Jump to content
Luxxx_Maximus

Ko je emisar - Luxxx Maximus

Recommended Posts

Luxxx_Maximus

Poštovani ljubitelji Tarkova,

Moje ime je Luka, poznat kao Luxxx_Maximus, imam 36 godina, živim u Beogradu, Srbija. Po struci sam sistem inženjer. Poslednjih godinu i po dana, bavim se "strimingom" na Twitch platformi, a po malo, izbacim po neki video na svom, istoimenom Youtube kanalu.

U svet tarkova sam ušao u prvom mesecu 2018. godine, i od tada ne igram/strimujem ni jednu drugu igru. Posle, preko 15 godina iskustva, u onlajn igrama, našao sam se zadivljenim pred projektom "Escape from Tarkov". U osmom mesecu 2018. godine, zabran od strane kompanije "Battlestate Games" da budem "emissary", što znači u slobodom prevodu - predstavnik, ove igre za zemlju Srbiju.

Šta to znači?!

Moj zadatak je da približim sam projekat, igru, ljudima sa naših prostora i da pružim sve informacije sa foruma i drugih vida oglašavanja, na jeziku koji svi razumemo. Takođe, zadužen sam da budem posrednik između igračke populacije/zajednice i razvojnog tima koji radi na igri.

Uz pomoć, divnih ljudi i izuzetnih ljubitelja igre "Escape from Tarkov", sa prostora biše Jugoslavije, napravili smo oficijalni "Discord" kanal, pod imenom "EFT BALKAN", na koji se možete slobodno priključiti na ovom linku: https://discord.gg/9MnrVWD

Kanal je namenjen, pre svega, za druženje, upoznavanje i za igru, a s vremena na vreme, sprovodićemo razne ankete vezane za sam projekat igre i njeno što bolje razvijanje u svrsi što boljeg završnog produkta za naše uživanje i zabavu.

Moram da napomenem, da trenutno ime sekcije foruma "Serbian" nije ograničeno, i otvoreno pozivam sve ex-yu igrače da se priključe, a u najskorijoj budućnosti, sekcija će biti preimenovana u Balkan! Ne bih bio izabran za ovakvu ulogu, niti "discord" kanal ne bi zaživeo, da nije bilo zajedničkog rada i posvećenosti ljudi sa svih naših prostora. Pomenuću samo neka imena ljudi, koji su ujedno i admini na kanalu: Gensss, M_Kay, TheWolf,... I mnogi drugi. Hvala Vam puno! :x

Još par reči o meni:

Moj strim na Twitchu (https://www.twitch.tv/luxxx_maximus) je ekskluzivno na engleskom jeziku, i nije spoznorisan od strane "Battlestate Games" kompanije. To je moj prostor i tu su moja pravila. Naravno, svi su dobro došli na druženje i zabavu. Što se tiče naše uživo komunikacije, uskoro pripremam, na Youtube kanalu (https://www.youtube.com/channel/UCOFKnGCSBM8XKNnX22QSG2g) emisiju koja će biti na našem jeziku, gde ćemo diskutovati, putem "chat"-a, o Tarkovu i još po nekoj temi, uz razne goste i prijatelje. Očekujte neke skromne nagrade u toku trajanja emisije! B|

Toliko za sada i vidimo se u Tarkovu!

P.S.

Ako imate bilo kakva pitanja ili sugestije, slobodno me kontaktirajte preko "discord"-a ili putem foruma, kao i putem linkova u potpisu svakog mog posta...

tarkov pozadina sig.jpg

Edited by Luxxx_Maximus

Luxxx_Maximus

Najavljena emisija na Youtube kanalu, će najverovatnije biti u nedelju 02.09.2018. u popodnevni časovima.

Proveravajte forum i obaveštenja na "Discord" kanalu kako bi saznali tačno vreme.

Vidimo se!

Luxxx_Maximus

Poštovani prijatelji,

Na žalost, zakazana emisija na YT kanalu će biti odložena za sledeći vikend iz tehničkih razloga!