Jump to content
RaZCoBPL

crap crap crap

Recommended Posts

RaZCoBPL

ta gra to najwieksza strata pieniedzy i czasu polecam pograć w coś innego :D dalej czekamy na język polski ? ile to już mineło :D ta gra nigdy nie wyjdze z bety NIGDY a ci co zapłacili 600 zl za najlepsza wersje brawo wy !!! :D  na pewno sie opłacało :D hahahah CRAP CRAP CRAP 

  • Like 1
  • Sad 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Forien

A owszem, opłacało się. EoD kosztuje 110€, czyli około 475zł. CoD w swojej "fajnej" wersji kosztuje 130€, czyli około 560zł. W wersji "średniej" 100€ czyli około 430zł. Dopiero w wersji "dla biednych" kosztuje 60€, czyli około 260zł. Ile kosztuje Tarkov w najtańszej wersji? 35€, czyli około 150zł. 

Biorąc pod uwagę, że Tarkov jest dużo ciekawszy od milionowej części bardzo średniawej gry gry AAA i od niej tańszy... to tak, opłacało się.

Ponadto, gdyby przeliczyć cenę na godziny, to EfT wychodziłby u mnie jako jedna z najtańszych gier jaką kiedykolwiek kupiłem. 

A Ty pewnie wolisz kupować co rok kolejnego COD-a za 300zł + DLC + mikrotransakcje, mimo że się gra w ogóle nie zmienia.

Więc płacz dalej. Póki co nie podałeś żadnych konkretów, zgaduję że giniesz co rajd i stąd ta frustracja. 

 

Fun fact: Wiedźmin 1 i Wiedźmin 3 były po 7 lat w produkcji. Cyberpunk 2077 prawdopodobnie będzie dłużej w produkcji. To, że gra nie wychodzi po roku nie znaczy, że jest słaba. Wiem, że EA/Ubisoft/Activision próbują wmówić co innego.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites
HuskyNet

Dokładnie. Ta gra ciągle sie zmienia a jak jesteś nowy i nie ogarniasz gry to poprostu pograj troche, pogiń, zagraj na scavie aż z tego swojego ginięcia wyniesiesz doświadczenie

Ja tam mam najtańszą wersje a na flea market se kupiłem epsilona, tylko stash jest troche mniejszy ale to mi nie przeszkadza ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sidd85

Lubie sobie zagrać co jakiś czas i dałem twórcom kredyt zaufania w postaci EoD, czy to crap czas pokażę. Jak dotąd podoba mi się konwencja, kilka rzeczy bym zmienił/dodał ale każdy zapewne tak ma.

Mam nadzieję jednak że gra nie pójdzie w ślady Star Citizena i zostanie wydana w rozsądnym przedziale czasowym (by nie okazało się że zamiast mnie grały w nią będą moje dzieci :D).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jigovsky

O DayZ tez mówili, że gra nie wyjdzie nigdy z Early Access i strata pieniędzy. A czas pokazał inaczej. Język polski nie jest dla mnie wyznacznikiem jakości gry, szczególnie, że nie mam problemu z językiem angielskim (tak jak pewnie większość graczy). 

Z EOD też nie mam najmniejszego problemu. Jest to dla mnie jedna z lepszych inwestycji niż kupno szajsu pseudo AAA z toną mikropłatności.

Rozumiem, że frustracja i prawda o braku św. Mikołaja mogła negatywnie wpłynąć na twoją ocenę, a kasę z EOD chętnie byś wydał na skórki w Fortnite :). Jestem jednak zdania, byś nie mierzył innych swoją miarą.

Edited by Jigovsky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2