Jump to content

Polska strona Escape from Tarkov

matizek92
 Share

Recommended Posts

On 12.03.2017 at 9:12 PM, matizek92 said:

Ostatnio na forum krąży wywiad z Nikita Buyanov, który został przeprowadzony na targach GDC. Zapraszam do lektury. Spora ilość informacji :)

http://tarkovgame.pl/wywiad-z-nikita-buyanov-na-targach-gdc/

Jest w tym artykule coś co mnie zmartwiło, no ale może po prostu moje wyobrażenie o tej grze było inne. Myślałem, że EOT ma być grą stricte multiplayerową, rozwijaną ciągle po premierze (dopóki będą ciągle gracze). Tymczasem z tego wywiadu wynika, że dostaniemy fabułę z naciskiem na coop, w której po endgejmie następuje koniec - lecą napisy, udało się uciec z Tarkova, cześć i czołem.

21 hours ago, vinis88 said:

Jest w tym artykule coś co mnie zmartwiło, no ale może po prostu moje wyobrażenie o tej grze było inne. Myślałem, że EOT ma być grą stricte multiplayerową, rozwijaną ciągle po premierze (dopóki będą ciągle gracze). Tymczasem z tego wywiadu wynika, że dostaniemy fabułę z naciskiem na coop, w której po endgejmie następuje koniec - lecą napisy, udało się uciec z Tarkova, cześć i czołem.

W żadnym wypadku, gra jak było zapowiadane będzie posiadać rozwinięty endgame. Fabuła będzie moim zdaniem - jak to zrozumiałem podczas tłumaczenia i wcześniejszych wywiadów, których udzielał Nikita - dorobieniem historii do rajdów, wykonywania poszczególnych zadań dla handlarzy, swojego klanu oraz organizacji. A więc spokojnie, na pewno nie będzie to wyglądać jak w grach typu singleplayer.

• 2 weeks later...

Witam Panowie,

Może ktoś chce sprzedać-wypożyczyć klucz do alfy .

Może ktoś wygrał klucz gra mu się nie podoba to chętnie odkupie

Z góry dzięki 

Cześć wszystkim 

Mam pytanie kupiłem Escape from tarkov ale nie dostalem żadnej informacji jak pobrać grę może mi ktoś pomóc

Dzięki Bardzo

Mam jeszcze jedno pytanie czy jak dopłacę do wersji left behind to czy dostanę dostęp do alpha testów ?? wiem że jest napisane 50% ale chodzi mi o Wasze doświadczenie . THX za każdą odpowiedź 

sorka jeszcze jedno powiadomili Cię mailowo ??

zastanawiam się czy nie dokupić lepszej wersji nie mogę się już doczekać kiedy w zagram :)

w konkursie już napisałem :) 

będę się starać , nie doczytałem , że zakup nie gwarantuje dostępu poza najdroższą wersją gry :( a napaliłem się tak mocno , że wczoraj od odświeżania maila po zakupie aż mnie palec bolał :)  . Dziś mi odpisali twórcy Escape From Tarkov i standard edition nie dostaje dostępu do alphy :( . Poczekam na rozstrzygnięcie konkursu , a na razie muszą mi wystarczyć filmiki z YouTube :) . Jak się nie załapię w konkursie idę pod kościół :) 

13 hours ago, DonWojtasso said:

Dzięki Bardzo

Mam jeszcze jedno pytanie czy jak dopłacę do wersji left behind to czy dostanę dostęp do alpha testów ?? wiem że jest napisane 50% ale chodzi mi o Wasze doświadczenie . THX za każdą odpowiedź 

Ja mam LBE od stycznia i nic, co jakiś czas wysyłam email i nic, pewno zrobię Upgrade bo nie chce mi się już czekać...

Share

• Create New...