Jump to content
kamilo432

Pieniądze

Recommended Posts

kamilo432

Cześć, znacie jakiś dobry i szybki sposób na zarobienie rubli ,którym możecie się ze mną podzielić?

Forien
1 hour ago, kamilo432 said:

Cześć, znacie jakiś dobry i szybki sposób na zarobienie rubli ,którym możecie się ze mną podzielić?

Bierzesz scava na jakąkolwiek mapę, biegasz i zbierasz loot, extractujesz. Jako scav staraj się nie zabijać scavów, bo inaczej będą Cię atakować (a domyślnie są neutralne).

• Thanks 1
  • Upvote 1

HuskyNet

Jak zarobisz 1.6mln to kup sobie KIBA key i KIBA 2 key na interchange.

Ja ide tylko z tt-ką i scav bp w nocy ale przeważnie kończy sie na tym że zabijam 4 scavów lootuje kibe i zysk 300/400k

A co do scava polecam factory, żerujesz na zwłokach swoich kolegów scavów, zabierasz im bronie i uciekasz. Jak nie masz opcji bycia padlinożercą to poprostu ubij jakiegoś scava. Nie bój sie ich atakować bo scavy są słabe. Raz mosinem porobiłem 11 scavów na factorii 

Rafaellok_PL

Factory jest ciężką mapa do lootowania jako scav, ze względu na to ze jeśli gra inny gracz scavem i zobaczy cię ze lootujesz zwłoki to cię zaraz zastrzeli, miałem tak parę razy, jak chodziłem, czaiłem się jak wąż w pomidorach to nie strzelali, bo pomyślał pewnie ktoś, że jestem botem. Najlepsze to są duże mapy np. customs wtedy wybierz jako scav, staraj się unikać walk, bo idąc tt-ka czy inna pierdziawką będziesz miał małe szanse na przeżycie takiej walki i wyjście z niej cało. Kup sobie oczywiście mapę zapoznaj się z nią żebyś wiedział gdzie uciekać do wyjścia, bo jeśli zbierzesz lupy, ale nie uciekniesz w czasie to przepadnie wszystko. Generalnie zasada jest taka lootujesz i u handlarzy sprzedajesz tylko tez pamiętaj że każdy handlarz daje różne ceny za przedmiot nieraz bywa nawet to o 50% wyższa kwota lub niższa za dany przedmiot.

Polecam tutaj obejrzeć filmik ktoś zrobił poradnik 

Edited by Rafaellok_PL