer nokta ise; sigortalanan eşyanın sigortacıdan geri alınması. Eşyalarınız size geri verilebilmesi için sigortacınız size mesaj gönderir. Bu mesajda size eşyalarınızı geri alabilmeniz için süre tanınır. Bu süre içerisinde eşyalarınızı sigortacınızdan geri almazsanız eşyalarınız kaybolacaktır. Aman dikkat. 

Bol kaçışlar...

birşey sormak istiyorum offline mod da topladıgın eşyalar -itemler ölmeden oyunu sonlandırdıgında envanterde gorunmuyor neden? 

8 minutes ago, Erddem said:

birşey sormak istiyorum offline mod da topladıgın eşyalar -itemler ölmeden oyunu sonlandırdıgında envanterde gorunmuyor neden? 

Merhabalar Erddem,

Offline modda farm mümkün değildir. Offline modda sadece gelen yenilikleri görebilir haritalarda alıştırma yapabilirsiniz. Bilgi toplayabilirsiniz. Kazandıklarınız veya kaybettikleriniz yok sayılır offline modda.

43 minutes ago, Erddem said:

Bazen oyun extraction point  ler aktif olmuyor neden acaba ? 

Bildiğim kadarıyla bazı kaçış noktaları eğer sizden önce kullanılmışsa kullanılmıyor. Eğer normal çıkış noktasındaysanız da bağlantıyla ilgili problemler olabiliyor. Geri sayım bitmiş olmasına rağmen haritada dolaşmaya devam edebiliyorsunuz. ben genelde o noktadan uzaklaşıp 1,2 dk içerisinde tekrar girmeye çalışarak çözüyorum.

@Dimitri468 oyunu aldım ve evde kurdum poynuyorum. fakat iş yerinde de vaktim olduğundan oynamak istiyorum. iş yerinede kurup oynayabilirmiyim? çünkü oyunu kurarken bir hardware verification gibi bir mail atılıyor. sonra iki farklı bilgisayardan  giriş yapıyorum diye sıkıntı olurmu? ama sonucta aynı anda gırmem ımkansız.

On 7/5/2018 at 12:03 AM, AsmTR said:

Merhabalar oyun Steam'de ne zaman satışa çıkacak ? 

Release versiyon yayınlandıktan sonra, şuan için bir tarih yok.