Jump to content
TheWay

Polski podcast Escape From Tarkov 14-12-2018

Recommended Posts

TheWay

Drodzy Uciekinierzy!

Jutro odbędzie się pierwszy polski podcast na temat Escape From Tarkov!

W podcast'cie wezmą udział Tomasz "Łosiu" Łoś , Kappa (dowódca klanu GROT), Bimbasek (polski streamer twitch.tv/bimbasek_) oraz TheWay (Jr. Community Manager EfT).

Podczas podcastu zostanie omówiona aktualna sytuacja EfT oraz to co nadchodzi i co zostało zapowiedziane przez twórców.

W trakcie podcastu pośród widzów zostaną rozdane również klucze do EfT.

Podcast rozpocznie się o 20.00

Będziecie mogli go obejrzeć na kanale u Łosia:

twitch.tv/losiugra

Oraz na kanale Kappy:

youtube.com/user/viktusnivt

Do zobaczenia!

• Like 2
  • Hot 1
  • Sad 1
  • Upvote 4

Arzzet

Dzięki za wsparcię dla polskich graczy! Czekam na „leaki” ! Będą nowosći Tarkovie po polsku?

TheWay
44 minutes ago, Borek_pl said:

Łosiu no ten Gość to wybitny ekspert , gdyby nie to że ma wersję dla prasy to by się sam aksu nie dorobił, a godzin wygranych w tą gre to w ...... A gdzie goście tacy jak The_Cappy lub Ryuujin. Poświęcili tej grze znacznie więcej czasu i nerwów. Dobrze że chociaż Bimbas się zgodził.

Po pierwsze to w EfT nie ma już obecnie edycji prasowych, po drugie Łosiu ma spory staż w EfT i myślę, że wywiąże się fajna dyskusja, ponieważ każdy ma inne podejście do Tarkova.

Jeśli ta forma spodoba się widzom, to będziemy robić rotację osób, które w nim uczestniczą.

• Sad 1

Furiat
3 hours ago, Borek_pl said:

Łosiu no ten Gość to wybitny ekspert , gdyby nie to że ma wersję dla prasy to by się sam aksu nie dorobił, a godzin wygranych w tą gre to w ...... A gdzie goście tacy jak The_Cappy lub Ryuujin. Poświęcili tej grze znacznie więcej czasu i nerwów. Dobrze że chociaż Bimbas się zgodził.

Łosiek w EFT grał od alfy (dzięki niemu w sumie mam zajawkę na tą grę) jeszcze gdy prowadził streamy na YT.Owszem odszedł od gry i gra okazjonalnie teraz,dlatego w przyszłości będą rotacje składu.Graczy których podałeś w ogóle o nich nie słyszałem.I nie ma co się dziwić bo jedni oglądają YT a drudzy twich więc każdy ma swoje propozycje.Dodałbym do Kappy i Bimbasa jeszcze Alanadevastatora zamiast Łosia ale to dopiero początek podcastów PL więc wszystko przed nami :)

• Sad 1

pacjent_1972

@Lucas Gaming, @The_Cappy, @RyuujinTheClanLeader... tu bym widział szansę na arcyciekawy podcast PL EFT. Proponowany powyżej to gwarantowana nuda. ¬¬

• Sad 1

PrivateLogin

kiedy polskie tłumaczenie  ?    niemieckie już jest ,  a ponad miesiąc na pewniej stronie tam gdzie jest pokazany % ukończenia prac nad lokalizacjami .    Polskie tłumaczenie ma 100%  od ponad miesiąca  ,  co blokuje progress do wydania go ???

• Upvote 1

pacjent_1972
1 minute ago, PrivateLogin said:

kiedy polskie tłumaczenie  ?    niemieckie już jest ,  a ponad miesiąc na pewniej stronie tam gdzie jest pokazany % ukończenia prac nad lokalizacjami .    Polskie tłumaczenie ma 100%  od ponad miesiąca  ,  co blokuje progress do wydania go ???

Kiedyś zapytałem o to samo ale jeden z mędrców tego forum odpisał mi: "po co ci w takiej grze język polski?". Pozostawiłem to bez komentarza bo jak odpowiedzieć imbecylowi?

Też czekam j.polski w tej grze, po co mi on? Bo jestem Polakiem i kocham swój język. :)

• Upvote 1

vinis88

Bardzo lubię Łosia, ale tutaj niestety zupełnie się nie sprawdza. 

Po pierwsze (jak sam przyznał) nie jest hostem tego podcastu - trochę to głupie, bo to jego stream, jego widzimy, wypadałoby żeby moderował on. Od czasu do czasu rzuca teksty, które przeszkadzają w słuchaniu rozmawiających ludzi (bo mówi czatowi po raz dziesiąty, że pytania później... przecież mógłby to napisać). Rzuca jakieś teksty w stylu: "ej, działa wam jarock?" albo "kurde, nie mmogę jeść orzechów" (WTF) a w tym czasie @TheWay dyskutuje z Kappą czy Bimbasem... Trochę się nam tutaj pogubił. 

(teraz kota zaczął opieprzać XD)

Edited by vinis88
  • Upvote 1

TheWay

Pierwszy polski podcast Escape From Tarkov został zakończony!

Dziękujemy wszystkim, którzy wpadli posłuchać i zadać pytania, mamy nadzieję, że odpowiedzieliśmy chociaż na większość z nich! :)

Dziękujemy też Tomasz "Łosiu" Łoś , Bimbaskowi (twitch.tv/bimbasek_) oraz Kappie (youtube.com/user/viktusnivt) za udział i za pomoc!

Mamy nadzieję, że wam się spodobało i że w przyszłości wpadniecie na następne podcast'y.

Dzięki!

PS. Na kanałach Łosia i Kappy powinny być dostępne nagrania z podcastu, postaramy się też wrzucić całe nagranie na nasz kanał na YouTube, poinformujemy was o tym.

• Like 1
  • Sad 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2