Jump to content
matizek92

Polska strona Escape from Tarkov

Recommended Posts

matizek92

Adres: www.tarkovgame.pl

Co na stronie? Przetłumaczone informacje, dział z bronią, filmy z napisami, klany, wspólne granie. Na pewno też pojawi się polska WIKI na temat gry :) Zachęcam do zaglądania i rejestracji!

Facebook:https://www.facebook.com/tarkovpl/

Pozdrawiam,

Edited by matizek92
  • Upvote 2

KarolusP

Proponuję abyś informował nas w tym miejscu o dalszych postępach. Jak sytuacja z komunikacją z Battlestate Games? Ich wsparcie byłoby bardzo cenne.

Dieseel

Niezła robota, powodzenia chłopaki! :)

matizek92

Cieszy mnie Wasze dobre słowo i napędza mnie to do dalszej pracy (jestem sam). Aktualnie jestem w trakcie rozmow z deweloperami wiec wszystko jak dotad idzie po mojej mysli :) Mam nadzieje ze w polowie stycznia bede mogl pokazac pierwsza wersje strony z dosc spora iloscia informacji ( juz mam kilka wywiadow przetlumaczonych)

TheWay
On 28.12.2016 at 6:10 PM, matizek92 said:

Cieszy mnie Wasze dobre słowo i napędza mnie to do dalszej pracy (jestem sam). Aktualnie jestem w trakcie rozmow z deweloperami wiec wszystko jak dotad idzie po mojej mysli :) Mam nadzieje ze w polowie stycznia bede mogl pokazac pierwsza wersje strony z dosc spora iloscia informacji ( juz mam kilka wywiadow przetlumaczonych)

Super, czekamy na start strony.
Jakby była wam potrzebna pomoc, to wielu ludzi oferowała pomoc w tłumaczeniu.
Sam byłby chętny do pomocy jeśli jest Ci potrzebna.
Dawaj znać o postępach :)

matizek92

Strona jest na ukończeniu. Na pewno po starcie będę szukal osób chętnych do pomocy przy tłumaczeniu. Problem jest w...grafice. O ile wygląd strony jestem w stanie już zaakceptować to męcze forum od 2 dni...;)

No_name

jezeli potrzebujesz cos z grafiki zapraszam na ts: ts.gamcom.pl mamy paru dobrych fachowców

Emn

do tłumaczenia mogę pomóc w przerwach miedzy pisaniem mgr :D 

matizek92

Chętnych zapraszam do przeglądania. Co prawda kilka poprawek graficznych jeszcze jest (w tym nasze logo), ale funkcjonalność cała powinna już działać :) 10 newsów, 3 filmy, cały dział FAQ, informacje o grze, informacje o preorderach. Wkrótce kolejny dziennik dewelopera i mam nadzieje, że z pomocą innych, coraz większa baza artykułów ;)

http://www.tarkovgame.pl

TheWay

Strona wygląda nieźle, rejestracja działa bez problemów.
Myślę, że dobrym pomysłem byłoby założenie profilu na fb i tam dodawanie linków do publikowanych na stronie filmów.
Cieszy mnie Twoje zaangażowanie i ogólnie cała inicjatywa :)
Tak jak pisałem wcześniej jeśli potrzebna Ci będzie pomoc przy tłumaczeniu czy czymkolwiek innym to dawaj znać.

Lugresky

Maile aktywacyjne na gmailu trafiają do spamu :)

Ogólnie portal bardzo ładny.

matizek92

Sprawdzę czemu trafia do spamu (u mnie na gmailu trafilo do odbiorczych) :) Jest profil FB znadziesz na stronie glownej link.

Grafika jeszcze sie troche pozmienia jesli chodzi o forum. Z czasem sie rozkreci wszystko. Reklame zaczne robic.

Co do tlumaczen. Jak ktos chce pomagac w tlumczeniu to moze zostac redaktorem. To Wordpress wiec latwe w obsludze :)

Edited by matizek92

matizek92

Hej dodaliśmy dzisiaj na stronie nowy dział zbrojownia, gdzie poczytacie o broni w EFT (informacje tłumaczone są z tego forum). Co 1-2 dni będziemy dodawać nową broń :) W chwili obecnej mamy 3.

http://tarkovgame.pl/zbrojownia/

• Upvote 2

Badzik

Wszystko fajnie tylko nazwy "Vała" się nie tłumaczy i to jest Val po prostu

Emn
2 hours ago, Badzik said:

Wszystko fajnie tylko nazwy "Vała" się nie tłumaczy i to jest Val po prostu

jak to sie nie tłumaczy? my mamy swoją oficjalną transkrypcję rosyjskiego i prosze mi tu z angielskimi pierdołami nie wyskakiwać.

to że na zachodzie piszą SVD czy PPSH g**** znaczy. My piszemy SWD, PPSz i tyle w temacie.

• Upvote 1

Baba_Yaga

VAL się tłumaczy na VAŁ a VINTOREZ na VINTORIEZ, albo zamieszcza się oryginalną nazwę.

Tak samo u nas się pisze SWD a nie SVD.

TheWay

@Baba_Yaga

Nie wiem skąd masz te informacje, bo gdziekolwiek nie spojrzysz, to jest napisane AS WAŁ, tak samo WSS Wintoriez.
Tak jak napisał Smok_91.
To jest polskie tłumaczenie, dlatego V jest zamieniane na W.

Edited by TheWay
  • Upvote 1

Baba_Yaga

Tak, to ja zaebałem bo pisałem na szybko, Wał i Wintoriez. Masz rację.

Edited by Baba_Yaga
literówka.
  • Upvote 1

matizek92

Dział został ukończony.

Mamy też dla Was TS3 do gry ze znajomymi. W chwili obecnej jest tam kilka pokoi stałych, ale możecie tworzyć swoje. 32 miejsca jak będzie problem z wejściem to wtedy załatwię większą liczbę miejsc. Adres serwera jaki należy wpisać w TS3, aby się połączyć:

ts3-tarkovgame.pl

NuclearMessiah

Spoko strona, ale pamiętaj żeby dbać o aktualność postów :) Życzę powodzenia w prowadzeniu stronki. 

matizek92

W chwili obecnej posty pojawiają się dość szybko, zależy jak dużo pracy w robocie :D dzięki.