Jump to content

Žinutė nuo Nikitos Buyanov.


DarkNavalLTU
 Share

Recommended Posts

Sveiki, mieli žaidėjai.

Norėjau pranešti tau, kas vyksta.

Taigi, dabar mes baiginėjam viska su 0.11 atnaujinimu, ypač su nauju vietove tai reikalauja labai daug darbo ,nes mes naudojam naujus šviesos variantus. Tai reikalauja papildomos optimizacijos ir naujų pebėgimų, kurie veikia kaip mažos užduotys. Todėl meno departamentas dirba 24/7 ,kad galėtu pristatyti šią vietovę. Bus nauji ,,AI,, įskirtiniai daiktai. Bendra įdėja yra padaryti šitą vietovę sunkią ir idomią.

Šitas atnaujinimas turės daug naujų daiktų, ginklų ir t.t. Pavyzdžiui sumažinti tarpus tarp prieinamų  šarvų, įdėdami daugiau sovietų eros šarvų. Su šituo atnaujinimu norime padidinti AR-15 platformos naudojimą įdedant ADAR civilinį AR-15, HK416 ir pakelti m4 prieinamumą. Nauji šaudmenys irgi bus kartu su atnaujinimu. 

Dabar taip tariant kelsime daugiau daiktų - bandysime įdėti kuo daugiau, visa tai bus 0.11 užrašuose.

Bus ir taisymų, bei optimizacijos kaip įprasta. Bet pagrindas dabar yra nauja vietovė. Po 0.11 bus  vidutinio dydžio klaidų, optimizacijos ir pan. atnaujinimas.

Kaip ir matote norime suteiktu geriausią žaidimo patyrimą jums. Tai yra mūsų tikslas. Mes suprantame ,kad mėgindami tai pasiekti - turėsime susitvarkyti su įvairiais dalykais, net gi su žaidimu nesusijusiomis temomis : Provokacijomis, kaltinimais, neteisinga informacija. Aš apie šitas temas nešnekėsiu. Tiesiog noriu leisti žinoti, kad jūsų saugumas ir maloniai praleistas laikas šitame žaidime yra mūsų PAGRINDINĖ misija, ir visados buvo. Mes žinom kaip tai padaryti ir ką daryti. Didelis ačiū mus palaikantiems žmonėms - nepergyvenkite dėl nieko, mes asame čia ir su jumis.

Dabar mum reikia daugiau laiko (ir sekmės) užbaigiant šitą atnaujinimą. Labai norime išleisti prieš naujuosius.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...