Jump to content
Grzesior

problem z misją "friends from the west. part1 "nie zalicza mi graczy usec na shorline

Recommended Posts

Grzesior

zabiłem dwóch graczy z granatu na ośrodku sprawdziłem nieśmiertelniki i potwierdziły zabicie przeze mnie niestety zginąłem później i po wyjściu do menu nie miałem ich zaliczonych .???

drugi raz zabiłem jeszcze jednego w dniu dzisiejszym i dalej nic?????

Forien
2 minutes ago, Grzesior said:

zabiłem dwóch graczy z granatu na ośrodku sprawdziłem nieśmiertelniki i potwierdziły zabicie przeze mnie niestety zginąłem później i po wyjściu do menu nie miałem ich zaliczonych .???

drugi raz zabiłem jeszcze jednego w dniu dzisiejszym i dalej nic?????

Mi nie zaliczało zabójstw granatami oraz siekierką. Z broni palnej zaliczyło mi każdego.

Tak więc, może w tym problem?

PS. "dzisiaj", nie "w dniu dzisiejszym". Błagam...

Edited by Forien

Grzesior

mogli by bardziej sprecyzować jak to zrobić???

ale dzięki zobaczę czy z broni da się czy dalej klops??

MiG74

niby uprościli bo zmniejszyli do 5 USEC ale to dalej jest dla mnie nie porozumienie tam biega więcej BERów niż USECów

szafir1978
On 12/3/2018 at 7:03 PM, Forien said:

Mi nie zaliczało zabójstw granatami oraz siekierką. Z broni palnej zaliczyło mi każdego.

Tak więc, może w tym problem?

PS. "dzisiaj", nie "w dniu dzisiejszym". Błagam...

Bez obrazy, tak tylko z nudów nabijam posty :ph34r:

Czy forma w dniu dzisiejszym jest zdecydowanie błędna, czy też jedynie bardziej skomplikowana od prostego dzisiaj? Jeżeli jest błędna, to błąd ten jest bardzo powszechny. Wystarczy wpisać w dniu dzisiejszym w wyszukiwarkę internetową, aby znaleźć niezliczoną ilość bardzo poważnych dokumentów, w których została zastosowana właśnie ta, niepoprawna forma.
Serdecznie pozdrawiam.
Justyna Skowrońska

Wyrażenia w dniu dzisiejszym (wczorajszym, jutrzejszym) nie są mniej poprawne niż słowa dzisiaj, wczoraj, jutro. Należą tylko do innego stylu wypowiedzi – oficjalnego języka komunikatów medialnych i dokumentów.

Maria Krajewska, WSz PWN

Forien

@szafir1978 rozumiem, że nie każdy lubi linkować, ale chociaż zaznaczaj cytat ;)  taka prośba ;)

Napomknę tylko, że nigdzie nie wyraziłem swojej opinii, że „w dniu dzisiejszym” to błąd. Jednak jest to moim zdaniem tragiczne sformułowanie, którego użycie powinno się ograniczać jak to tylko możliwe. Zresztą, skoro Ty się popierasz tą stroną, to chyba mogę zalinkować też:

https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/W-dniu-dzisiejszym;17883.html 

• Like 1