Jump to content
RaZCoBPL

crap crap crap

Recommended Posts

RaZCoBPL

ta gra to najwieksza strata pieniedzy i czasu polecam pograć w coś innego :D dalej czekamy na język polski ? ile to już mineło :D ta gra nigdy nie wyjdze z bety NIGDY a ci co zapłacili 600 zl za najlepsza wersje brawo wy !!! :D  na pewno sie opłacało :D hahahah CRAP CRAP CRAP 

• Like 1
  • Sad 3

Forien

A owszem, opłacało się. EoD kosztuje 110€, czyli około 475zł. CoD w swojej "fajnej" wersji kosztuje 130€, czyli około 560zł. W wersji "średniej" 100€ czyli około 430zł. Dopiero w wersji "dla biednych" kosztuje 60€, czyli około 260zł. Ile kosztuje Tarkov w najtańszej wersji? 35€, czyli około 150zł. 

Biorąc pod uwagę, że Tarkov jest dużo ciekawszy od milionowej części bardzo średniawej gry gry AAA i od niej tańszy... to tak, opłacało się.

Ponadto, gdyby przeliczyć cenę na godziny, to EfT wychodziłby u mnie jako jedna z najtańszych gier jaką kiedykolwiek kupiłem. 

A Ty pewnie wolisz kupować co rok kolejnego COD-a za 300zł + DLC + mikrotransakcje, mimo że się gra w ogóle nie zmienia.

Więc płacz dalej. Póki co nie podałeś żadnych konkretów, zgaduję że giniesz co rajd i stąd ta frustracja. 

Fun fact: Wiedźmin 1 i Wiedźmin 3 były po 7 lat w produkcji. Cyberpunk 2077 prawdopodobnie będzie dłużej w produkcji. To, że gra nie wychodzi po roku nie znaczy, że jest słaba. Wiem, że EA/Ubisoft/Activision próbują wmówić co innego.

• Upvote 5

HuskyNet

Dokładnie. Ta gra ciągle sie zmienia a jak jesteś nowy i nie ogarniasz gry to poprostu pograj troche, pogiń, zagraj na scavie aż z tego swojego ginięcia wyniesiesz doświadczenie

Ja tam mam najtańszą wersje a na flea market se kupiłem epsilona, tylko stash jest troche mniejszy ale to mi nie przeszkadza ;)

Sidd85

Lubie sobie zagrać co jakiś czas i dałem twórcom kredyt zaufania w postaci EoD, czy to crap czas pokażę. Jak dotąd podoba mi się konwencja, kilka rzeczy bym zmienił/dodał ale każdy zapewne tak ma.

Mam nadzieję jednak że gra nie pójdzie w ślady Star Citizena i zostanie wydana w rozsądnym przedziale czasowym (by nie okazało się że zamiast mnie grały w nią będą moje dzieci :D).

Jigovsky

O DayZ tez mówili, że gra nie wyjdzie nigdy z Early Access i strata pieniędzy. A czas pokazał inaczej. Język polski nie jest dla mnie wyznacznikiem jakości gry, szczególnie, że nie mam problemu z językiem angielskim (tak jak pewnie większość graczy). 

Z EOD też nie mam najmniejszego problemu. Jest to dla mnie jedna z lepszych inwestycji niż kupno szajsu pseudo AAA z toną mikropłatności.

Rozumiem, że frustracja i prawda o braku św. Mikołaja mogła negatywnie wpłynąć na twoją ocenę, a kasę z EOD chętnie byś wydał na skórki w Fortnite :). Jestem jednak zdania, byś nie mierzył innych swoją miarą.

Edited by Jigovsky