Jump to content
Sign in to follow this  
Multi2

Grupy na fabryce

Recommended Posts

Wedlug mnie powinna zostac zablokowana mozliwosc grania  grup na fabryce, poniewaz czesto spotykam grupy w full setach zajmujace polowe slotow i doslownie czyszczace cala mape.

A wy co o tym sadzicie?

EFT to gra DRUŻYNOWA, znajdź sobie kolegów do gry (polecam TS'a eftpolska.pl ) albo naucz się jak walczyć z grupami graczy (polecam poradniki z YouTube'a).

• Thanks 1

17 hours ago, K4MP3R said:

EFT to gra DRUŻYNOWA, znajdź sobie kolegów do gry (polecam TS'a eftpolska.pl ) albo naucz się jak walczyć z grupami graczy (polecam poradniki z YouTube'a).

Nie rozumiesz o co mi chodzi, solo zazwyczaj zabijam takie grupy,wiec nie chodzi o mnie ale ze na fabryce zazwyczaj graja nowi gracze to ich odstrasza ...

On 8/31/2018 at 1:53 PM, Multi2 said:

Wedlug mnie powinna zostac zablokowana mozliwosc grania  grup na fabryce, poniewaz czesto spotykam grupy w full setach zajmujace polowe slotow i doslownie czyszczace cala mape

1 hour ago, Multi2 said:

zabijam takie grupy,wiec nie chodzi o mnie ale ze na fabryce zazwyczaj graja nowi gracze to ich odstrasza ...

Jedno zaprzecza drugiemu. Nie wchodź i nie zniechęcaj się. Żadnych blokad na grupy.

Myślę, że ciekawym rozwiązaniem tego typu problemów byłoby dodanie w menu trybów gry solo/coop tak jak w PUBG, chociaż raczej to nie przejdzie bo BSG nie chce dzielić graczy.

Edited by caleb59

Niech nic nie zmieniają. Jest dobrze. Dla mnie fobryka to nieporozumienie i jakoś nie pasuje mi do koncepcji EFT. Wchodzę tam tylko dla zadań. Jest po prostu za mała. Nie wiem czy będzie większa ale na pewno powinna. Ma być dodana teraz mapa laboratorium (czy coś tam). Mam nadzieję, że będzie to coś większego od fabryki - i to zdecydowanie.

Edited by SkyZeWonsem

15 hours ago, SkyZeWonsem said:

Niech nic nie zmieniają. Jest dobrze. Dla mnie fobryka to nieporozumienie i jakoś nie pasuje mi do koncepcji EFT.

Yup... typowy deathmatch/team deathmatch - bieganie i skakanie nie mające nic wspólnego z realistycznym cqb. Faktorkę grałem przez chwilę tylko na początku, kiedy z 8GB RAM działała mi tylko ona i woodsy. Natomiast po każdym wipe widzę jak zostaję w tyle z lvl i finansami przez to, że omijam tę mapę. 

18 hours ago, caleb59 said:

Myślę, że ciekawym rozwiązaniem tego typu problemów byłoby dodanie w menu trybów gry solo/coop tak jak w PUBG, chociaż raczej to nie przejdzie bo BSG nie chce dzielić graczy.

A ja się z tym zgadzam. Rozumiem, że BSG nie chce robić klasycznego MM ale umożliwienie wyboru jak w PUBG byłoby bardzo ok. Oczywiście fani hardkorowego realizmu zawsze będą przeciwko takim rozwiązaniom... ale ja tu bronię swojego obozu umiarkowanego :P 

• Upvote 1

A wiadomo coś czy fabryka będzie w przyszłości zmieniona/powiększona ? Nawet nie potrafię sobie wyobrazić jak ta fabryka będzie funkcjonować gdy niby wszystkie mapy będą połączone ? Laboratorium też ma być "ala" fabryka. Czyżby to był sprytny zabieg BSG z doczytywaniem map ? Łazisz sobie po krzakach i w pewnym momencie stoi sobie fabryka lub to laboratorium do którego musisz wejść bo innego przejścia nie ma by zwiedzić dalszą część mapy. No i mamy szybkie wczytanie ;) Coś mi tu śmierdzi z tą niby otwartą mapą. Jak już wspomniałem - ta mapa nie pasuje do EFT.

Edit.

Jakoś tak "dziwnie" fabryka jest na środku mapy :) Zobaczymy gdzie wypadnie laboratorium.

Escape From Tarkov Screenshot 2018.09.02 - 14.21.18.96.png

Edited by SkyZeWonsem

23 minutes ago, SkyZeWonsem said:

Czyżby to był sprytny zabieg BSG z doczytywaniem map ?

