Jump to content
Sign in to follow this  
eftgamepl

Może ktoś wie co to jest?

Recommended Posts

Witam, kumpel przesłał mi screeny ze swojego konta, kupił je od gostka z allegro ( twierdzi że otrzymał klucz do wersji standard jak kupił EOD). po pewnym czasie jak już miał ok 20lvl coś takiego mu wyskoczyło, czy ktoś wie jak to naprawić.568877871_2018-09-0820-29(0).thumb.png.1a41de8e0a1e76969a1999f457f9990d.png

2018-09-08[20-29] (1).png

Nie chciał by tego, odpisał support, piszą że problem jest im znany i pracują nad tym, myślałem, że ktoś z was miał coś takiego i udało się rozwiązać ten problem. 

Też mi się wydaje że reset może by pomógł, ale zaczynaj od nowa wszystko.

Cześć,

Co do kupna z allegro, to nie był to najlepszy pomysł. Nie wspieramy innych stron, jeżeli chciał kupić Tarkova, powinien to zrobić z oficjalnej strony.

Co do tego buga, nie jest on powiązany z kupnem a po prostu z błędem w grze, nie mam pojęcia jak go odtworzyć, ale bug ten na pewno został zgłoszony bo przewijał się on już u nas kilka razy, czy zostanie poprawiony w tym patchu - nie wiem. 

Jedyna opcja jaka pozostaje to reset konta i zgłoszenie tego. 

Dzięki

no co wy gadacie już resetować konto, niech lepiej w bazie poprawią ten rekord, a nie teraz koleś musi resetować konto. 

Pewnie gdzieś zrabane jest coś  w funkcji i przy dodawaniu punktów sypie takim błędem. Nie jest to powód do rozpaczania bo to jeden rekord w bazie.