Jump to content
Sign in to follow this  
Dimitri468

Oyuncularla Yapılan Toplantımız

Recommended Posts

Dimitri468

Merhaba değerli oyuncular,

Bu gün sizlerle yapmış olduğumuz geleneksek yama sonrası toplantımızı gerçekleştirdik. Öncelikle gelenlere veya sonradan gelenlere ilgi gösterenlere çok teşekkür ederiz. Bugün kısaca sizlere önemli noktları aktaracağız. Değişen sistemler, BSG ve EFT hakkında bir çok bilgi verildik.

Öncelikle BSG ve EFT hakkında bilgiler verdik. Bugüne kadar yaşadığımız sorunları, hataları, bugları ve bitmeyen glitchlerin sonu olan 0.10 yamasını yayınladık. Bu yamanın teknik detaylarını ve son durumunu sizlere anlattık. Şuan 0.10 yaması gerçekten çok iyi bir şekilde çalışan bir yama haline geldi. Her ne kadar ertelenme söz konusu olsada sizlere verdiğimiz sözü en iyi şekilde tuttuk. Şuan yayınladığımız yama ile birlikte destek mesajlarınız ve pozitif dönüşleriniz bizi mutlu ederken bunun için sizlere teşekkür ediyoruz. Şuan performans ve teknik aksaklıklar giderilmiş ve oynanabilirliği arttırmıştır. Önümüzde hotfixlerden sonra gelecek Flea market olup ardından 0.11 yamasına hazırlanacağız. Bu yamada bir çok içerik gelecektir. Yeni animasyonlar, silahlar, zırhlar ve harita bu yamada sizlerle buluşucak. Gerekli tüm bilgiler önümüzde ki günlerde tekrar sizlere verilecektir.

İkinci bölümde Türk topluluğunu ele aldık. Son zamanlarda yapılan yorum ve eleştriler için Discord'a ceza sistemini getiriyoruz. Yapılan haksız ve acımasız yorumlar artık bizleride yoruyor ve zarar veriyor. BSG şuana kadar söylediği her şeyi yapmıştır. Bunu görmelerine rağmen hala acımasızca eleştri yapanlar için artık bir ceza sistemi geliyor. Bu ceza sistemi 2 uyarı 3. de ceza alacak bir prosedürler bugün aktif edilmiştir. 

Şöyle ki;

CEZA SİSTEMİ UYGULANMASI GEREKEN CEZA SÜRELERİ
Ceza I > 10 DAKİKA
Ceza II > 1 SAAT
Ceza III > 1 GÜN
Ceza IV > 1 HAFTA
Ceza V > 1 AY
Ceza VI > SINIRSIZ

Bu süreler ban süresi değil sadece mute süresidir. Bu cezaları yönetim ekibi tarafından verilecek takibini  ceza botu yapacaktır. Ban konusunda ise kimlerin banlanacağını ve ne için banlanacağını zaten az çok tahmin edebiliyorsunuz. Bu ceza sistemi Discord'da bulunan "KURALLAR" kanalında bulunan kurallara bağlıdır. Keza bu sistem her gün güncellenebilir. Bu şekilde artık saygı gösterdiğimiz bu tür yorumları engelleyeceğimizi düşünüyoruz. Nezih, kaliteli ve keyifli bir ortam için bunu yapmak zorunda olduğumuzu tespit etmiş ve bunu uygulamaya geçirdiğimizi sizlere buradan da duyurmak istiyoruz. 

Toplantımızın sonunda oyuncularımızın sorularını cevapladık. Arzu ettikleri soruları cevapladık ve soru işareti olan her alanı aydınlattık. Elimizden geldiğince hem dertlerimizi hemde BSG ve EFT hakkında bilgiler verdik. Topluluğumuzu önemsiyoruz ve gerçekten değer veriyoruz. Topluluk kalitemizi her geçen gün arttıracağız. İçeriklerimiz artık www.escapefromtarkovturkiye.com üzerinden sizlere sunacağız. Göstermiş olduğunuz destek, anlayış ve ilgi için bütün oyuncularımıza teker teker teşekkür eder Tarkov'da görüşmek dileği ile keyifli oyunlar diliyoruz.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2