Jump to content
NuclearMessiah

Wstępna lista zmian dla hotfixa 0.10.8.**

Recommended Posts

NuclearMessiah

Wstępna lista zmian dla hotfixa 0.10.8.**

Naprawiono:

• Bug, który powodował dużą szansę na rykoszet podczas uderzenia w hełmy i przyłbice
  • Bug, który sprawiał, że nieodkryte przedmioty wyświetlały się niepoprawnie
  • Bug który powodował błąd 228 podczas raidu
  • Częściowa naprawa buga który powodował zawieszenie używania animacji jedzenia i picia
  • Bug, w wyniku którego FoV (Pole widzenia) wpływało na efektywny zasięg broni
  • Bug, który pozwalał graczom na bezgłośny sprint poprzez naciskanie klawisza SHIFT
  • Bug, który uniemożliwiał graczowi ukończenie zadania "Delivery from the past" podczas raidu na nocnym factory
  • Glitch związany z kamizelkami, MP7 i containerem
  • Bug związany z sortowaniem czatów, gdy wpływa nowa wiadomość
  • Błąd, który pojawiał się przy inspekcji przedmiotu na pchlim targu
  • Bug z nazwami przedmiotów w containerze 1x1
  • Bug z maksymalną możliwą karą za jedną ofertę na pchlim targu
  • Dźwięk przechodzenia przez krzaki (pierwszo i trzecio-osobowy) teraz zależy od prędkości chodu postaci
  • Naprawiono kilka błędów z wyświetlaniem gry na monitorach 21:9
  • Kilka błędów z niewidzialnymi graczami
  • Kilka błędów związanych z lagami i freezami gry

Prawdopodobnie naprawiono (trwają testy):

• Bug, który powodował niepoprawne wyjście (?)
  • Bug, który pozwalał na sprzedaż różnego poziomu nieśmiertelników w jednej aukcji
  • Bug, który powodował desync w menu i podczas raidu
  • Problemu z wyświetlaniem etykiet gracza na containerach, które zostały stworzone podczas ubezpieczenia lub na ekranie pchlego targu
  • Błąd, który pojawiał się podczas tworzenia oferty z containerem z etykietą gracza

Zmieniono:

• Podsumowanie raidów zostało poprawione. Możesz teraz zobaczyć zadane obrażenia dla ciała i pancerza osobno
  • Poziom trudności AI został poprawiony

Dodano:

• Limit ilości pewnych przedmiotów, które gracz może kupić. Teraz możesz kupić tylko ograniczoną ilość niektórych przedmiotów przy jednym uzupełnieniu zapasów handlarza

W tym momencie pracujemy nad kolejnymi poprawkami związanymi z niewidzialnymi graczami, błędami ekwipunku, zacinaniem się gry i innymi krytycznymi problemami. Wszystkie wspomniane poprawki będą dodane podczas następnych hotfixów.

46093492_1948961525398158_5074891850389651456_o.thumb.jpg.56a69bd6c4700807a22f59d63c073d13.jpg

• Like 2

TheWay

Uciekinierzy!

Twórcy rozpoczęli instalację hotfixa oznaczonego numerem 0.10.8.***

Instalacja planowo potrwa od 30 do 60 minut.

W jej trakcie gra będzie niedostępna.

• Like 1

K4MP3R

Tak się zastanawiam, ktoś testuje te patch'e zanim zostaną wgrane na serwery?

Pojemniki takie jak "Icase", "junkbox", "medcase" po otwarciu wyświetlają się na dolnej krawędzi ekranu i nie da się ich przeciągnąć wyżej, pytałem innych graczy i mają to samo :/

woterl
2 minutes ago, K4MP3R said:

Tak się zastanawiam, ktoś testuje te patch'e zanim zostaną wgrane na serwery?

Pojemniki takie jak "Icase", "junkbox", "medcase" po otwarciu wyświetlają się na dolnej krawędzi ekranu i nie da się ich przeciągnąć wyżej, pytałem innych graczy i mają to samo :/

Wiele rzeczy by wskazywało na to że nie testują nowych patchy. 

LordKenwood
13 hours ago, NuclearMessiah said:

Glitch związany z kamizelkami, MP7 i containerem

O, naprawili kolejnego dupe glitcha xD Jeszcze kilka wam zostało do naprawienia xD

• Sad 1

popcio2015
3 hours ago, LordKenwood said:

O, naprawili kolejnego dupe glitcha xD Jeszcze kilka wam zostało do naprawienia xD

Zdajesz sobie sprawę, że w plikach gry nie ma katalogu o nazwie "Glitch", który wystarczy usunąć żeby naprawić wszystkie błędy? Naprawianie błędów to żmudny proces w którym najtrudniejsze jest odnalezienie przyczyny, których może być nawet kilka, kilkanaście. Zdarza się, że po usunięciu jednej pojawia się kilka kolejnych.

• Sad 1
  • Upvote 1

Furiat

Niestety taka jest smutna i gorzka prawda.Nie da się usunąć linijki wiersza i będzie cacy.Trzeba znaleźć przyczynę,usunąć,sprawdzić czy nie wystąpiły nowe błędy,a jak tak to czy pierwszy bug rozwiązać na inny sposób czy może kolejne da się radę szybciej usunąć.Duża część graczy to doskonale rozumie,kod gry to mozolny proces naprawczy.I ja też to rozumiem i bla bla :P tylko że devsi naprawiają małe problemy a nie te duże,zamiast tego lepiej dać x modyfikacji,nowe ikonki lootu itd.A ktoś to musi robić i nie za darmo (a nawet jak nie ma pojęcia o kodzie gry to w jego miejsce zatrudnić kogoś kto taką wiedzę posiada).

Gra w fazie wiecznej bety ale mimo wszystko coś idzie do przodu.Jak będzie dalej zobaczymy :)

A limit kupowanych przedmiotów powinien być po wipe wprowadzony,zwłaszcza przy zwiększeniu odnawiania po 3h zamiast 1h.Widać nie tylko polak mądry po szkodzie :P

Goldwar89

omg wy cos poprawiacie a haxy znowu grasuja i psuja gre dziwne znowu akcje sa ja typa nie słysze jak chodzi i nagle jest z inej strony budynku 

Rechot
2 hours ago, Goldwar89 said:

Raczej nie aktualne po ostatniej aktualizacji. 

Booykka

Bug który powodował błąd 228 podczas raidu

jak naprawiono jak ja dalej to mam.......

HuskyNet

O kurde to nie możnabyło na nocnym factory robić tego questa? :| 

Hikaryu

Nie wiem jak to jest, że takie dzbany grają w tą grę. ale w porównaniu z patchem 0.6 w życiu nie miałem tylu akcji gdzie ewidentnie ktoś dostaje cyngiel i nie ginie a ja gine od 1 pestki nie wiadomo jak nie wiadomo skąd ...

LechuPL
23 minutes ago, Hikaryu said:

Nie wiem jak to jest, że takie dzbany grają w tą grę. ale w porównaniu z patchem 0.6 w życiu nie miałem tylu akcji gdzie ewidentnie ktoś dostaje cyngiel i nie ginie a ja gine od 1 pestki nie wiadomo jak nie wiadomo skąd ...

Cheaterzy,  byli są o będą.

Goldwar89
On 12/5/2018 at 12:23 AM, Hikaryu said:

idz sobie pograj w cs br ahahahaha

Hikaryu
12 hours ago, Goldwar89 said:

idz sobie pograj w cs br ahahahaha

Dlatego nie gram w CS-a :P

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2