Jump to content
Reconic

Instalacja aktualizacji 0.10.5 rozpocznie się za kilka minut.

Recommended Posts

Reconic

Uciekinierzy!

Instalacja aktualizacji 0.10.5 rozpocznie się za kilka minut.

Instalacja ta może zająć od 2 do 3 godzin. Gra podczas instalacji będzie niedostępna.

Poinformujemy Was, kiedy instalacja zostanie zakończona.

Tutaj możecie znaleźć wstępną listę zmian, aktualizacji 0.10.5 - Dziękuje Damianowi za tłumaczenie.

Niewiarygodny

Niestety na płynną rozgrywkę będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać bo pojawiło się x błędów/bugów.

QuraK

Dzizas czy zawsze po duzym patchu musi byc kaszanka? Ile teraz trzeba bedzie czekać na normalna grę ? Niedawno rozszerzyłem gre do najlepszej edycji i zaluje wydanych pieniedzy. Za taka cene wieczne problemy to poprostu zart ze mnie i reszty nabywców :/.

• Like 1

Kubislaw

Czy tylko ja mam taki problem, że po nowej aktualizacji usuwa mi się całkowicie postać ?

Niewiarygodny
2 hours ago, QuraK said:

To oświecenie juz dawno sie zaiskrzyło tylko ciezko zrozumieć że zamiast za naprawe podstawowych błędów uniemozliwiających rozgrywke dodawana jest zawartość

1 hour ago, Kingpin25 said:

pozmieniali ikonki w grze ,ktoś nad tym musiał siedzieć , a przycięcia dalej są na mapie jak się ktoś spawnuje.

A bo różni ludzie, robią różne rzeczy. Optymalizacja/lagi/ścinki nie należą do obowiązków, a bardziej pracy np. grafika, było mówione to mnóstwo razy ale dalej według szarych ludzi jak ktoś zrobił model broni/dodał nową grafikę no to na 100% może poprawić lagić etc. Otóż nie, poprawianie takich "plików" jest czasochłonne :).

1 hour ago, Kubislaw said:

Czy tylko ja mam taki problem, że po nowej aktualizacji usuwa mi się całkowicie postać ?

Nie, przy większych aktualizacjach masz tak zwany "wipe" czyli czystka wszystkich kont do podstawowej zawartości (zależna od edycji), czasami zdarzy się, się "wipe" nie jest całościowy czyli np. zostawia pewne statystyki.
W podczas poprzedniego "wipe'u" zostały zachowane relacje z NPC, a w aktualnym zostawili "mastering broni" czyli umiejętności posługiwania się x broniami. 

Tak poza tematem, mi Tarkov chodzi o dziwo lepiej niż poprzednio, nie miałem jeszcze żadnej ścinki/dropu FPS. Tylko byłem zmuszany do restartu Tarkova po 1 raidzie ale cóż, bywa, witamy w Becie :D.

popcio2015

Jak chcecie się kłócić to róbcie to na PW. Wątek informujący o aktualizacji do tego nie służy.

@pacjent_1972 może zamiast wymyślać kolejne teorie spiskowe o złych zamiarach BSG to poszukaj błędów i je zgłoś, pomóż przy tłumaczeniu gry itd.

Ta gra nie jest typowym Early Accesem ze Steama. Tutaj kupujemy pre-order, a twórcy w „podziękowaniu” dają nam dostęp do gry w trakcie produkcji. Nie możemy wymagać by wszystko działało i nie było błędów.

• Like 1

Reconic

Panowie,

Pisałem to już nie raz, co niektórzy potrafią to zauważyć. Praktycznie każdy zarzut graczy, który nie jest w żaden sposób wartościową i uzasadnioną krytyką, można skontrować odpowiedzią - Beta. Na tę mądrzejsze również jest odpowiedź: Tutaj proszę zgłosić: https://www.escapefromtarkov.com/support/contact

Jakkolwiek to nie zabrzmi, po prostu zgłaszajcie bugi. Każdy patch to wiele zmian, nawet jeżeli tych w liście jest mało i pomimo tego, że gra jest testowana po aktualizacjach, to zawsze wkradną się jakieś bugi, które musimy wyłapać i zgłosić. Idziemy cały czas do przodu, nawet jeżeli wizualnie wygląda to trochę inaczej. 

BSG to nie dice, nie mają tylu pracowników, uwierzcie, że ciężko pracują i nawet jeżeli czasem "powinie im się noga" (Chodzi mi o błędy po aktualizacjach) To należy im się szacunek, za pracę nawet w sobote/niedziele. 

Z mojego doświadczenia:

Stary PC był po prostu za słaby żeby narzekać, dobrze wiedziałem, że jest to wina komputera. Na nowym, też nie narzekam, bo najzwyczajniej w świecie nie mam na co - Mówię to teraz jako zwykły gracz, pomijając moje stanowisko tutaj. 

Nie musicie się z tym zgadzać po prostu proszę Was, jeżeli chcecie ponarzekać, to róbcie to w wartościowy sposób, taki, który wszystkim wyjdzie na dobre, taki, który zaoszczędzi wszystkim czasu. 

• Like 1
  • Upvote 3

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2