Jump to content
Sign in to follow this  
Dimitri468

Nikita'dan 0.11 Yaması Hakkında Mesaj Var!

Recommended Posts

Dimitri468

Nikita'dan mesaj var

Merhaba sevgili oyuncular,

Neler olduğunu sizlere söylemek istiyorum.

Şuan 0.11'de gelecek yeni haritayla ilgili tüm şeyleri tamamlıyoruz. Tabi bu ekstra bir çalışma gerektiriyor. Çünkü biz ek optimizasyon gerektiren yeni bir aydınlatma sistemi kullanıyoruz. (daha güzel ve daha fizki vb.). Mini görevler ile yeni çıkışlar üzerinde çalışıyoruz. Kısacası sanat/tasarım departmanımız yeni harita için 7/24 çalışmaktadır. Ayrıca, bu harita için yeni AI tipi ve benzersiz yağma alanları olacaktır. Genel fikrimiz bu haritayı daha zor hale getirmektir. Bu güncelleme daha fazla gear, silah ve eşya getirecektir. Örneğin, şu anda mevcut olan zırhlarla beraber yeni sovyet dönemine ait zırhları ve yelekleride ekliyoruz. Ayrıca, bu güncellemede, AR-15'in kullanımını arttırmak istiyoruz ve ADAR sivil AR-15'i, HK416 ile M4'ün kullanılabiliriğini arttıracağız. Tabi buna yeni mermi türleride dahil. 

Şu anda içerik açısından daha çok eklemeler yapmayı deniyeceğiz. Hepsi 0.11 yama notlarında zaten mecuttur. Evet, her zaman olduğu gibi farklı düzeltmeler, ek optimizasyonlar olacak. Ancak, bu güncellemenin ana odağı yeni harita olacak. 0.11'den sonra bir sonraki büyük düzeltme/optimizasyon güncellemesi olacak. Görebildğimiz her şeyi oyunda da görmenizi istiyoruz. Sizlerin deneyimi bizlerin hedefidir. Oyun prodüksiyonuyla ilgili olmayan şeyler de dahil olmak üzere provokasyonlar, suçlamalar, yanlış bilgilendirme, gerginlik gibi her şeyi ele almamız gerektiğini anlıyoruz. Bu konulara girmeyeceğim. Sadece deneyiminizi, güvenliğinizin bizim için öncelikle olduğunu bilmenizi istiyorum. Ve her zaman bunun böyle olacağını bilmelisiniz. Ne yapacağımızı ve nasıl yapılacağını biliyoruz. Destekçilerimize çok teşekkür ederiz ve hiçbir şey için endişelenmeyin. Biz buradayız ve sizinleyiz.

Şu anda bu güncellemeyi bitirmek için daha fzla zamana(ve şansa) ihtiyacımız var. Yamayı Yeni Yıldan önce gerçekten ama gerçekten yayınlamak istiyoruz. Yine desteğiniz için teşekkür ederim.

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
alcolique

Kolay gelsin yeni harita iyi güzelde oyunda çok fazla hileci var bununla da savaşmaları gerekiyor.

Share this post


Link to post
Share on other sites
santona

Hiç poh poh lamıycam sizi.
oyundaki ölmeme ve mermilerin bugları çözülmeden sürekli zırh ekleme sevdanızı anlamak mümkün değil. oyun zaten hep aynı yerlerde cıkan loot lar ve aynı gorevler yuzunden sıkıcı hale geldi. artık kendımıze görev türetir olduk. amacımız her gece speed hacker avlamak oldu. o kadar coklar ki. 
Bu kadar hilecinn cirit attığı bir ounda yöneticinin sürekli banladık banladık deyip de daha fazlasının gelmesi de garip. demekki ya yapamıyorsunuz bu işi yada yapabilecek olanlara para yuzunden sırtınızı dönüyorsunuz. bırakın hile işini bilen bir şirket yada yazılımla halledilsin.
hiç bir şey yapamıyorsanız server lara 24 saat admin koyun anlık izlesinler. 
sizin yapmanız gerekenleri bizim söylememiz bu işi bilmeiğiniz yada bizlerin sesine kulak asmadıgınızı gösterir.
ama şunu bilinki bu çizgide giderseniz oyun cort'lar çok yakında.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2