Myślę, że za daleko wybiegasz :P Oni się za bardzo motają w technologii, żeby zaplanować coś takiego od początku. Bardziej po prostu chodziło o to, żeby zrobić małą mapę do CQB. Tak bardzo jarali się swoim pomysłem na realistyczny shooter, że nie przewidzieli, że ludzie będą grać w EFT jak w Quake'a... 

Nigdy nic nie czytałem na temat powiększania fabryki... Natomiast miej świadomość, że ludzie uważający, że faktorka nie pasuje do EFT są w zdecydowanej mniejszości. Jesteś chyba trzecią czy czwartą osobą na forum, która podziela moją opinię a zobacz sobie jak wygląda lobby... No ale tak jak pisałem - faktorka to sposób na szybki lvl i hajs. 

Edited by vinis88

26 minutes ago, vinis88 said:

Myślę, że za daleko wybiegasz

A ja czekam na to laboratorium. Jeżeli wstawią to tak by znowu dzieliło mapę na części to ta moja teoria może nie być taka głupia :P

Edit.

Natomiast miej świadomość, że ludzie uważający, że faktorka nie pasuje do EFT są w zdecydowanej mniejszości. Jesteś chyba trzecią czy czwartą osobą na forum, która podziela moją opinię a zobacz sobie jak wygląda lobby... 

Jedną mapę w takim stylu to przeżyję ale jak nasrają ich więcej to EFT zrobi się zwykłą napierdzielanką jakich wiele. Tego nie szukam w EFT.

Edited by SkyZeWonsem

W kwestii laboratorium Terra to w ostatnim (czy też przedostatnim) podcaście była mowa, że będzie to spora lokacja ze zdaje się 3 poziomami - w tym podziemia.

Nikita mówił też, że będzie to w sumie jeszcze większe niż Interchange więc raczej nie zapowiada się na lokację CQB.

Edited by caleb59

On 8/31/2018 at 12:53 PM, Multi2 said:

Wedlug mnie powinna zostac zablokowana mozliwosc grania  grup na fabryce, poniewaz czesto spotykam grupy w full setach zajmujace polowe slotow i doslownie czyszczace cala mape.

A wy co o tym sadzicie?

Wbrew pozorom jesli idzie sie w 5 na factory to naprawde ciezko ogarnac sytuacje i grupa wymaga duzo treningu i ogrania razem w innym wypadku taki solo zawodnik z zamieszaniem jakie robia scavy wcale nie jest w tak zlej pozycji. Gra w 5 nie jest tak latwa jak sie wydaje, szczegolnie na mapach gdzie trzymanie jakiegos rodzaju formacji nie jest opcja. Jesli chcialbys poprobowac pograc w 5 zapraszam na Disca iCu. 

26 minutes ago, SCvTyson said:

Wbrew pozorom jesli idzie sie w 5 na factory to naprawde ciezko ogarnac sytuacje i grupa wymaga duzo treningu i ogrania razem w innym wypadku taki solo zawodnik z zamieszaniem jakie robia scavy wcale nie jest w tak zlej pozycji. Gra w 5 nie jest tak latwa jak sie wydaje, szczegolnie na mapach gdzie trzymanie jakiegos rodzaju formacji nie jest opcja. Jesli chcialbys poprobowac pograc w 5 zapraszam na Disca iCu. 

smieszne jest to ze w 5 ciezko ogarnac jak masz przeciwko tylko 1 gracza  i scavy, wystarczy nie strzelac do siebie 

a w zupelnie innej sytuacji jest ten 1 gracz ktory jest przeciwko 5  w zazwyczaj full setach -.-

33 minutes ago, Multi2 said:

smieszne jest to ze w 5 ciezko ogarnac jak masz przeciwko tylko 1 gracza  i scavy, wystarczy nie strzelac do siebie 

a w zupelnie innej sytuacji jest ten 1 gracz ktory jest przeciwko 5  w zazwyczaj full setach -.-

No...pograj w 5 na factory zobaczysz co mam mysli;)

19 hours ago, SCvTyson said:

No...pograj w 5 na factory zobaczysz co mam mysli;)

gralem wiele razy i to jest wrecz banalne, a moze ty pograj solo 1 dzien na fabryce i zobaczymy...

2 hours ago, Multi2 said:

gralem wiele razy i to jest wrecz banalne, a moze ty pograj solo 1 dzien na fabryce i zobaczymy...

Gram duzo solo. Zawsze uwazalem ze gra solo jest latwiejsza niz w grupie. Jesli grasz w grupach 5 osobowych i jest to takie banalne to gratuluje skila.

Pozdrawiam

Osobiście najlepiej mi się gra do 3 osób. Chociaż już te 3 osoby potrafią niezły chaos zrobić. Jak gramy większą ekipą to rozsądnie na starcie rzucić sobie granat pod nogi. Po co się męczyć. Totalny rozpiździel ale jest śmiesznie i czasami strasznie :)

• Like 2