Jump to content

Escape From Tarkov Geliştirici Raporu 2016


Dimitri468

Recommended Posts

Dimitri468

Merhaba Hayatta Kalanlar!

Escape From Tarkov ekibi yıllık ilerlemesini video raporu olarak paylaştı. Videoda, proje geliştirme, ana oyun  geliştirmeleri ve gelecekte ki planlar için bilgiler paylaşıldı. Hedef oyuncu kitlesi genişletilmiş proje detayı, yeni özelliklerin sergilenmesi, silahların ve yerlerin gözden geçirilmesini ve Alpha testinde katılımcılar için hazırlanan oyun işlevselliğini inceleyecekler.

Escape From Tarkov resmi web sitesinden ön sipariş paketlerinden birini alarak testlere katılabilirler. http://www.escapefromtarkov.com/preorder-page

Escape From Tarkov, modern Rusya'da yapılan çevrimiçi hardcore first person eylemidir. Oyuncular hikaye odaklı senaryo modu, yüksek derecede gerçekçilik, karmaşık karakter beceri yükseltme sistemi, benzeri görülmemiş cephane sistemi, benzeri görülmemiş özelleştirme işlemi ve bunlar gibi daha fazlasını sağlayabilecekler. Önümüzde ki birkaç gün içinde, Escape From Tarkov ön siparişi yapıp test erişimine kabul edilemeyen birçok kullanıcıya Extended Alpha erişimine girebilmesi için işlem sağlayacağız.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ok1lWEq2Q-Q

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...