Jump to content
Damiano

Wstępna lista zmian - aktualizacja 0.10

Recommended Posts

1 hour ago, Adamus78 said:

Nie czepiam się ale po co ograniczać FPSy więcej znaczy lepiej :D

Pewnie jest to "rozwiązanie" problemu z wpływem FPS na strzelanie. Teraz będzie - broń mi źle strzela - BSG ogranicz sobie FPS-y lub zresetuj konto i ogranicz sobie FPS-y :)

Edited by SkyZeWonsem

2 hours ago, Adamus78 said:

Nie czepiam się ale po co ograniczać FPSy więcej znaczy lepiej :D

Ograniczenie FPS w menu jest mocno porządane... Zwłaszcza z tą żaróweczką i efektami cząsteczkowymi karty generowały w menu jakieś oszalałe ilości FPS i się podgrzewały niepotrzebnie. Jesli ograniczysz fps w menu do 30 (byłoby super) lub 60 (da się obecnie) to karta będzie sobie w menu odpoczywać. 

W grze natomiast trochę inna bajka - jeśli ktoś ma monitor 60 Hz to tez nie potrzebuje oszalałej ilości fps (o ile da się taką oszalałą ilość w EFT wyciągnąć...). 

• Upvote 1

@Adamus78 Niektórzy nie potrzebują 144fps i to jest ukłon w stronę takich osób, poza tym nie wiem czy wiesz ale im więcej fps tym bardziej karta dostaje w 4 litery, wentyle bardziej huczą, temperatury są większe - różnie z tym jest w zależności od producenta.

Edited by caleb59

Czekam na patch  :)   dzisiaj sobie zamówiłem  nowy fotel  Markus z ikei  ma bardzo dobre opinie  podobno przebija  te fotele  Gamingowe .  

Będzie Granie  :uhappy:

3 hours ago, caleb59 said:

@Adamus78 Niektórzy nie potrzebują 144fps i to jest ukłon w stronę takich osób, poza tym nie wiem czy wiesz ale im więcej fps tym bardziej karta dostaje w 4 litery, wentyle bardziej huczą, temperatury są większe - różnie z tym jest w zależności od producenta.

eeeeeee do tej pory była blokada w menu do 60klatek więc każdy z lepszym monitorem niż 60Hz mógł sobie ograniczyć. Co do większej ilości fpsów i idących za tym wzrostami temperatur to tutaj mógłbym polemizować. Bardziej chodzi o "ciężar" danej aplikacji. Nie mierzyłem temperatur ale mniemam, że w CSGO przy 144Hz będą znacznie mniejsze niż przy tarkowie w 60Hz

3 hours ago, vinis88 said:

W grze natomiast trochę inna bajka - jeśli ktoś ma monitor 60 Hz to tez nie potrzebuje oszalałej ilości fps (o ile da się taką oszalałą ilość w EFT wyciągnąć...). 

Nie widziałem jeszcze monitora 60Hz który śmigałby na 144Hz, każdy taki wynik uważam za błąd w matrixie a już zupełnie czym innym jest uzyskanie stabilnych 144Hz w Tarkovie.

Niby świat idzie do przodu wszyscy dążą by mieć więcej, lepiej.

No nic mam nadzieję że nie włożyłem pręcika w mrowisko ;)

peace

P.S

@PrivateLogin "Czekam na patch     dzisiaj sobie zamówiłem  nowy fotel  Markus z ikei  ma bardzo dobre opinie  podobno przebija  te fotele  Gamingowe . "

hehe a dobrą linijke masz ?. Wiesz odpowiednia odległość od klawiatury i takie tam  ;)

Edited by Adamus78

Ja i tak ledwo co widzę na niskich :) Oby takiego guano w przyszłości nie było więcej. Roboty pewnie za wiele z tym też nie mieli - ale po co to ?

Edited by SkyZeWonsem

Ja nie wiem po co te zbędne dyskusje i szukanie problemów tam gdzie ich nie ma. Opcja z blokadą fps'ów została dodana ponieważ może się okazać przydatna pewnej grupie osób. Nie chcecie to nie korzystajcie z tej opcji.

• Thanks 1

16 hours ago, PrivateLogin said:

@Adamus78

Mi tam styknie  choć nie będzie w 100% idealnie  :)  ale żeby wydawać 1000 zl na fotel dla graczy..  podziękuje

Myślę podobnie jak Ty. Sam urzęduje na jakimś drewnianym chłamie z ikei ale "stylowym" i pasującym do całości wystroju - tak rzecze moja małżonka. Na początku bolało przy siedzeniu teraz się przyzwyczaiłem :D

14 hours ago, Damiano said:

Ja nie wiem po co te zbędne dyskusje i szukanie problemów tam gdzie ich nie ma. Opcja z blokadą fps'ów została dodana ponieważ może się okazać przydatna pewnej grupie osób. Nie chcecie to nie korzystajcie z tej opcji.

Wskaż mi której grupie osób - żart żart żart nie odpisuj :)

Tylko mnie nie bij

16 hours ago, SkyZeWonsem said:

photo_2018-09-16_15-42-46.jpg

No tak :)

To jest jeden z powodów dla którego serecznie podziękuję za wersję EOD, nie dzięki. Support gry i developerów to jedna sprawa. Ale i majonez? No wybaczcie. Naprawdę tęsknię za czasami gdzie gry wychodziły gotowe, kompletne, nie jakieś Early Access, Open Beta, Closed Alfa, Pre-Order, a patche czasem pojawiały się w CD Action.

Tak na marginesie, dzisiaj Wtorek, nie miał przypadkiem dzisiaj wyjść patch?

12 minutes ago, andromeda23 said:

To jest jeden z powodów dla którego serecznie podziękuję za wersję EOD, nie dzięki. Support gry i developerów to jedna sprawa. Ale i majonez? No wybaczcie. Naprawdę tęsknię za czasami gdzie gry wychodziły gotowe, kompletne, nie jakieś Early Access, Open Beta, Closed Alfa, Pre-Order, a patche czasem pojawiały się w CD Action.

Tak na marginesie, dzisiaj Wtorek, nie miał przypadkiem dzisiaj wyjść patch?

spokojnie dopiero rano :) patche przeważnie pod wieczór wychodzą

Kończymy już ostatnie etapy sprawdzania kompilacji, prosimy wszystkich, abyście zachowali spokój, nieustannie zmierzamy w kierunku wypuszczania aktualizacji.