Jump to content
Sign in to follow this  
Damiano

Kilka słów od Nikita Buyanov ( COO Battlestate Games )

Recommended Posts

Damiano

Witajcie !

Po prostu chciałbym wam powiedzieć co się aktualnie dzieje.

W tej chwili finalizujemy pracę nad wszystkimi rzeczami związanym z aktualizacją 0.11, w szczególności nową mapę - wymaga ona dużo dodatkowej pracy ponieważ będzie się na niej znajdował nowy typ oświetlenia ( piękniejszy, bardziej fizyczny itp. ), który wymaga od nas dodatkowej optymalizacji i nowych wyjść działających na zasadzie mini quest'u. Dział graficzny pracuję nad nową mapą 24/7. Pojawi się również nowy rodzaj AI, posiadający unikatowe przedmioty tylko na tej mapie. Ogólną ideą jest uczynienie tej mapy bardziej wymagającą, trudną i interesującą.

Aktualizacja wprowadzi ze sobą więcej oprzyrządowań, więcej broni i pozostałych przedmiotów. Przykładowo naprawiamy luki związane z obecnie dostępnymi zbrojami, dodajemy nowe kamizelki z czasów sowieckich. W tej aktualizacji chcemy również zwiększyć asortyment AR-15, dodając ADAR cywilny AR-15, HK416 i zwiększając dostępność M4. Nowe rodzaje amunicji również zostały uwzględnione. Chcecie amunicji RIP? Proszę bardzo!

Jeśli chodzi o pełną zawartość aktualizacji, skupiamy się bardziej na ilości - postaramy się dodać jak najwięcej. Wszystkie informacje zostaną ujawnione w liście zmian dotyczącej aktualizacji 0.11.

Tak, będą to również inne poprawki, dodatkowa optymalizacja, jak zawsze. Głównym celem tej aktualizacji jest jednak nowa mapa. Po 0.11 nastąpi pośrednia ( kolejna ) aktualizacja posiadająca dużo poprawek związanych z optymalizacją i nie tylko.

Jak możecie zauważyć naszym celem jest stworzenie gry, która będzie dla was doświadczeniem. Rozumiemy, że aby to osiągnąć będziemy musieli poradzić sobie ze wszystkim, łącznie z rzeczami niezwiązanymi bezpośrednio z produkcją gry - prowokacje, oskarżenia, dezinformacje. Nie będę zagłębiać się w ten temat.  Chciałbym tylko abyście wiedzieli, że wasze doświadczenie, bezpieczeństwo są dla nas priorytetem, i zawsze było. Wiemy, co robić i jak to zrobić. Wielkie podziękowania dla osób, które nas wspierają - nie martwcie się wszystkim, jesteśmy tu i z Wami. 

Teraz natomiast potrzebujemy więcej czasu ( i szczęścia), aby zakończyć pracę nad tą aktualizacją. Naprawdę, naprawdę chcemy ją wydać przed nowym rokiem. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wsparcie.

  • Thanks 4
  • Confused 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2